15 Temmuz Demokasi ve Milli Birlik Günü Etkinlik Takvimi 2021

Tem
14
Temmuz 14, 11:34 öö

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ), “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında bir dizi etkinlik düzenleyecek. 

Etkinlik programı şu şekilde;

Hukuk Devletinin Bir Gereği Olarak Temel Hak ve Özgürlüklerin Korunması ve Güçlendirilmesi

İKÜ Hukuk Fakültesi, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında “Hukuk Devletinin Bir Gereği Olarak Temel Hak ve Özgürlüklerin Korunması ve Güçlendirilmesi” başlıklı webinar düzenleyecek. İKÜ Anayasa Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ceren Yıldız'ın konuşmacı olacağı etkinlik, 15 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 11.00'de CATS Collaborate üzerinden gerçekleştirilecek. 

Link: https://cats.iku.edu.tr/x/wtRbER 


15 Temmuz ve Şehidimiz “Ömer Halisdemir”

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi Uygulama ve Araştırma Merkezi (ATAMER) ile Atatürkçü Düşünce Kulübü (ADK) iş birliğinde, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında “15 Temmuz ve Şehitlerimiz Ömer Halisdemir” başlıklı konferans düzenlenecek. Avukat Fevzi Ender Ferahbaş’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 15 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 17.00’de Adobe Connect Sanal Sınıf Uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.

Link: http://ikusanalsinif.adobeconnect.com/rjedjjjufu13/ 


“15 Temmuz Dijital Sergisi”

Kültür Noktası tarafından, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında “15 Temmuz Dijital Sergisi” açılacak. Sergiye, 15 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 10.00'da @ikulturnoktasi Instagram hesabı üzerinden erişebilirsiniz. 

Link: https://instagram.com/ikulturnoktasi