Yiyecek - İçecek

Lezzet ya da görüntü ucuza getirilebilir, ancak sağlık ucuza getirilemez ilkeleriyle yola çıkan İstanbul Kültür Üniversitesi yiyecek - içecek hizmet sağlayıcısı AKPAZ, malzeme kalitesinden, depolamadan sunuma ve menü çeşitliliğine kadar öğrenci ve öğretim görevlililerinin de görüş ve düşünceleriyle hazırlanan menüleri restaurantımızda çoktan seçmeli 5 çeşit ana yemek 2’şer seçmeli yardımcı yemek hizmeti olarak sunmaktadır.

Günün her saatinde hazır yiyeceklerin ve feast Food ürünlerinin satıldığı kantin ve kafeteryalar öğrencilerin hizmetindedir.

Bakırköy Yerleşkesi Ataköy binası zemin katında 400 kişilik restoranda da çoktan seçmeli 5 çeşit ana yemek ve 2 çeşit yardımcı yemek hizmetini sunmaktadır. Bodrum katında 200 kişilik restoranda da aynı sistemle hizmet verilmekte olup İtalyan mutfağının lezzetleriyle de öğrencilerimiz buluşturulmaktadır.

Zemin katta ise günün her saati hazır yiyeceklerin ve fast food ürünlerin satıldığı kantin ve kafeteryalar da öğrencilerimizin hizmetindedir.

Ayrıca  Starbucks üniversitemizde şube açmıştır. 

Bahçelievler yerleşkesinde ana bina girişinde AKPAZ Catering tarafından işletilen kantin ve restoran, asma katta ise kafeteryası bulunmaktadır. Ek binamızın 2. katında yer alan restoranda çoktan seçmeli, 5 ana yemek ve 2'şer seçmeli yardımcı yemek hizmeti sunulmaktadır. 6.katında ise öğretim görevlileri için hizmet veren VİP salon mevcuttur.

Bakırköy Yerleşkesi  İncirli binası zemin katında öğrencilerin ve öğretim görevlilerinin hizmet aldığı 250 kişilik restoranda yine çoktan seçmeli yemek, kantin ve kafeteryalarda da hazır ürünler ve fast food hizmeti verilmektedir.


Son Güncelleme Tarihi: Cu, 27/10/2023 - 10:56