İstanbul Kültür Üniversitesi tarafından 2022-2023 öğretim yılında açılan Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına yapılan başvurular değerlendirilmiş ve ASIL ve YEDEK hak kazananlar sonuçlanmıştır. 

Bölümler bazında iç ve dış başvuru sonuçları: 

Lisansüstü Programlara asil listeden yerleşerek kesin kayıt hakkı kazanan öğrencilerin son kayıt tarihi 03 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 13.00'e kadar uzatılmıştır.

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Kayıt Yenileme ve Ders Alma işlemleri Öğrenci Bilgi Yönetim Sistemi (http://orion.iku.edu.tr/) üzerinden 21.10.2022 tarihi saat 23.59’a kadar yapılabilecektir.

Üniversitemizin aşağıda bilgileri belirtilen akademik birimlerine, ilgili unvanlar için  2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu, YÖK Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde belirtilen koşulları yerine…
2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin ilgili maddelerine göre aşağıda belirtilen akademik birimlere karşılarında belirtilen unvanlarda…