Rektör'ün Mesajı

Fadime Üney YüksektepeMerhaba,

Gençlerimizin üniversite hedefini, akademik ve fiziksel olanakları, eğitim felsefesi, araştırma ruhu ve etik duruşuyla bir yaşam deneyimine dönüştüren Üniversitemiz öğrencileri, mezunları ve insan kaynağıyla büyük bir aile. Ülkemiz milli eğitimine katkıda bulunmayı varlık amacı olarak taahhüt eden Kültür Koleji Vakfı’nın kurucusu olduğu Üniversitemiz başarıyı yüreklendiren akademik duruşunun yanı sıra farklılıklara saygılı, özgür ve katılımcılığı destekleyen yapısıyla kulvarında öne çıkmaktadır. 

Üniversitemizin ve Kültür Ailesinin dijital dünyadaki adresi olan web sitemizde eğitim, araştırma ve toplumsal sorumluluk misyonumuzu tamamlayan tüm paydaşlarımıza şeffaf iletişim ilkesiyle çalışmalarımızı en iyi şekilde aktarabilmek temel hedeflerimiz arasındadır. Bununla birlikte 26 yıllık tarihimizi ve gelecek hedeflerimizi sosyal medya, web sitemiz, yayınlarımız üzerinden tüm ayrıntılarıyla paydaşlarımıza aktarsak da bileşenleriyle bir Kültür olan Üniversitemiz en iyi yaşanarak anlaşılır. 

Öğrencileri kadar bilginin ve araştırmanın değerine inanan tüm kişi ve kurumların üniversitesi olan Kültür’ün kampusları, üniversitelerle kurulacak sinerjinin gücünü kavramış tüm paydaşlarımıza açıktır. Bu yönüyle Kültür, Türkiye’nin üniversitesidir. 

Üniversitemizi daha yakından tanımak adına zaman ayırdığınız için teşekkür ediyoruz. 

Hoşgeldiniz, 

Prof. Dr. Fadime Üney Yüksektepe
Rektör  
 


 


Son Güncelleme Tarihi: Cu, 15/09/2023 - 09:25