İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ DIŞ PAYDAŞ DANIŞMA KURULU

ENSTİTÜ /
FAKÜLTE /
MYO
BÖLÜM /
PROGRAM
AD / SOYAD ÇALIŞTIĞI KURUM/ŞİRKET
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ   Aydın DEMİRİZ Genbil Yazılım ve Ticaret A.Ş.
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ   Kadir UYANIK Dox Mimarlık Mühendislik
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ   Sura KILIÇ Beykent Üniversitesi
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ   Ümit ÖZÜREN Murat Çorap San. ve Tic. A.Ş.
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ   Cem BIÇAKÇI Final Eğitim Kurumları
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ   Melda SOFUOĞLU Turkcell - Global Bilgi
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ Yusuf ALTUNEL LC Waikiki
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ Cenk DİNÇBAKIR Mikrodizayn Elektronik Ar-Ge Direktörü
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ Bekir BIYIKLI AtlasGlobal Havayolları, Network ve Tarife Planlama Müdürü
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ Asım ERGEZEN Demars İnşaat
FEN - EDEBİYAT FAKÜLTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ Aydın DEMİRİZ Genbil Yazılım ve Ticaret A.Ş.
FEN - EDEBİYAT FAKÜLTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ Dr. Aylin ALKAÇ Boğaziçi Üniversitesi
FEN - EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ HÜSEYİN SARI Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi  Müdürü
FEN - EDEBİYAT FAKÜLTESİ FİZİK BÖLÜMÜ Erkan ÇERMİK Hisar Okulları
FEN - EDEBİYAT FAKÜLTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK BÖLÜMÜ Derya ERDOĞAN MedSanTek Laboratuvar Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti
FEN - EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ Doç. Dr. Seçil BAL TAŞTAN Marmara Üniversitesi
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ Dr. Cahit YILMAZ PD Danışmanlık
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ Meri TAKSİ DEVECİYAN Meri Antik Kuyumculuk
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ Dr. Oğuz ÇELİKKOL BİLGESAM
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI TİCARET BÖLÜMÜ Mehmet Yavuz KANKAVİ Berdan Lojistik
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ GİRİŞİMCİLİK Salih KESKİN Salih Keskin Eğitim Danışmanlık
HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK Av. Ece UĞURCAN Ece Uğurcan Hukuk Bürosu
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İLETİŞİM SANATLARI BÖLÜMÜ Yakup SAĞIROĞLU Blender Team 
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İLETİŞİM SANATLARI BÖLÜMÜ Volkan ZENGİN Rapsodi Tekstil
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ İLETİŞİM TASARIMI BÖLÜMÜ Tamer AVCI Dedotec Türkiye
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ SANAT YÖNETİMİ BÖLÜMÜ Özlem İNAY ERTEN Bozlu Art Project
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ ÇİZGİ FİLM VE ANİMASYON BÖLÜMÜ Pınar AYGÜN PAW Yapim ve Reklam
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ YENİ MEDYA VE İLETİŞİM BÖLÜMÜ Cihan SERCAN Turuncu Tanıtım
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ YENİ MEDYA VE İLETİŞİM BÖLÜMÜ Can Altuğ AYMER Smartis İnternet Bilişim Sistemleri
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON BÖLÜMÜ Cem UÇAR 3B Medya
MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ Esin KÖYMEN TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi
MİMARLIK FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI BÖLÜMÜ Hasan Alpay GÜLTEN İç Mimarlar Odası
EĞİTİM  FAKÜLTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ Cem TUNA Bakırköy Gürlek Nakipoğlu Anadolu Lisesi
EĞİTİM  FAKÜLTESİ TEMEL EĞİTİM  BÖLÜMÜ Fatma ÇETİNKAYA Sardunya Anaokulu
EĞİTİM  FAKÜLTESİ YABANCI DİLLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ Zübeyde ADIM Bahçelievler Aydın Doğan Mes. ve Tek. Anad. Lisesi
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME DİYETETİK BÖLÜMÜ Uzm. Dyt. Nejla ANUL İstanbul Bilim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü 
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ Fzt. Akın BAŞKENT İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı
ADALET MYO ADALET PROGRAMI Dr. Av. Hadi OKTAR İKÜ DSÜ ÖĞR.GÖR.
MESLEK YÜKSEKOKULU BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI Öğr.Gör. Ercan BOZKURT Çırak Atölye
MESLEK YÜKSEKOKULU İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA PROGRAMI Yasemin KABATAŞ İlkem Yapı Denetim Ltd. Şti. 
MESLEK YÜKSEKOKULU RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMI Adil YALÇIN Alfavizyon Prodiksiyon
MESLEK YÜKSEKOKULU ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI Anıl ÇABUK Psikoloji Eğitimleri Derneği Kurucu Başkanı
MESLEK YÜKSEKOKULU UÇAK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Ömer KABADAYI MNG Havayolu
MESLEK YÜKSEKOKULU OPTİSYENLİK PROGRAMI Öğr. Gör. Reydün BUDAK Dünyam optik
MESLEK YÜKSEKOKULU İNŞAAT TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Yük. Mimar Buket GİRESUN Serbest
MESLEK YÜKSEKOKULU UÇUŞ HAREKAT YÖNETİCİLİĞİ Hakan BAYHAN Ethiad Airways
MESLEK YÜKSEKOKULU İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI Hakan DEMİR Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı
MESLEK YÜKSEKOKULU TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI Muhammet Murat CÜNTAY Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği
MESLEK YÜKSEKOKULU HALKLA İLİŞKİLER  PROGRAMI Pınar DAĞ Dağ Medya
MESLEK YÜKSEKOKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK PROGRAMI Öğr. Gör. Tanju ESKİ LPR Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti.
MESLEK YÜKSEKOKULU DIŞ TİCARET PROGRAMI Öğr.Gör. Ayça YENİAY Serbest 
MESLEK YÜKSEKOKULU GRAFİK TASARIMI PROGRAMI Öğr. Gör. Mustafa KOLCU Serbest 
MESLEK YÜKSEKOKULU LOJİSTİK PROGRAMI Tuğçe ŞAHİN MARS Lojistik
MESLEK YÜKSEKOKULU HAVA LOJİSTİĞİ PROGRAMI Samim ALTINEL Lufthansa Cargo
MESLEK YÜKSEKOKULU SİVİL HAVA ULAŞTIRMA PROGRAMI Yalçın SEZGİN Middle East Hava Yolları 
MESLEK YÜKSEKOKULU SİVİL HAVA KABİN PROGRAMI Semra DERELİ CİVELEKHAN Academy Aviation
MESLEK YÜKSEKOKULU MODA TASARIMI PROGRAMI  Cihan ÇETİNKAYA Taha Giyim San. Ve Tic. Aş. (LC Waikiki)
MESLEK YÜKSEKOKULU SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI Gülferi Meral YILDIRIM Dünyagöz Hastaneler Grubu
MESLEK YÜKSEKOKULU BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI Öğr. Gör. Merve ÜSTÜNDAĞ ERALP
Rebooklica Kitap Dağıtım A.Ş.
MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK Musa ÇIRAK İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi
GSUAM   Dr.Anıl URAL Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş.
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK   Fatma ZENGİN İYİ Psikolojik Danışma Merkezi
İKÜSEM   Kamile Sibel HAMZAOĞULLARI Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. 
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ MERKEZİ   Dr. Öğr. Üyesi Yüksel Balaban İstanbul Üniversitesi
CEHAMER   Doğukan GEZER Gezer Hukuk ve Danışmanlık Bürosu
FİKRİ HAKLAR UYGULAMA ve ARAŞTIRMA MERKEZİ   Hande Hançar ÇELİK Gün + Partners Avukatlık Bürosu
TÜRK DİLİ BÖLÜMÜ   Prof. Dr. Mehmet AÇA Marmara Üniversitesi
YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ   İsmail CemSEZER Pearson Türkiye
KADIN VE SOSYAL ARAŞTIRMALAR BİRİMİ   Eda ZİNG BG İletişim
GPOT   Mensur AKGÜN GPoT Center
ÖĞRENCİ YAŞAM,KARİYER ve MEZUN DANIŞMA BİRİMİ   Eren ÇAĞLAR Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.
SAP-OTOMASYON BİRİMİ   Fethi YILMAZ Orkosoft Yazılım Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.
ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI   Bilge GÜNDÜZ İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü 
BİLGİ SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI   Erhan PANAYIRCI TREO Bilgi Teknolojileri
SAĞLIK KÜLTÜR SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI   Emin PEHLEVAN Falkon Bilgisayar Teknoloji Çözüm Merkezi
KÜTÜPHANE VE DÖKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI   Mümin BİR Gemini Bilgi Teknolojileri A.Ş
DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI   Semiha  ÇETİN Atalian Global Servis Türkiye
TEKNOLOJİ VE PROJE DESTEK BİRİMİ   Faruk UÇAR MİTTO (İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi) 
TEKNOLOJİ VE PROJE DESTEK BİRİMİ   Ercan ÇİTİL ITUNOVA TTO