UniCal

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, 2022-2023 Akademik Yılı'nda üniversitemize kayıt olan öğrencilere bölümü tanıtmak amacıyla 5 Ekim Çarşamba günü 10.00-13.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda sunum gerçekleştirecek.

Ataköy Yerleşkesi

Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından, üyelerin birbirleriyle kaynaşmaları amacıyla 5 Ekim Çarşamba günü 14.00-16.00 saatleri arasında Yenibosna Saray Muhallebicisi'nde "EMK ile First Date" etkinliği düzenlenecek.

Ataköy Yerleşkesi

Moleküler Biyoloji ve Genetik Kulübü, üyelerin birbiriyle kaynaşmaları amacıyla tanışma toplantısı düzenleyecek. Mezunlarımızdan Sibel Pınar Odabaş'ın konuşmacı olacağı etkinlik, 5 Ekim Çarşamba günü 17.00-18.30 saatleri arasında Prof. Dr. Atilla Özalpan Seminer Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Mimarlık Kulübü, üyelerin birbirleriyle kaynaşmasını sağlamak ve dönem içinde gerçekleştirilecek etkinlikler ile ilgili öğrencileri bilgilendirmek amacıyla "Mimarlık Kulübü Tanışma Toplantısı ve Mahmut Özgül ile Mimarlık Üzerine" başlıklı etkinlik düzenleyecek. Mimar Mahmut Özgül'ün konuşmacı olarak deneyimlerinden bahsedeceği etkinlik, 6 Ekim Perşembe günü 15.00-18.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 7 Ekim Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM) tarafından düzenlenen "Bütçe ve Planlama Yönetimi Sertifika Programı", 8 Ekim 2022 tarihinde başlayacak. İnşaat, proje ve gayrimenkul geliştirme şirketlerinde, birimler arası plan-bütçe-nakit akışı çalışmalarının hazırlık ve uygulama evreleri ile ilgili katılımcıların bilgilendirileceği eğitim, 10 hafta boyunca cumartesi ve pazar günleri gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Öğrenci Yaşam Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası) tarafından; kimyasal ve davranışsal bağımlıkları tanımaya, riskli davranışları önlemeye, öğrencilerin kendilerini tanımalarını sağlayarak özgüvenlerini geliştirmeye, empati ve hayır deme becerilerini artırmaya yönelik "İçimdeki Sen Atölyesi" düzenlenecek. Uzm. Psikolog Aysu Çelenoğlu tarafından verilecek eğitim, 10 Ekim Pazartesi günü 13.00-16.00 saatleri arasında 2. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Eser Dalyan tarafından verilecek eğitim, 10-11 Ekim 2022 tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla "Düşünce ve Fikir Atölyesi" kapsamında "Sor, Düşün Yine Sor Fikrin Olsun" başlıklı eğitim düzenleyecek. Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 13 Ekim Perşembe günü 17.00-20.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 14 Ekim Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Güz YY Ders Ekleme-Bırakma Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

Öğrenci Yaşam Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası) tarafından; kimyasal ve davranışsal bağımlıkları tanımaya, riskli davranışları önlemeye, öğrencilerin kendilerini tanımalarını sağlayarak özgüvenlerini geliştirmeye, empati ve hayır deme becerilerini artırmaya yönelik "İçimdeki Sen Atölyesi" düzenlenecek. Uzm. Psikolog Aysu Çelenoğlu tarafından verilecek eğitim, 17 Ekim Pazartesi günü 13.00-16.00 saatleri arasında 2. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Eser Dalyan tarafından verilecek eğitim, 17-18 Ekim 2022 tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla "Düşünce ve Fikir Atölyesi" kapsamında "Sor, Düşün Yine Sor Fikrin Olsun" başlıklı eğitim düzenleyecek. Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 20 Ekim Perşembe günü 17.00-20.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Güz YY Ders Ekleme-Bırakma Bitiş

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 21 Ekim Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Öğrenci Yaşam Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası) tarafından; kimyasal ve davranışsal bağımlıkları tanımaya, riskli davranışları önlemeye, öğrencilerin kendilerini tanımalarını sağlayarak özgüvenlerini geliştirmeye, empati ve hayır deme becerilerini artırmaya yönelik "İçimdeki Sen Atölyesi" düzenlenecek. Uzm. Psikolog Aysu Çelenoğlu tarafından verilecek eğitim, 24 Ekim Pazartesi günü 13.00-16.00 saatleri arasında 2. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Eser Dalyan tarafından verilecek eğitim, 24-25 Ekim 2022 tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla "Düşünce ve Fikir Atölyesi" kapsamında "Sor, Düşün Yine Sor Fikrin Olsun" başlıklı eğitim düzenleyecek. Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 27 Ekim Perşembe günü 17.00-20.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 28 Ekim Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Öğrenci Yaşam Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası) tarafından; kimyasal ve davranışsal bağımlıkları tanımaya, riskli davranışları önlemeye, öğrencilerin kendilerini tanımalarını sağlayarak özgüvenlerini geliştirmeye, empati ve hayır deme becerilerini artırmaya yönelik "İçimdeki Sen Atölyesi" düzenlenecek. Uzm. Psikolog Aysu Çelenoğlu tarafından verilecek eğitim, 31 Ekim Pazartesi günü 13.00-16.00 saatleri arasında 2. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Eser Dalyan tarafından verilecek eğitim, 31 Ekim-1 Kasım 2022 tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla "Düşünce ve Fikir Atölyesi" kapsamında "Sor, Düşün Yine Sor Fikrin Olsun" başlıklı eğitim düzenleyecek. Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 3 Kasım Perşembe günü 17.00-20.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 4 Kasım Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Öğrenci Yaşam Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası) tarafından; kimyasal ve davranışsal bağımlıkları tanımaya, riskli davranışları önlemeye, öğrencilerin kendilerini tanımalarını sağlayarak özgüvenlerini geliştirmeye, empati ve hayır deme becerilerini artırmaya yönelik "İçimdeki Sen Atölyesi" düzenlenecek. Uzm. Psikolog Aysu Çelenoğlu tarafından verilecek eğitim, 7 Kasım Pazartesi günü 13.00-16.00 saatleri arasında 2. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Eser Dalyan tarafından verilecek eğitim, 7-8 Kasım 2022 tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla "Düşünce ve Fikir Atölyesi" kapsamında "Sor, Düşün Yine Sor Fikrin Olsun" başlıklı eğitim düzenleyecek. Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 10 Kasım Perşembe günü 17.00-20.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 11 Kasım Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Eser Dalyan tarafından verilecek eğitim, 14-15 Kasım 2022 tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla "Düşünce ve Fikir Atölyesi" kapsamında "Sor, Düşün Yine Sor Fikrin Olsun" başlıklı eğitim düzenleyecek. Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 17 Kasım Perşembe günü 17.00-20.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 18 Kasım Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Öğrenci Yaşam Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası) tarafından; kimyasal ve davranışsal bağımlıkları tanımaya, riskli davranışları önlemeye, öğrencilerin kendilerini tanımalarını sağlayarak özgüvenlerini geliştirmeye, empati ve hayır deme becerilerini artırmaya yönelik "İçimdeki Sen Atölyesi" düzenlenecek. Uzm. Psikolog Aysu Çelenoğlu tarafından verilecek eğitim, 21 Kasım Pazartesi günü 13.00-16.00 saatleri arasında 2. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek

Ataköy Yerleşkesi

Güz YY Dersten Çekilme Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

Yüksek Lisans ve Doktora (Yatay Geçiş dahil) Başvuru Başlangıcı

Ataköy Yerleşkesi

Öğrenci Yaşam Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası) tarafından; kimyasal ve davranışsal bağımlıkları tanımaya, riskli davranışları önlemeye, öğrencilerin kendilerini tanımalarını sağlayarak özgüvenlerini geliştirmeye, empati ve hayır deme becerilerini artırmaya yönelik "İçimdeki Sen Atölyesi" düzenlenecek. Uzm. Psikolog Aysu Çelenoğlu tarafından verilecek eğitim, 28 Kasım Pazartesi günü 13.00-16.00 saatleri arasında 2. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Eser Dalyan tarafından verilecek eğitim, 28-29 Kasım 2022 tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla "Düşünce ve Fikir Atölyesi" kapsamında "Sor, Düşün Yine Sor Fikrin Olsun" başlıklı eğitim düzenleyecek. Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 1 Aralık Perşembe günü 17.00-20.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Güz YY Dersten Çekilme Bitiş

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 2 Aralık Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Eser Dalyan tarafından verilecek eğitim, 5-6 Aralık 2022 tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla "Düşünce ve Fikir Atölyesi" kapsamında "Sor, Düşün Yine Sor Fikrin Olsun" başlıklı eğitim düzenleyecek. Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 8 Aralık Perşembe günü 17.00-20.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 9 Aralık Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Eser Dalyan tarafından verilecek eğitim, 12-13 Aralık 2022 tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla "Düşünce ve Fikir Atölyesi" kapsamında "Sor, Düşün Yine Sor Fikrin Olsun" başlıklı eğitim düzenleyecek. Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 15 Aralık Perşembe günü 17.00-20.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Güz YY Kayıt Dondurma İstekleri Son Gün

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası; katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmelerini sağlayarak, hayatın her alanında uygulayabilecekleri görgü ve nezaket kurallarını öğretmek amacıyla "Diksiyon ve Adabı Muaşeret Eğitimi"ni düzenleyecek. Özcan Tekdemir tarafından verilecek eğitim, 16 Aralık Cuma günü 15.00-18.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla "Düşünce ve Fikir Atölyesi" kapsamında "Sor, Düşün Yine Sor Fikrin Olsun" başlıklı eğitim düzenleyecek. Numan Aydınoğlu tarafından verilecek eğitim, 22 Aralık Perşembe günü 17.00-20.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Güz YY Derslerin Bitişi

Ataköy Yerleşkesi

Güz YY Yarıyıl Sonu Sınavları Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

Ders Dönemi Bitişi

Ataköy Yerleşkesi