border=  border=
Erasmus+ Avrupa

Fakülteler ve MYO'ların Anlaşmalı olan Üniversiteleri;

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Anlaşmalı Üniversiteleri için Tıklayınız

Mühendislik Fakültesi Anlaşmalı Üniversiteleri için Tıklayınız

Mimarlık Fakültesi Anlaşmalı Üniversiteleri için Tıklayınız

Fen - Edebiyat Fakültesi Anlaşmalı Üniversiteleri için Tıklayınız

Sanat ve Tasarım Fakültesi Anlaşmalı Üniversiteleri için Tıklayınız

Hukuk Fakültesi Anlaşmalı Üniversiteleri için Tıklayınız

Eğitim Fakültesi Anlaşmalı Üniversiteleir için Tıklayınız

İşletmecilik Meslek Yüksek Okulu Anlaşmalı Üniversiteleri için Tıklayınız

Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Anlaşmalı Üniversiteleri için Tıklayınız

Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek Lisans ve Doktora Programları Anlaşmalı Üniversiteleri için Tıklayınız

Fen Bilimleri Ensititüsü Yüksek Lisans ve Doktora Programları Anlaşmalı Üniversiteleri için Tıklayınız

 

PARTNER ÜNİVERSİTELER

KOORDİNATÖR/ İLETİŞİM

BÖLÜMLER

 

ALMANYA

                       

 

DHBW Mannheim        (ANLAŞMA)

Carsten Münch
muench@dhbw-mannheim.de

İşletme
Uluslar. Ticaret
Mühendislik

 

DHBW Mosbach
(ANLAŞMA)

Diana Söhner
soehner@dhbw-mosbach.de

 

İşletme

 

 

DHBW Lörrach           

(ANLAŞMA)

Britta Goertz
goertz@dhbw-loerrach.de

İşletme

 

Dresden Technical University
(ANLAŞMA)

Bernhard Chesneau

Bernhard.Chesneau@mailbox.tu-dresden.de

Uluslar. İlişkiler

 

Hochschule Ludwigshafen
(ANLAŞMA)

İlse Page
ilse.page@hs-lu.de
alexandra.ege@hs-lu.de

İşletme
Uluslar. İlişkiler

 

Hochschule Neu-Ulm
(ANLAŞMA)

Verena Seitz
verena.seitz@hs-neu-ulm.de  

İşletme
İktisat

 

Hochschule Bremen
(ANLAŞMA)

Faculty Erasmus Coordinator

Claduia Kuhlmann

claduia.kuhlmann@hs-bremen.de

Institutional Erasmus Coordinator

Ilka Knippel

ilka.knippel@hs-bremen.de

İşletme
İktisat

 

 

Technische Hochschule Deggendorf
(ANLAŞMA)

 

Elise von Randow
evr@th-deg.de  antonia.gruber@th-deg.de

İşletme
Mühendislik

 

Hochschule Karlsruhe
Technik und Wirtschaft

(ANLAŞMA)

Angelika Günter-Warth

angelika.guenter-wart@hs-karlsruhe.de

İşletme
Mühendislik

 

Justus-Liebig Universitaet Giessen
(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2(ANLAŞMA-3)

Julia Sophie Rothmann
erasmus@recht.uni-giessen.de 

Hukuk
İktisat
Eğitim

Rehberlik ve Psikolojik Dan.

 

Stuttgart University
(ANLAŞMA)

Katja Schuster
schustere@ia.uni-stuttgart.de
incoming@ia.uni-stuttgart.de

Mimarlık
Mat-Bilgisayar

 

Trier University
(ANLAŞMA)

Carsten Kluger
kluger@uni-trier.de
aaa@uni-trier.de

Hukuk
İngiliz Dili ve Edeb.
İşletme
İktisat
Uluslar. İlişkiler
Mol.Biyo-Genetik

 

 

University of Bochum
(ANLAŞMA)

 

 

Jutta Schmidt
jutta.schmidt@uv.rub.de

Hukuk

 

 

University of Ulm
(ANLAŞMA)

 

Ms Julia Vogt-Hochheimer
erasmus@uni-ulm.de

İşletme
İktisat

 

 

University of Leipzig
(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

 

Chrisitane Schmidt
erasmus-jura@uni-leipzig.de
witruk@uni-leipzig.de

Psikoloji
Hukuk

 

Saarland University
(ANLAŞMA)

Fabienne Saunier-Replumaz
f.saunier@io.uni-saarland.de

Hukuk

 

Viadrina European University
(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

Bernd Schünow
students-in@euv-frankfurt-o.de
erasmus@euv-frankfurt-o.de

Hukuk
İşletme
İktisat
Uluslar. İlişkiler

 

WWU Münster
(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

Viola Pettendrup
international.office@uni-muenster.de

Hukuk
Uluslar. İlişkiler

 

Zeppelin University
(ANLAŞMA)

Silke Pfaller

international-office@zu.de
angela.kurtz@zu.de

Sanat ve Tasarım
İşletme
Uluslar. İlişkiler
İktisat

 

Technische Hochschule Nürnberg
(ANLAŞMA)

Şemsi Çolak

international.office@th-nuernberg.de

İşletme
Bilgisayar Müh.

 

Karlshochschule University
(ANLAŞMA)

Jutta Walz
jwalz@karlshochschule.de

İşletme
Sanat ve Tasarım

 

Fachhochschule Kiel
(ANLAŞMA)

Christine Boudin
chrsitine.boudin@fh-kiel.de

İşletme
Sanat ve Tasarım

 

Hochschule Ostwestfalen-Lippe
(ANLAŞMA)

Prof. Uta Pottgiesser

uta.pottgiesser@hs-owl.de  internationaloffice@hs-owl.de

Mimarlık
İç Mimarlık 
Sanat ve Tasarım

 

Universitat Greifswald      (ANLAŞMA)

Ekaterina Nikitina

erasmus@uni-greifswald.de  

Hukuk

 

Alice Salomon Hochschule

(ANLAŞMA)

Irene Gropp

gropp@ash-berlin.eu

Psikoloji

 

Albert Ludwigs University of Freiburg

(ANLAŞMA)

Prof. Dr. Sonja Meier

international@jura.uni-freiburg.de

Hukuk  

AVUSTURYA

 

Fachhochschule Oberösterreich
(ANLAŞMA)

Vanessa Prüll

international@fh-wels.at

kamilla.trubicki@fh-wels.at

İşletme
Bilgisayar Müh.

 

Fachhochschule Vorarlberg
(ANLAŞMA)

Karin Wüstner-Dobler

karin.wuestner-dobler@fhv.at

sabine.stickel@fhv.at

Bilgisayar Müh.

 

University of Salzburg    (ANLAŞMA)

Marcus Hanke

Marcus.Hanke@sbg.ac.at

claudia.woehle@sbg.ac.at

Hukuk
İşletme

 

BELÇİKA

 

Vrije University 
(ANLAŞMA)

International Relations Office

international.relations@vub.ac.be

İngiliz Dili ve Edeb.

 

Erasmushogeschool Brussel
(ANLAŞMA)

Annelore Schittecatte

annelore.schittecatte@ehb.be
johan.de.sterke@ehb.be

Sanat ve Tasarım

 

Universiteit Hasselt
(ANLAŞMA)

Liesbeth Oeyen
liesbeth.oeyen@uhasselt.be
Els.hannes@uhasselt.be

Mimarlık
İç Mimarlık

 

KU Leuven

(ANLAŞMA)

Martine Torfs

martine.torfs@int.kuleuven.be

Mimarlık
İç Mimarlık

 

BULGARİSTAN

 

National Academy for Theatre and Film Arts
(ANLAŞMA)

Valeria Zhivkova

info_natfiz@mail.bg

natfiz.foreign.dep@gmail.com

Sanat ve Tasarım

 

University of Architecture,
Civil Engineering, Geodesy

(ANLAŞMA)

Boyan Georgiev

boyangeo_far@uacg.bg

irina_int@uacg.bg

Mimarlık 
İnşaat Müh.

 

ÇEK CUMHURİYETİ

 

Brno University of Technology 

(ANLAŞMA)

Thomas Lady

lady@ro.vutbr.cz 

İnşaat Müh.

 

Ostrava Technical University
(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2

(ANLAŞMA-3)

Jan Pavlik
jan.pavlik@vsb.cz

Mimarlık 
İnşaat Müh.
Elektronik Müh. Bilgisayar Müh.

 

University of Pardubice
(ANLAŞMA)

Vera Albrechtova

vera.albrechtova@upce.cz

andrea.pilarova@upce.cz

Bilgisayar Müh.
Elektronik Müh.

 

Metropolitan University
(ANLAŞMA)

Josef Vochozka
vochozka@mup.cz

janackova@mup.cz

Hukuk

İşletme

Uluslar. İlişkiler

Sanat ve Tasarım

 

University of Hradec Králové (ANLAŞMA)

Antonin Slaby             antonin.slaby@uhk.cz

Eğitim Fakültesi
İngiliz Dili Eğitimi

 

Palacký University Olomouc

(ANLAŞMA)

Mgr. Michal Ruzicka 

michal.ruzicka@upol.cz

Eğitim Fakültesi

 

 

DANİMARKA

 

Copenhagen Business Academy

(ANLAŞMA)

Michael Huss Svejstrup
misv@cphbusiness.dk

anb@cphbusiness.dk

İşletme

 

University College UCC
(ANLAŞMA)

Annette Bruun
anb4@ucc.dk

Psikoloji

 

Aarhus School of Architecture (ANLAŞMA)

Jorgen Helstrup     Jorgen.helstrup@aarch.dk

Mimarlık

 

Aarhus University, Danish School of                           Eva Lise Eriksen                                               PDR                  

Education                                                                 eli@au.dk

(ANLAŞMA)

 

ESTONYA

 
   

Tallinn University of Technology
(ANLAŞMA)

Maret Hein

maret.hein@ttu.ee

İşletme
Uluslar. İlişkiler
Mühendislik 

 

FİNLANDİYA

 

Jyvaskyla University
(ANLAŞMA)

Tuija Koponen
tuija.koponen@jyu.fi

Uluslar. İlişkiler

 

University of Oulu
(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

International Office
international.office@oulu.fi

Mimarlık

Bilgisayar Müh.

 

FRANSA

 

Ecole De Commerce Europeenne, Bordeaux
(ANLAŞMA)

Aleksandra Dedieu
adedieu@inseec.com

İşletme

 

Ecole De Commerce Europeenne, Lyon
(ANLAŞMA)

Laetitia bartoli
lbartoli@inseec.com

İşletme

 

Universite De Paris-
Sorbonne (Paris IV)

(ANLAŞMA)

Anna Feher

anna.feher@paris-sorbonne.fr

İngiliz Dili ve Edeb.
Türk Dili ve Edeb.

 

Lycee Tezenas du Montcel
(ANLAŞMA)

Maryline Chambat
interoffice@tezenas.org

İşletmecilik MYO

 

ENSA Marseille
(ANLAŞMA)

Caroline Petre
caroline.petre@marseille-archi.fr

Mimarlık

 

Sciences Po Lille
(ANLAŞMA)

Patrick Mardellat
patrick.mardellat@sciencespo-lille.eu

Uluslar. İlişkiler

 

Universite de Lorrainne
(ANLAŞMA)

Mariama Traore
mariama.traore@univ-lorraine.fr

Hukuk

 

Universite Catholique de Lille

(ANLAŞMA)

Ms. Audrey Vanpeperstraete

erasmus@univ-catholille.fr

Personel

(Psikoloji)

 

HIRVATİSTAN

 

University of Zagreb           (ANLAŞMA)

Tajana Nikolic
erasmus.coordinator@unizg.hr

Sanat ve Tasarım

 

 

HOLLANDA

 

Fontys Hogescholen
(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

Ellen B. de Croon
e.decroon@fontys.nl

internationalstudents@fontys.nl

İşletme
Mühendislik

 

Technische Universiteit Eindhoven 
(ANLAŞMA)

Dijkhuis, ARLA

a.r.l.a.dijkhuis@tue.nl

Mimarlık

(Personel)

 

 

Delft University of Technology

(ANLAŞMA)

 

Gerdien de Graaf

g.degraaf@tudelft.nl

 

Mimarlık

(Personel)

 

Amsterdam Academy of Architecture

(ANLAŞMA)

Mrs. Elsbeth Falk

t.peters@ahk.nl

Mimarlık

 

İNGİLTERE

 

 

 

 

 

University of Nottingham

(ANLAŞMA)

Gail Armistead 

Gail.Armistead@nottingham.ac.uk

Personel

(Mimarlık)

 

Ulster University

(ANLAŞMA)

Institutional Coordinator

Clare Armour

erasmus@ulster.ac.uk

Departmental Coordinator

Dr. Markus Ketola 

m.ketola@ulster.ac.uk

Uluslararası İlişkiler  

İSPANYA

 

Autonomous University of Barcelona
(ANLAŞMA)

Marta Vilalta,
marta.vilalta@uab.es , erasmus@uab.cat

monica.leiva@uab.es

Uluslar. İlişkiler

 

Polytechnical University of Valencia
(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

International Office,
opii@upvnet.upv.es

Personel (Mimarlık)

Sanat ve Tasarım

 

Universidad Alfonso
X El Sabio

(ANLAŞMA)

Victoria Ramos
inter@uax.es

Uluslar. İlişkiler
İnşaat Müh.
Endüstri Müh.

 

Universidad Del Pais Vasco (ANLAŞMA)

Marta Barandiaran
directora.internacional@ehu.es

İşletme

 

Ramon Llull University

(ANLAŞMA)

Tallulah Forrest
tforrest@salleurl.edu 

Mimarlık

 

University of Alcala

(ANLAŞMA)

Antonio Guerrero Baquero
antonio.guerrero@uah.es

Bilgisayar Müh.

 

University of Sevilla       (ANLAŞMA)

Enrique Lopez Lara
relint2@us.es

Mimarlık

 

Escola d'Art i Superior de Disseny  (ANLAŞMA)

Merce Tiana
mtiana@hotmail.com

Sanat ve Tasarım

 

The Universitat Politècnica de Catalunya

(ANLAŞMA)

Pilar Serrano

int.relations.etseiat@upc.edu

Teknik Bilimler MYO

 
Escola d'art i Superior de Disseny Pau Gargallo erasmus@paugargallo.cat Sanat Tasarım   

İSVEÇ

 

Högskolan Dalarna
(ANLAŞMA)

Susanne Corrigox
sco@du.se

İşletme
Uluslar. İlişkiler
Bilgisayar Müh.

 

Jönköping University
(ANLAŞMA)

Anna Rönnecke

anna.ronnecke@jth.hj.se

andrea.wagner@hs.hj.se

Mühendislik

 

Malmö University
(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2) (ANLAŞMA-3)

Viktoria Willenfelt

viktoria.willenfelt@mah.se 

kajsa.khanye@mah.se 

Mühendislik
Mimarlık
Uluslar. İlişkiler
İşletme
İktisat
Sanat ve Tasarım

 

İSVİÇRE

 

Haute Ecole de Gestion de Genéve
(ANLAŞMA)

Prof. Xavier Burdet
xavier.burdet@hesge.ch

İşletme

 

İTALYA

 

Academia di Belle Arti di
Frosine

(ANLAŞMA)

Beatrice Peria
beatrice.peria@libero.it

Sanat ve Tasarım

 

Bologna University
(ANLAŞMA)

Giovanna Filippini
erasmus@unibo.it

mauro.carboni@unibo.it

İşletme

İktisat

 

Politecnico di Bari
(ANLAŞMA)

Maria Fanelli
m.fanelli@poliba.it

abmenghini@tiscali.it

Mimarlık

 

University of Brescia
(ANLAŞMA)

Graciela Beatrice De La Vega
g.delavega@amm.unibs.it
erasmus.incoming@amm.unibs.it

İşletme

İktisat

 

University of Napoli
(ANLAŞMA)

Fernanda Nicotera
international@unina.it

teresa.colletta@unina.it

Mimarlık

 

University of Roma
(ANLAŞMA)

Mrs. Sabina Imbimbo
sabina.imbimbo@uniroma1.it

Moleküler Biyoloji ve Genetik

 

University of Roma Tre 
(ANLAŞMA)

Alessandra Mitolo
mitolo@uniroma3.it

lucia.nucci@uniroma3.it

Mimarlık

 

Politecnico Di Milano
(ANLAŞMA)

Giancarlo Spinelli
erasmus@polimi.it
Prof. Dr. Adalberto Del Bo
adalbertodelbo@polimi.it

Mimarlık

 

University of Trieste
(ANLAŞMA)

International Office

cefalo@dicar.units.it

studenti.incoming@amm.units.it

İnşaat Müh.

 

Università degli Studi di Torino

(ANLAŞMA)

International Office

relint@unito.it

Ulusl. İlişkiler

 

University of Milan

(ANLAŞMA)

International Office

international.programmes@unimi.it

Bilgisayar Müh.

 

LETONYA

 

Vidzeme University of Applied Sciences

(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

Iveta Putnina

iveta.putnina@va.lv

international@va.lv

İşletme

Bilgisayar Müh.

 

LİTVANYA

 

Kazimieras Simonavicius University

(ANLAŞMA)

Kristina Šlekienė

international@ksu.lt

Personel 

(Sanat ve Tasarım)

 

MACARİSTAN

 

International Business School Budapest
(ANLAŞMA)

Etelka Dombora
edombora@ibs-b.hu

İşletme
Sanat ve Tasarım

 

University of Miskolc
(ANLAŞMA)

Istvan Kerekes
mechker@uni-miskolc.hu

Hukuk

 

University of Pecs
(ANLAŞMA)

Judit Nemeth
nemeth.judit@pte.hu

Mimarlık

 

Dennis Gabor College      (ANLAŞMA)

Zsofia Geszti
geszti@gdf.hu

Bilgisayar Müh.

 

Eötvös József College

(ANLAŞMA)

International Office

pajrok.andor@ejf.hu

İşletme

İnşaat Müh.

 

MALTA

 

University of Malta

(ANLAŞMA)

International Office

erasmus@um.mt

Ms. Stefania Fabri

stefana.fabri@um.edu.mt 

Personel

(Psikoloji)

 

NORVEÇ

 

Queen Maud University College  (ANLAŞMA)

Ann Sine Van Marion
asvm@dmmh.no

Eğitim Fakültesi

 

Volda University College 

(ANLAŞMA)

Arne Humberset
international@hivolda.no

İngiliz Dili Eğitimi
Sanat ve Tasarım

 

POLONYA

 

Cracow University of Technology

(ANLAŞMA)

Daria Majka Sitko 

erasmus@pk.edu.pl

İnşaat Müh.

 

Lodz University of Technology  (ANLAŞMA)

Magdalena Drabek
magdalena.drabek@p.lodz.pl

Mühendislik

 

University of Finance-Management  (ANLAŞMA)

Anna Iwacewicz
anna.orjowska@wsfiz.edu.pl

İşletme

 

University of Ecology-Management  (ANLAŞMA)

Malgorzata Leszczynska
m.leszczynska@wseiz.pl

İşletme
Mimarlık

 

University of Lower Silesia    (ANLAŞMA)

Jadwiga Dobrowolska-Dyrcz

jaga.dobrowolska@dsw.edu.pl

Sanat ve Tasarım

 

Kielce University of Technology  (ANLAŞMA)

Agnieszka Jaśkiewicz
a.jaskiewicz@tu.kielce.pl

Elektronik Müh.
Bilgisayar Müh.

 

University of Lodz                (ANLAŞMA)

International Office               bwz@uni.lodz.pl

Uluslar. İlişkiler

 

College of Social and Media Culture (ANLAŞMA)

International Office erasmus.wsksim@wp.pl

Uluslar. İlişkiler
Bilgisayar Müh.

 

Nysa University of Applied Sciences  (ANLAŞMA)

Anna Opalka        anna.opalka@pwsz.nysa.pl

Mimarlık
Endüstri Müh.
Bilgisayar Müh.
İşletme
İngiliz Dili Eğitimi

 

Konin University of

Applied Sicences 

(ANLAŞMA)

Patrycja Herman Wróbel 

patrycja.herman@konin.edu.pl

İşletme

İngiliz Dili Eğitimi

 

 

Nicolaus Copernicus University 

(ANLAŞMA)

International Office

Dariusz.Gora-Szopinski@umk.pl

Uluslar. İlişkiler

Sanat ve Tasarım

 

Wroclaw University of Technology 

(ANLAŞMA)

Agnieszka Krajna

agnieszka.krajna@pwr.wroc.pl 

İnşaat Müh.

 

PORTEKİZ

 

Universidade de Coimbra
(ANLAŞMA)

Maria Teresa Silva
mteresa@uc.pt

Fizik
Mol.Biyo-Genetik

 

ISAG

(ANLAŞMA)

Marta Maia                     marta.maia@isag.pt

Turizm

 

The Polytechnic Institute of Bragança

(ANLAŞMA)

Sylwia Solczak

sylwia@ipb.pt

Uluslar. İliş.

Bilg. Müh.

İnşaat Müh.

Elek. Müh.

Mol.Biyo-Genetik

 

The University of Algarve

(ANLAŞMA)

Sofia Nunes

international@ualg.pt

Personel

 

 

ROMANYA

 

University of Cluj-Napoca
(ANLAŞMA-1)   (ANLAŞMA-2)

Andreea Popa
andreea.popa@staff.utcluj.ro

İnşaat Müh.
Mimarlık
Fizik

 

University of Theatre and Film (ANLAŞMA)

Raluca Dragan 

ri@unatc.ro; dragan.raluku@gmail.com

Sanat ve Tasarım

 

SLOVAKYA

 

Comenius University in
Bratislava

(ANLAŞMA)

Viera Bennarova
Viera.Bennarova@fm.uniba.sk

İşletme
İktisat
Uluslar. İlişkiler

 

The Technical University of Košice

(ANLAŞMA)

Ing. Erna Beres

erna.beres@tuke.sk 

İnşaat Mühendisliği  

 

Slovak University of Technology in Bratislava       Petra Krajnakova                                      İnşaat Müh.

(ANLAŞMA)                                                            petta.krajnakova@stuba.sk 

 

YUNANİSTAN

 

Aristotle University of Thessaloniki
(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

I.Georgiadou
eurep-dept@auth.gr

Hukuk
İngiliz Dili ve Edeb.(Personel Hareketliliği)

 

National and Kapodistrian University
(ANLAŞMA)

Theodore Liakakos
erasmus@interel.uoa.gr

İngiliz Dili ve Edeb.

 

University of Patras
(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

Pantelis Kyprianos
vrector_aca@upatras.gr

İnşaat Müh.

İlköğretim Bölümü

 

Technological and Educational Institute (TEI) of Thessaly
(ANLAŞMA)

Georgia Garani
garani@teilar.gr
oep@teilar.gr

İşletme
Mat.-Bilgisayar
Bilgisayar Müh.

 

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology 

(ANLAŞMA)

Nikos Kiortis 

pr@teiemt.gr

İşletme  

Son Güncellenme Tarihi
2017-11-02 14:44:23