Okul Öncesi Çocuklar için Eğitici Aktivite Seti Tilki ve Kirpi Raflarda!

İstanbul Kültür Üniversitesi Yayınevi’nin 3-6 yaş aralığındaki çocuklara yönelik hazırladığı Meraklı Tilki ve Sevimli Kirpi aktivite kitap seti, yeni eğitim-öğretim yılında raflarda yerini aldı. “Ben Yapabilirim”, “Uzay”, “Kendimi Dinliyorum”, “Çevremiz”, “Böcekler”, “Su”, “Hayal Gücü”, “Merak”, “Yolculuk”, “Duygular”, “Dinozorlar” ve “Sağlık” olmak üzere toplam 12 kitaptan oluşan sette, çocuklar ve ailelerine alternatif aktiviteler sunuluyor. Oyun ve yaşamı iç içe sunan eğitim setinde her ay bir kitapta dört temel aktiviteye yer veriliyor.

Burcu Günver’in yazdığı, Seçil Zeynep Büyükçolak’ın illüstrasyonlarını hazırladığı Tilki ve Kirpi ile Aktiviteler, aileler ve eğitimcilerin çocuklarla kuracakları sağlıklı iletişimde köprü sağlayacak içerikleriyle dikkati çekiyor. 

Eleştirel düşünme, sorgulama, özbakım pratikleri, duygusal farkındalık, yaratıcı düşünce gibi birden fazla başlıkta çocuklara eğlenceli bir rehber sunan Tilki ve Kirpi ile Aktiviteler, yıl boyunca çocukların aktif ve verimli zaman geçirmelerine destek oluyor.

Setin Adı: Tilki ve Kirpi ile Aktiviteler
ISBN: 978-625-8180-16-9
Yazar: Burcu Günver
İllüstrasyon: Seçil Zeynep Büyükçolak
Editör: Uğur Salgar
Yayınevi: İKÜ Yayınevi
Baskı Tarihi: Eylül 2023
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kitap Sayısı: 12

Kitaba erişim için tıklayınız...


Son Güncelleme Tarihi: Cu, 15/09/2023 - 13:42