İstanbul Kültür Üniversitesi 2018-2019 Mezuniyet Töreni

Değerli Mezunlarımız ve Mezun Yakınları,

Büyük bir heyecanla beklediğiniz Mezuniyet Törenimizi, kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeyi diliyoruz. 

T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) 2019 Mezuniyet Töreni, 02 Temmuz 2019 Salı günü saat 15.00'te Sinan Erdem Spor Salonu'nda yapılacak. Törene katılacak mezun adaylarının başvurularını online olarak yapması gerekmektedir. Online son başvuru tarihi 20 Mayıs 2019'dur. Online başvuru yapmayan Mezun Adayları törene katılamayacaklardır. 

Dikkat! 

2018-2019 akademik yılı içinde çıkışını alan ve 2019 mezuniyet törenine katılmak isteyen mezunlarımızın Ad-Soyad, Öğrenci Numarası, Bölüm, Telefon ve e-posta bilgilerini mezuniyet@iku.edu.tr adresine 01.06.2019 tarihine kadar göndermeleri önemle rica olunur. 

Bilgilerini göndermeyen mezunların, tören kayıtları yapılmayacaktır. 
 

Tarih 02 Temmuz 2019 Salı
Yer Sinan Erdem Spor Salonu
Saat  

Başvuru

  • Tören günü saha içi ve sahne, yalnızca mezunlarımızın ve organizasyon görevlilerinin kullanımına açık olacaktır.
  • Tören alanının güvenliği için salon giriş ve çıkışlarında güvenlik personelinin uyarı ve yönlendirmelerine uyulmasını önemle rica ederiz.
  • Tören davetlilerinin spor salonu tribünlerinde oturacakları yerler, mezunların belge alacağı podyumlara göre belirlenmiştir. Organizasyonun sağlıklı bir şekilde gerçekleşebilmesi için görevlilerin belirteceği ve bilgi tabelalarında yer alan oturma düzenine uyulmasını önemle rica ederiz.
  • Tören esnasında mezun yakınlarının kendileri için ayrılmış bölümler dışına çıkmamaları gerekmektedir.
  • Yiyecek-içecek ihtiyaçları için Sinan Erdem Spor Salonu’nda bulunan büfeler hizmet verecektir. Lavabolar, tören süresince kullanıma açık olacaktır.
  • Tören akışında teknik ve görsel aksaklıklar yaşanmaması için mezunlarımızın podyum dışına çıkmalarına neden olacak fotoğraf çekimlerinin kep atma merasiminden sonra yapılmasını önemle rica ederiz.
 
  • Metrobüs ve M1A Yenikapı - Atatürk Havalimanı Metro Hattı Ataköy durağından  (Gebze – Halkalı Marmaray Hattı Ataköy Tren İstasyonu) 10 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz.
 
  • MR20 - 73Y İETT Otobüs Hatları ile Sinan Erdem Spor Salonu durağında inerek ulaşabilirsiniz.
  • 71T - 71AT İETT Otobüs Hatları ile Uğur Mumcu Bulvarı durağından inerek ulaşabilirsiniz.

 

 

Not: Tören günü Sinan Erdem Spor Salonu’nun otoparkı mezun ve mezun yakınlarımızın ücretsiz hizmetinde olacaktır.