UniCal

Yüksek Lisans ve Doktora Başvuru Başlangıcı

Ataköy Yerleşkesi

Yüksek Lisans ve Doktora Yatay Geçiş Başvuru Başlangıcı

Ataköy Yerleşkesi

Endüstri Mühendisliği Bölümü, “IE7405 Supply Chain Management” dersi kapsamında bir seminer düzenleyecek. LC Waikiki Tedarik Zinciri ve Yalın Gelişim Danışmanı Recep Yiğit’in konuşmacı olacağı etkinlik, 30 Kasım Pazartesi günü saat 11.00’de CATS üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Meslek Yüksekokulu (MYO), öğrencilerin kariyer planlama süreçlerine destek olmak amacıyla “İklimlendirme Sektöründe Yeni Eğilimler” başlıklı webinar düzenleyecek. Form Şirketler Grubu Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Torun’un konuşmacı olacağı etkinlik, 30 Kasım Pazartesi günü saat 13.00’te Adobe Connect Sanal Sınıf Uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Endüstri Mühendisliği Bölümü, “IE1001 Introduction to Computing” dersi kapsamında bir seminer düzenleyecek. LC Waikiki şirketinden Uluslararası Mağaza Planlamacısı & İleri Excel Eğitmeni Gözde Sepicioğlu Dilber’in konuşmacı olacağı etkinlik, 30 Kasım Pazartesi günü saat 14.00’te CATS üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Meslek Yüksekokulu (MYO), öğrencilerin kariyer planlama süreçlerine destek olmak amacıyla “Hizmet Sektöründe Başarıyı İnşa Etmek ve Halkla İlişkilerin Önemi” başlıklı bir webinar düzenleyecek. Sodexo Türkiye CEO’su Ahmet Zeytinoğlu’nun konuşmacı olacağı etkinlik, 1 Aralık Salı günü saat 20.00’de Adobe Connect Sanal Sınıf Uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, “Atıf Tarama Yöntemleri”, “Sobiad Atıf Dizininde Atıf Tarama”, “Sobiad Atıf Dizinini Veri Tabanı Olarak Kullanma” konu başlıklarının konuşulacağı “Sobiad ile Akademiyi Keşfedin” başlıklı webinar düzenleyecek. Sobiad Eğitim Uzmanı Sabahattin Oluk’un konuşmacı olacağı etkinlik, 2 Aralık Çarşamba günü saat 14.00’te Cats Sanal Kütüphane platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü ile İngiliz Edebiyatı Öğrenci Kulübü iş birliğinde, “Dünya Köleliğin Kaldırılması Günü” kapsamında bir etkinlik düzenlenecek. Northern Colorado Üniversitesi Africana Studies Program Direktörü Prof. George Junne ile Boğaziçi Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aslı Tekinay’ın konuşmacı olacakları etkinlik, 2 Aralık Çarşamba günü saat 18.00’de Adobe Connect Sanal Sınıf Uygulması üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Meslek Yüksekokulu (MYO), öğrencileri bilgilendirmek amacıyla “Havacılık Sektöründe Mesleki İngilizcenin Önemi” başlıklı webinar düzenleyecek. British Time DİL Okulları Genel Koordinatörü Mehmet Mermer’in konuşmacı olacağı etkinlik, 2 Aralık Çarşamba günü saat 19.00’da Adobe Connect Sanal Sınıf Uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

İKÜ Farkındaysan Kulübü ile Kültür Noktası iş birliğinde, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında öğrencilerimize farkındalık kazandırmak amacıyla “Toplum Bilinci ve İletişim” başlıklı bir e-söyleşi düzenlenecek. İşaret Dili Eğitmeni Gökben Keleş’in konuşmacı olacağı etkinlik, 3 Aralık Perşembe günü saat 20.00’de @iku_farkindaysan ve @kulturnoktasi instagram hesapları üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Endüstri Mühendisliği Bölümü, “IE0411 Logistics” dersi kapsamında bir seminer düzenleyecek. LC Waikiki Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Feza Kırgız’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 4 Aralık Cuma günü saat 15.00’te CATS üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), düşünülmeyeni düşünerek sorgulamadan sonuca ulaşmanın yollarını tartışmak amacıyla “Matematik Felsefesi ve Düşünce Atölyesi”ni düzenleyecek. Bilişim&Yönetim Danışmanı Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 4 Aralık Cuma günü 16.00-18.00 saatleri arasında CATS üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Meslek Yüksekokulu’nun (MYO), “Önce İnsan” anlaşıyla bireylerin ihtiyacı olan “Kültür-Sanat-Mizah ve İnsan” kavramlarını bir araya getirerek öğrencilerin motive olması, yeniden düşünmesi ve vizyonu geniş bireyler olarak topluma kazandırılması amacıyla düzenlediği atölye serisi devam ediyor. Yönetmen Ertuğrul Karslıoğlu’nun konuşmacı olacağı etkinlik, 4 Aralık Cuma günü saat 18.00’de Adobe Connect Sanal Sınıf Uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

20-21 Güz YY Dersten Çekilme ve Danışman Onayı Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Güz YY Yarıyıl Sonu Sınav Prog. UNITIME giriş Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Güz YY Yarıyıl Sonu Sınav Prog. UNITIME giriş Bitiş

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Güz YY Dersten Çekilme Bitiş

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), düşünülmeyeni düşünerek sorgulamadan sonuca ulaşmanın yollarını tartışmak amacıyla “Matematik Felsefesi ve Düşünce Atölyesi”ni düzenleyecek. Bilişim&Yönetim Danışmanı Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 11 Aralık Cuma günü 16.00-18.00 saatleri arasında CATS üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

İletişim ve Tasarımı Bölümü, yeni medya kavramının gelişimi ve özelliklerinin ele alınacağı “Sosyal Medya ve Etik” başlıklı bir e-seminer düzenleyecek. Sabah Gazetesi Yazarı Ferhat Ünlü’nün konuşmacı olacağı etkinlik, “Medya Etiği” dersi kapsamında 13 Kasım Cuma günü saat 09.00’da CATS üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Ek Süre Hakkı Kazanmış Ön lisans Öğrencileri için GÜZ Yarıyılı (1. Yarıyıl) Sonu 1.ve 3. Sınav Hakkı Başvuruları Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Güz YY Dersten Çekilme Danışman Onayı Son Gün

Ataköy Yerleşkesi

Ek Süre Hakkı Kazanmış Ön lisans Öğrencileri için GÜZ Yarıyılı (1. Yarıyıl) Sonu 1.ve 3. Sınav Hakkı Başvuruları Bitiş

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), düşünülmeyeni düşünerek sorgulamadan sonuca ulaşmanın yollarını tartışmak amacıyla “Matematik Felsefesi ve Düşünce Atölyesi”ni düzenleyecek. Bilişim&Yönetim Danışmanı Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 18 Aralık Cuma günü 16.00-18.00 saatleri arasında CATS üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası, öğrencilerimizi sanal ortamda bir araya getirerek dijital araçlar yardımıyla tanışma-kaynaşmalarını sağlamak ve geri bildirimler almak amacıyla “Üniversite Kültürü (Sanal Kampüs Aktivitesi)” başlıklı bir e-seminer düzenleyecek. Kültür Noktası Birim Başkan Yardımcısı Mücella Ezgin’in konuşmacı olacağı etkinlik, 18 Aralık Cuma günü saat 17.00’de CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası, öğrencilerimizin yaratıcı düşünme becerilerini geliştirmek amacıyla bir atölye düzenleyecek. Kültür Noktası Birim Başkan Yardımcısı Mücella Ezgin’in eğitmenliğinde yapılacak etkinlik, 18 Aralık Cuma günü saat 17.00’de CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

20-21 Güz YY Sınav Prog. ORİON giriş Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Güz YY Kayıt Dondurma İstekleri Son Gün

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Güz YY Sınav Prog. ORİON giriş Bitiş

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Önlisans - Lisans kontenjan önerilerinin Rektörlüğe arzı Son Gün ( ÖİDB- Otomasyon Birimi)

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), düşünülmeyeni düşünerek sorgulamadan sonuca ulaşmanın yollarını tartışmak amacıyla “Matematik Felsefesi ve Düşünce Atölyesi”ni düzenleyecek. Bilişim&Yönetim Danışmanı Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 25 Aralık Cuma günü 16.00-18.00 saatleri arasında CATS üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

YILBAŞI

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Güz YY Derslerin Bitişi

Ataköy Yerleşkesi

Final Sınavı Programlarının ORION Girişi için Son Tarih

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Güz YY Yarıyıl Sonu Sınavları Başlangıç

Ataköy Kampüsü Ataköy Yerleşkesi - Arka Bahçe

20-21 Bahar YY ders Prog. UNITIME giriş Başlangıç

Ataköy Kampüsü Ataköy Yerleşkesi - Arka Bahçe

Ek Süre Hakkı Kazanmış Ön lisans Öğrencileri için GÜZ Yarıyılı (1. Yarıyıl) Sonu 1.ve 3. Sınav Hakkı Başlangıç

Ataköy Kampüsü Ataköy Yerleşkesi - Arka Bahçe

20-21 Bahar YY DSÜ görevlendirme Son Gün

Ataköy Kampüsü Ataköy Yerleşkesi - Arka Bahçe

Ek Süre Hakkı Kazanmış Ön lisans Öğrencileri için GÜZ Yarıyılı (1. Yarıyıl) Sonu 1.ve 3. Sınav Bitiş

Ataköy Kampüsü Ataköy Yerleşkesi - Arka Bahçe

Ders Dönemi Sonu

Ataköy Yerleşkesi

Final Sınavları Başlangıcı

Ataköy Yerleşkesi

Final Sınavı Notlarının Giriş Başlangıcı

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Güz YY Yarıyıl Sonu Sınavları Bitiş

Ataköy Kampüsü Ataköy Yerleşkesi - Arka Bahçe

20-21 Bahar YY merkezi yerleştirme puanına göre Yatay Geçiş, Kurum içi Yatay Geçiş, Kurumlararası (GNO) Yatay Geçiş Başvuru Başlangıç

Ataköy Kampüsü Ataköy Yerleşkesi - Arka Bahçe

20-21 Güz YY Yarıyıl Sonu Sınavları Not Girişi Son Gün

Ataköy Kampüsü Ataköy Yerleşkesi - Arka Bahçe

20-21 Bahar YY ders Prog. UNITIME giriş Bitiş

Ataköy Kampüsü Ataköy Yerleşkesi - Arka Bahçe

20-21 Güz YY YDB Hazırlık Sınıfı Güz YY ders Bitiş

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Güz YY Yarıyıl Sonu Sınavları Notu ve GNO İlanı

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Güz YY Başarı Notu İtirazları Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Bahar YY Çift Anadal ve Yandal Programına Başvuru Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

20-21 Güz YY Başarı Notu İtirazları Bitiş

Ataköy Yerleşkesi