İstanbul kültür Üniversitesi Mezun Danışma Kurulu

ENSTİTÜ /
FAKÜLTE /
MYO
BÖLÜM /
PROGRAM
MEZUN

AD / SOYAD

 

ÇALIŞTIĞI KURUM/ŞİRKET
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ   1.MEZUN İlhan Burak DURAN İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
  2.MEZUN Uğur GÖNÜLLÜ İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
  3.MEZUN Özge RENCÜZOĞULLARI İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
  4.MEZUN Fettah KURTULUŞ İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ   1.MEZUN Emre Berkan YENI İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
  2.MEZUN Aras YOLUSEVER İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
  3.MEZUN Serkan SEYHAN İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
  4.MEZUN Seda KANTARCI İST. KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 1.MEZUN Sabiha Serra TUFAN Simetri Saat
2.MEZUN Erkan KESKİN Intertech
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 1.MEZUN Tugay BOZİK Arçelik
2.MEZUN Erdem FIRAT ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 1.MEZUN Pınar BÜLBÜL Kale Havacılık, Proje Ekip Lideri
2.MEZUN Oğuz EMİR Metro Cash&Carry
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 1.MEZUN Fatma Nur TÜFEKÇİ Çalışmıyor.

2.MEZUN

Nurullah  BAŞTAN İstanbul Büyükşehir Belediyesi 
FEN - EDEBİYAT FAKÜLTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ 1.MEZUN   Mesut Yıldırım Ziraat Teknoloji
2.MEZUN Merve Komanova Pronet Güvenlik
İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ 1.MEZUN Ilgın Acar Çevirmen
2.MEZUN Seda Fikriye Yılmaz Araştırma Görevlisi
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ 1.MEZUN Tuğçe Zeynep Büyükbay Çalışmıyor
2.MEZUN Emre Şeker Çalışmıyor
FİZİK BÖLÜMÜ 1.MEZUN Cevahir Ekici Kültür Fen Lisesi
2.MEZUN Hayrunnisa Kabuk TUBİTAK 116Z294 projesinde YL
bursiyeri
MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK BÖLÜMÜ 1.MEZUN Kaan Adacan  
2.MEZUN Semanur Şahin  
PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ 1.MEZUN BURCU DOĞANER ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER VE AİLE İSTANBUL İL MÜDÜRLÜĞÜ
2.MEZUN REYHAN ÖZER SİLİVRİ BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ENGELLİ VE YAŞLI KOORDİNASYON MERKEZİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 1.MEZUN Aras YOLUSEVER İstanbul Kültür Üniversitesi
2.MEZUN Ece ÇAYGÖZ İstanbul Kültür Üniversitesi
İŞLETME BÖLÜMÜ 1.MEZUN KIVANÇ ÖZTÜRK  
2.MEZUN İREM YILDIRIM  
ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ 1.MEZUN Hazal Mengi Kadir Has Üniversitesi
2.MEZUN İdil Erdoğan  
ULUSLARARASI TİCARET BÖLÜMÜ 1.MEZUN NATALİE BEHİYE BEKTAŞİYAN  
2.MEZUN MUHAMMED VEFA AVCI  
HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK 1.MEZUN BAYRAM VOLKAN ALAN BVA HUKUK VE DANIŞMANLIK
2.MEZUN GÖKHAN AYKUT İKÜ HUKUK FAKÜLTESİ-ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İLETİŞİM SANATLARI BÖLÜMÜ 1.MEZUN Zerrin Delibaş Doğan Holding
2.MEZUN İbrahim Sami Saraç Hill+Knowlton Strategies 
İLETİŞİM TASARIMI BÖLÜMÜ 1.MEZUN Diren Bilgi Güneş Opsfor Creative
2.MEZUN Güliz Erdoğan Henüz çalışmamaktadır
SANAT YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 1.MEZUN Büşra Sokur Lebriz
2.MEZUN Özgenur Geris Corpus
MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ 1.MEZUN Mimar Burak Kaan YILMAZSOY  
2.MEZUN Mimar Çağlar TEMİZYÜREK Toner Mimarlık A.Ş.
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI BÖLÜMÜ 1.MEZUN İç Mimar Sonay Öztürk  
2.MEZUN İç Mimar Metin Alıcı Bahçelievler Belediyesi Başk. Yrd. Bahçelievler Belediyesi
EĞİTİM FAKÜLTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ 1.MEZUN KÜBRA PARIM  
2.MEZUN ÇAĞLA SÖKER Sınav Koleji Bayrampaşa
YABANCI DİLLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ 1.MEZUN Filiz Salman Elite Gençler Koleji
2.MEZUN Ayşe Gül Sezer  
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME DİYETETİK BÖLÜMÜ 1.MEZUN Eda ÇELİK İKÜ Beslenme ve Diyetetik Bölümü 2. Sınıf Öğrencisi
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ 1.MEZUN Hasan COŞKUN İKÜ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 2. Sınıf Öğrencisi
ADALET MYO ADALET PROGRAMI 1.MEZUN Muhammed Baki İMER İKÜ Adalet Meslek Yüksekokulu Mezunu olup, Üniversitemiz Hukuk Fakültesinde 2. sınıf öğrencisi
2.MEZUN Ömer Canberk DURDU İKÜ Adalet Meslek Yüksekokulu Mezunu olup, Bakırköy Adliyesi Genel Soruşturma Biriminde çalışmaktadır.
MESLEK YÜKSEKOKULU BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI 1.MEZUN Ehlullah Karakurt ÇALIŞMIYOR
2.MEZUN Berk Hayta ÇALIŞMIYOR
İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA PROGRAMI 1.MEZUN Nuri Turan Onuröz Mekanik Mühendislik İnşaat Ltd.Şti.
2.MEZUN Atilla Güngör Güngör  Klima Beyaz Eşya Servis Hizmetleri  Sanayi ve Ticaret  Limited Şirketi
RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMI 1.MEZUN Cem Kayhan SERBEST KURGU İŞİ
2.MEZUN Yusuf Bilge SERBEST KURGU İŞİ
ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI 1.MEZUN Mehtap Akkeçe  
2.MEZUN Fatma Bengisu Sezer  
UÇAK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI 1.MEZUN Hasancan Kurtuluş THY TEKNİK
2.MEZUN Tuncay Turgut THY TEKNİK
OPTİSYENLİK PROGRAMI 1.MEZUN Ayşe Çarkıt İstanbul Optik
2.MEZUN Umut Özışık Opbar Optik
İNŞAAT TEKNOLOJİSİ PROGRAMI 1.MEZUN HENÜZ MEZUN VERMEDİ HENÜZ MEZUN VERMEDİ
2.MEZUN HENÜZ MEZUN VERMEDİ HENÜZ MEZUN VERMEDİ
İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI 1.MEZUN Sevda Turan  
2.MEZUN Ayşe Sena Topçu  
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.MEZUN Ceren Koçkan  
2.MEZUN Sibel Yıldırım Sayeban Resort & Spa Hotel
HALKLA İLİŞKİLER  PROGRAMI 1.MEZUN Ilgaz Özoğlu CNN Türk
2.MEZUN İrem Nur Kaya ÇALIŞMIYOR
BANKACILIK VE SİGORTACILIK PROGRAMI 1.MEZUN Pınar Birişik (Katar) Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş/QNB Finansbank A.Ş.
2.MEZUN Volkan Şahin ECB SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş
DIŞ TİCARET PROGRAMI 1.MEZUN Eda Kanbey   
2.MEZUN Gürkan Kır  
GRAFİK TASARIMI PROGRAMI 1.MEZUN Neşe Korkmazer Metta Estetik 
2.MEZUN Perihan Çimar  
LOJİSTİK PROGRAMI 1.MEZUN Alper Canbaz  
2.MEZUN Tutkunay Filizli  
HAVA LOJİSTİĞİ PROGRAMI 1.MEZUN Mustafa Ergut THY DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş
2.MEZUN Emre Akın  
SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.MEZUN Atalay Atalay  Çelebi Hava Servisi 
2.MEZUN Gizem Güler  Atlas Global
SİVİL HAVA KABİN HİZMETLERİ PROGRAMI 1.MEZUN Muhammed Yunus Safa Tekerlek  
2.MEZUN Melek İrem Kelebek Estee Lauder Şirketler Grubu- Mac Cosmetics
MODA TASARIMI PROGRAMI 1.MEZUN Kardelen Çetin  
2.MEZUN Şeyma Küpeli MEN Anorak Tekstil San. Ltd. Şti.
SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.MEZUN Dilara Korhan  
2.MEZUN Çağlar Yaylacı Medipol Hastanesi Bağcılar