border=  border=
Ödüller

İstanbul Kültür Üniversitesi

Sanat Tasarım Fakültesi, İletişim Tasarımı Bölümü,

2003 – 2017 Akademik Yılı İçerisinde Başarı Kazananların Listesi

 

 

2003:

  1. Sudaki Cevherler – Yön: Ar.Gör.Devrim Erdoğan - Parma 12.Prix Leonardo Film Festivali – En İyi Belgesel Ödülü.
  2. Pısst – Yön: Berna Çağrıcı - Fransız Kültür Merkezi Film Yarışması – Birincilik Ödülü.
  3. Denemene – Yön: Miray Tunç, Cüneyt Kuşku, Damla Duyar - Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali    – Deneysel Film Dalı – En İyi Film, En İyi Senaryo, En İyi Ses, En İyi Yönetmen Ödülleri.
  4. Ya Yarın – Yön: Nihat Varol - Kısa-ca Film Festivali – Belgesel Dalda – Jüri Özel Ödülü.
  5. Kısa Devre – Yön:Yelda Yanat -Marmara Üniversitesi Kısa Film Yarışması – En İyi Senaryo Ödülü. New York Türk Filmleri Festivali/Amerika – Özel Gösterim.
  6. Enerjinize Ayaklarınız da Yetişssin – Özlem Turan - Zensan Ayakkabıcılık Slogan Yarışması – Birincilik Ödülü.

               

2005:

  1. Dur ve Başa Dön – Yön: Uğur Kozan – Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali – En İyi Görüntü Ödülü.
  2. Kesişme – Yön: Ar.Gör.Devrim Erdoğan – Metro Group Kısa Film Yarışması – İkincilik Ödülü.

Akbank Kısa Film Yarışması – Jüri Özel Ödülü.

  1. Kırmızı Kiremit – Yön: Berna Çağrıcı – Hürrem Ermen II.Kısa Film Yarışması – Proje Tasarımı Ödülü.
  2. Mutluluğun Kitabı – Proje: Ayşe Bengü Hıncal – Geleceğin Sineması – Üçüncülük Ödülü
  3. Kırmızı Kiremit – Yön: Berna Çağrıcı - Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali – En İyi Yönetmen, En İyi Senaryo, En İyi Görüntü Ödülü.
  4. Ritmix – Yön: Alkım Serbest - Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali – En İyi Görüntü Ödülü.
  5. Ahtapot Avcısı – Yön: Devrim Erdoğan – 7.Altın Safran Belgesel Film Festivali – Üçüncülük Ödülü. Akbank Kısa Film Yarışması – En İyi Belgesel. 
  6. Taş – Yön: Gizem Erbirer – 4.Metro Group Kısa film Yarışması – Üçüncülük Ödülü.
  7. Kün – Yön: Ömür Kınay – 14. Adana Altın Koza Film Festivali – En İyi Deneysel Ödülü. Malatya İnönü Üniversitesi - 1. Kısa Film Yarışması – Jüri Özel Ödülü. Yıldız Teknik Üniversitesi – 4.Kısa Film Festivali – İkincilik Ödülü.
  8. Tükettik ve Tükendi – Ar.Gör.Dr. Gizem Şimşek – Uludağ Üniversitesi 4.Kültür ve Sanat Yarışması – İkincilik Mansiyon Ödülü.
  9. Taş – Yön:Gizem Erbirer – Selçuk Üniversitesi Kısa-ca Film Festivali – En İyi Deneysel Ödülü.
  10. Styx’i Geçmek – Yön:Ahmet Bikiç - Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali – Deneysel Dalda En İyi Görüntü Ödülü.
  11. Bakırın Işığı – Yön:Gülşah Ferah Atlı – Altın Safran Film Festivali – Belgesel Dalda İkincilik Ödülü.
  12. Nefes – Yön: Ahmet Bikiç - Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali – En İyi Görüntü Ödülü.
  13. Sonrasızlar – Yön: Ahmet Bikiç – Fırat Üniversitesi Film Festivali – En İyi Görüntü Ödülü.
  14. Babam Tarih Yapıyor – Yön: Haydar Demirtaş – Geleceğin Sineması Kısa Film Yarışması – Birincilik Ödülü.
  15. İkilem – Yön: Eray Dinç – Koç Üniversitesi Kısa Film Festivali – Üçüncülük Ödülü.
  16. Ağla/Yanım – Yön:Bilgi Diren Güneş – 7.Uluslararası Çevre Kısa Film Festivali – İkincilik Ödülü.
  17. Kıvırcık Saçlı Bir Adam – Yön: Abdurrahman Öner – Erciyes Üniversitesi Belgesel Film Yarışması – Üçüncülük Film Ödülü. Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali – En İyi Belgesel Film Ödülü. 
  18. 200 Üniversiteli Aranıyor – Yön: Kaan Özcan - 12. Üniversitelerarası Reklam Yarışması – Birincilik Ödülü.
  19. Gazete Tasarımı – 1T Gazete Tasarım Günleri - Birincilik Ödülü.
  20. Adem 1930 – Yön: Baturay Tavkul - Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali –En İyi Kurmaca Ödülü.
  21. Çığlık – Yön: Ahmet Bikiç – 3. Kristal Klaket Kısa Film Yarışması – İkincilik Ödülü.
  22. İkilem – Yön: Eray Dinç – 7. Metro Kısa Film Yarışması – Üçüncülük Ödülü. 21. Uluslararası İstanbul Film Festivali – Jüri Özel Ödülü. 2. Koç Üniversitesi Kısa Film Festivali – Üçüncülük Ödülü.
  23. Güneş’in Karanlığı – Yön: Ayşegül Yadigar – 21. Uluslararası İstanbul Film Festivali – En İyi Kurmaca Film Ödülü.
  24. Ağla/Yanım – Yön:Bilgi Diren Güneş – Çevre Kısa Film Yarışması – Murat Şener Özel Ödülü. Ankara Barosu Kısa Film Festivali İkincilik Ödülü.
  25. Mimar Kemaleddin – Yön: Veysel Cihan Hızar – Altın Safran Belgesel Film Yarışması – Üçüncülük Ödülü.
  26. İstanbul’u Dinliyorum – Yön: Veysel Cihan Hızar - Boston Türk Film Festivali – Açılış Filmi
  27. Nefes – Yön: Veysel Cihan Hızar - Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali – En İyi Yönetmen Ödülü.
  28. Çığlık – Yön: Ahmet Bikiç - Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali – En İyi Belgesel Yönetmeni.
  29. İkilem - Yön: Eray Dinç - Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali – En İyi Yönetmen Ödülü.
  30. Zilan’ın Renkleri – Yön: Nagihan Çakar – Siirt Barosu Kısa Film Festivali – Mansiyon Jüri Özel Ödülü.
  31. Bir Cinayetin Kısa Anatomisi – Yön: Ar.Gör.Şirin Erensoy - 7. Geleceğin Sineması – Destek.
  32. Kırık Bir Sevinçti Gün – Yön: Ayşegül Öner - 7. Geleceğin Sineması – Destek.
  33. Eyvah Babam Emekli Oluyor – Yön: Bilgi Diren Güneş - 7. Geleceğin Sineması – Destek.
  34. Babam Tarih Yapıyor – Yön: Haydar Demirtaş – Boston Türk Film Festivali – En İyi Belgesel Seyirci Ödülü.
  35. Gölge – Yön:Bilgi Diren Güneş, Veysel Cihan Hızar – Frankfurt Türk Film Festivali – Üçüncülük Ödülü.

 

2011:

 

  1. Adem’in Kuyusu – Yön: Veysel Cihan Hızar - 7. Early Bird Öğrenci Film Festivali – En İyi Yabancı Film Ödülü.

Adana Altın Koza Film Festivali – Jüri Özel Ödülü

Batman Yılmaz Güney Film Festivali – İkincilik Ödülü.

Boston Türk Film Festivali – Mansiyon Ödülü.

  1. Dara’nın Küçük Bilgeleri - Yön: Veysel Cihan Hızar - Anadolu Sanat Tarihçileri Derneği  - En İyi Film Ödülü.

Altın Safran Belgesel Film Festivali – İkincilik Ödülü

 

  1. Korsan- Yön: Veysel Cihan Hızar - Ratem Korsanla Mücadele Reklam Yarışması – Üçüncülük Ödülü.
  2. Eyvah Babam Emekli Oldu – Yön: Bilgi Diren Güneş - Altın Kepenk Film Festivali- Mansiyon Ödülü
  3. Büyük Aşıklar – Yön: Nagihan Çakar - 2. Altın Kepenk Film Yarışması - Birincilik Ödülü.

2. Özel Çevre Temalı Kısa Film Yarışması, Belgesel Dalı, Birincilik Ödülü.

2. Manisa Altın Üzüm Kısa Film Festivali, Belgesel Dalı, Üçüncülük Ödülü.

Boston Türk Film Festivali – Mansiyon Ödülü.

7. Dağ Filmleri Festivali 2. Doğa Filmleri Yarışması, Jüri Özel Ödülü.

          

2012:

  1. Sonadım – Yön: Veysel Cihan Hızar - 3. Yeşil Kamera Üniversitelerarası Kısa Film Festivali – Birincilik ödülü.

3. Yeşil Kamera Üniversitelerarası Kısa Film Festivali – Birincilik Ödülü.

  1. Adem’in Kuyusu - Yön: Veysel Cihan Hızar - SEE a Film Festivali / Paris – Birincilik Ödülü.

Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali – Birincilik Ödülü.

  1. Dara’nın Küçük Bilgeleri  - Yön: Veysel Cihan Hızar - Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali – Birincilik Ödülü.
  2. Korsan - Yön: Veysel Cihan Hızar – Korsan Film Reklam Yarışması - Birincilik Ödülü.

Atatürk Üniversitesi, Kar Film Festivali - Birincilik Ödülü.

  1. Atasay’a Gitmiş - Yön: Veysel Cihan Hızar - Reklam filmi yarışması – Birincilik Ödülü.
  2. Eyvah Babam Emekli Oldu– Yön: Bilgi Diren Güneş - 15.Uçan Süpürge Kısa Film – Birincilik Ödülü.

Kısa-ca Film Festivali –Jüri Özel Ödülü.

  1. ALALA – Yön: Baturay Tavkul - 32. İFSAK  Kısa Film Yarışması – İkincilik Ödülü.
  2. Beduh 2468 - Yön: Baturay Tavkul - Beyaz Güvercin Kısa Film Festivali – Mansiyon Ödülü.
  3. Kadife Çoraplar – Yön: Baturay Tavkul – 8. Early Bird Öğrenci Film Festivali – En İyi Yabancı Film Ödülü.
  4. Büyükaşık’lar – Yön:Nagihan Çakar - Safranbolu 13. Uluslararası Altın Safran Film Festivali, Belgesel Dalda Birincilik Ödülü.

Erciyes 5. Öğrenci Belgesel Film Festivali, Belgesel Dalı, Üçüncülük Ödülü.

32. İFSAK Ulusal Kısa Film ve Belgesel Yarışması, Belgesel Dalı, Mansiyon Ödülü.

Eskişehir 2. Uluslararası Kral Midas Kısa Film Festivali, Seyirci Özel Ödülü.

                Ereğli 1. Uluslararası Kısa Film Festivali, Üçüncülük Ödülü.

Kazakistan/ Almaty 10. Uluslararası ‘’Shaken’s Stars’’ Film Festivali, Jüri Özel Ödülü.

HAK-İŞ Emeğe Saygı kısa Film Yarışması, En İyi Görüntü Yönetmeni.

  1. Zilan’ın Renkleri - Yön:Nagihan Çakar - HİNDİSTAN ''WORLD CRAFTS COUNCİL'' Uluslararası Film Festivali, İkincilik Ödülü.
  2. NEKSAV-  Halil İbrahim Ünal - Gülümse Gülümset Fotoğraf Yarışması – Birincilik Ödülü.
  3. Beck’s Etiket Tasarım Yarışması – Orkun Türkyılmaz - kazanan koleksiyon serisinin 6 tasarımından birini oluşturmuştur.

 

2013:

  1. Natürmorg – Yön: Bilgi Diren Güneş/Veysel Cihan Hızar – I. Ulusal Yeşil Kamera Üniversitelerarası Kısa Film Yarışması, Birincilik Ödülü ve Çevre Oscarı (En Büyük Ödül)
  2. Adem’in Kuyusu - Yön: Veysel Cihan Hızar – 5. LISFE/LEIDEN İnternational Short Film Festival - Hollanda, En İyi Film Ödülü.
  3. Atasay - Yön: Veysel Cihan Hızar – Atasay Türkiye Üniversitelerarası Reklam Film Yarışması – Birincilik Ödülü.
  4. Atasay – Yön: Veysel Cihan Hızar - Kar Film Festivali – En İyi Reklam Filmi.
  5. Son Anahtar – Yön: Veysel Cihan Hızar – Ataşehir Çevre Film Festivali – Üçüncülük Ödülü.
  6. Eyvah Babam Emekli Oldu – Yön: Bilgi Diren Güneş – Selçuk Üniversitesi Kısaca Film Festivali – Jüri Özel Ödülü.

 

  1. Büyükaşıklar – Yön: Nagihan Çakar – HAK-İş Emeğe Saygı Kültür Festivali – En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü Ahmet Bikiç.
  2. Son Eller – Yön: Ahmet Bikiç - ESDER Özel  Mansiyon Ödülü.

 

2014:

 

  1. Son Eller - Yön: Ahmet Bikiç – Hak-İş Emeğe Saygı Film Festivali En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü.
  2. Tezgah – Yön: Şirin ErensoyEalry Bird Öğrenci Film Festivali En İyi Belgesel Ödülü.
  3. Bölümümüzün öğretim elemanlarından Arş. Gör. Duygu Nazlı Akova’nın 2014 yılında Galeri Zilberman tarafından düzenlenen “Genç Yeni Farklı V” yarışması sonucunda seçkiye dahil edilerek  sergilenen “Kozmosta Kaos” isimli deneysel video art çalışması, İspanya Modern Sanat Müzesi Museo de Almeria’da gerçekleşecek olan International Experimental Video Art Festivali kapsamında “Pixels of Identity”  sergisinde de yer almaya hak kazanmıştır.
  4. Arş. Gör. Duygu Nazlı Akova’nın “Kovan” isimli diğer video art çalışması ise Siemens Sanat’ın her yıl gerçekleştirdiği “Sınırlar Yörüngeler” Yarışmasını 2014 yılında kazanan eserlerden biri olarak, “Sınırlar Yörüngeler 15-16” sergisinde yer alacaktır.
  5. Sosyal Bilimlere Enstitüsü - İletişim Tasarımı Yüksek Lisans Öğrencisi Bilgi Diren Güneş'in Yönetmenliğini yapmış olduğu "Natürmorg" isimli deneysel film  4. Athens International Digital Film Festival'inde Deneysel Kategori’de Birincilik Ödülü Kazanmıştır

 

    2015:

 

  1. İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın düzenlediği 22. İzmir Avrupa Caz Festivali – 13. Caz Afişi Yarışması’nın Prof. Dr. Hakan Ertep, Cihangir Elmaskaya, Maksude Kılıç, Kutsal Lenger, Hüseyin Ekinciler, Okan Özgen ve Ayşe Tatari’den oluşan seçici kurulu, yarışmaya katılan 439 afiş arasından, Boğaçhan Ünver, Osman Fuat Yayalar adlı öğrencilerimizin afişlerini sergilemeye değer bulmuştur.
  2. Hazar Kısa Film Yarışması’nda Kurmaca Dalı’nda İletişim Tasarımı Bölümü 1. sınıf öğrencisi Furkan Yazgeç yönetmenliğini yapmış olduğu "Sınırsız" isimli kurmaca filmi ile; Umutcan Küçükbalaban ise yönetmenliğini yapmış olduğu "Sıradaki" isimli kurmaca filmi ile  ilk on film arasına girmişler ve 1000 TL’lik Mansiyon ödülü kazanmışlardır.
  3. Athens International Digital Film Festivali'nde Sosyal Bilimler Enstitüsü - İletişim Tasarımı Yüksek Lisans öğrencisi Bilgi Diren Güneş,  yönetmenliğini yapmış olduğu "Natürmorg" isimli deneysel filmi ile Deneysel kategoride birincilik ödülü kazanmıştır.
  4. .“Critical Edge Film Festivali”nde Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Tasarımı Programı Yüksek Lisans öğrencimiz Bilgi Diren Güneş’in yönetmenliğini yapmış olduğu “Natürmorg” isimli deneysel filmi, Amerika’da haftalık seçim yapan haftanın birincisi olarak seçilmiştir.
  5. Rotary- Rofife 07 Uluslararası Kısa Film Festival'in de Sosyal Bilimler Enstitüsü - İletişim Tasarımı Programı Yüksek Lisans Öğrencisi Bilgi Diren Güneş'in Yönetmenliğini yapmış olduğu "Natürmorg" isimli film deneysel kategoride Birincilik Ödülü almıştır
  6. Rotary- Rofife 07 Uluslararası Kısa Film Festival'in de Sosyal Bilimler Enstitüsü - İletişim Tasarımı Programı Yüksek Lisans Öğrencisi Cem Uçar isimli öğrencimiz "Sekiz" isimli filmi ile Mansiyon ödülüne layık görülmüştür.
  7. Bölümümüz öğrencileri Furkan Yazgeç ve Umutcan Küçükbalaban, NEXT isimli filmleriyle, 6. Uluslararası LIONS Kısa Film Festivali kapsamında “En İyi Yönetmen Ödülü”nü almaya hak kazanmışlardır.
  8. Bölümümüz öğrencisi Batıkan KarabacakBread (Ekmek) isimli filmiyle, New York’ta düzenlenen The Economist Video Contest yarışmasında Üçüncülük Ödülü”nü almaya hak kazanmışlardır.
  9. Ahmet Bikiç'in yönetmenliğini yaptığı "Koro" isimli belgeseli Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Düzenlediği "Kardeşlik Belgesel Film Yarışması Festivali"nde ikincilik ödülü almıştır.
  10. Ta'rîz; Gri Şehrin Renkli Çocukları”, Sezer Ağgez, 1. SEECS Film Festivali, 2015, Jüri Özel Ödülü.
  11. Korsana Dur De, Sanatı Öldürme”Sezer Ağgez, 7. RATEM İletişim Fikirleri Yarışması, 2015, Üçüncülük Ödülü.
  12. ​​”Koro”, Ahmet Bikiç, Afyon Üniversitesi-Kardeşlik Temalı Belgesel Film Yarışması, 2015 , İkincilik Ödülü.
  13. ”Koro”, Ahmet Bikiç, 2.Datça Uluslararası Kısa Film Yarışması, 2015 , Jüri Özel Ödülü.
  14. ”Koro”, Ahmet Bikiç, Doğaka 1 Kısa Film Yarışması, 2015 , İkincilik Ödülü.
  15. ”Koro”, Ahmet Bikiç, Hasan Kalyoncu Üniversitesi- 1.Altın Baklava Kısa Film Yarışması, 2015 , Birincilik Ödülü

 

    2016:

  1. Sezer Ağgez, İletişim Tasarımı Bölümü, 8. TRT Belgesel Ödülleri, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülü: "Ta'riz; Gri Şehrin Renkli Çocukları"​
  2. Arif Akdenizli, İletişim Tasarımı Bölümü, Mamut Art Project 2016, "Ghosts in the Pool, Behind the Scenes", Video Sergi Seçkisi.​
  3. Gyes”, Duygu Nazlı Akova, “8th ARES Film & Media Festival”, Italya, 2016, Award for Analysis of Contemporary Age
  4. “Cronos”, Duygu Nazlı Akova, “TC Kültür ve Turizm Bakanlığı, 2Genç Güncel Sanat Proje Yarışması”, Türkiye, 2016, Başarı Ödülü
  5. “Kovan”, Duygu Nazlı Akova, “The 25th Annual Berkeley Video and Film Festival”, Amerika, 2016, Grand Festival Award - Best Foreign Experimental Short
  6. “Ta'rîz; Gri Şehrin Renkli Çocukları”, Sezer Ağgez, 2. Uluslararası Viva Film Festivali, 2016, Gençlik Kategorisi Bronz Kamera Ödülü (Bosna-Hersek).
  7. “Ta'rîz; Gri Şehrin Renkli Çocukları”, Sezer Ağgez, 17. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali, 2016, Amatör Kategorisi Jüri Özel Ödülü.
  8. “Ta'rîz; Gri Şehrin Renkli Çocukları”, Sezer Ağgez, 16. Uluslararası Kısa-ca Film Festivali, 2016, Belgesel Kategorisi Mansiyon Ödülü.
  9. “Bir Zamanlar Beypazarı'nda”, Sezer Ağgez, Beypazarı Kısa Film Yarışması, 2016, Birincilik Ödülü
  10. ”Koro”, Ahmet Bikiç, 36.İfsak Kısa Film Yarışması, 2016 , Mansiyon Ödülü.
  11. “Misafir”, Ahmet Bikiç, 12. Uluslararası Kar Film Festivali, 2016, Üçüncülük Ödülü.
  12. “Misafir”, Ahmet Bikiç, 1.Genç Öncüler Kısa Film Yarışması, 2016, Jüri Özel Ödülü
  13. “Misafir”, Ahmet Bikiç, 1.Türk Dünyası Belgesel Yarışması, 2016, Jüri Özel Ödülü
  14. “Beypazarı’nda”, Ahmet Bikiç, Beypazarı Kısa Film Yarışması, 2016, İkincilik Ödülü.
  15. “Beypazarı’nda”, Ahmet Bikiç, IV Hakiş  Kısa Film Yarışması, 2016, En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü.
  16. “Dövme”, Ahmet Bikiç, 14. Ulusal Kısa Film Festivali, 2016 , En İyi Belgesel Ödülü.
  17. “Dövme”, Ahmet Bikiç, 11. Göbekli Tepe Kısa Film Yarışması, 2016 , Birincilik Ödülü. 
  18. “Dövme”, Ahmet Bikiç, 1.Genç Öncüler Kısa Film Yarışması, 2016, Jüri Özel Ödülü

 

 

 

2017:

  1. İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi tarafından düzenlenen Güneydoğu Avrupa Sinema Okulları Birliği (SEECS) Kısa Film Festivali’nin üçüncüsü 25–27 Nisan 2017 tarihlerinde Önder Öztunalı Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Üniversitemizde düzenlenen bu festivalde, Güneydoğu Avrupa Sinema Okulları Birliği’ne bağlı üye okullardaki öğrencilerin ürettiği kısa filmler, bu filmlerin yaratıcıları bir araya geldiler, bilgi ve deneyimlerini paylaştılar. Festivalin son günü gerçekleştirilen kapanış töreninde toplamda 16 dalda ödül verilmiş, Fakültemiz öğrencileri 2 dalda ödül kazanmıştır; İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinden Berk Kuşbeygi Rear Seat, NY (Arka Koltuk, NY) isimli kısa filmi ile “En İyi Belgesel” dalında ödül alırken, Alper Şen ile Samet Yalçın I Know my Murderer (Katilimi Tanıyorum) filmi ile “En İyi Görüntü Yönetmenliği” ödüllerini almıştır.
  2. İletişim Tasarımı Bölümü öğrencimiz Arif Akdenizli, Okan Universitesi Kisa Film Yarışmasında "I Know My Murderer" isimli kısa filmi ile Baksı Müzesi Özel Ödülü (2017) kazanmıştır.
  3. İletişim Tasarımı Bölümü öğrencimiz Umut Heval Çerkes "Mutlu Kedi" isimli kısa filmi ile Lions Film Festivali'nde Osman Seden Staj Ödülü (2017) kazanmıştır.
  4. İletişim Tasarımı Bölümü öğrencimiz Arif Akdenizli, 8.Uluslararası Lions Kısa Film Festivali’nde "I Know My Murderer" isimli kısa filmi ile Juri Özel Ödülü (2017) kazanmıştır. 
  5. LECOLOR Kağıt Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından düzenlenen “LeColor Defter Tasarım Yarışması”nda İletişim Tasarımı Bölümü öğrencisi Eda Soylu’nun tasarımı sergilenmeye değer bulunmuştur. Jüri tarafından seçilen tasarımlar defter kapaklarında kullanılacaktır.

Son Güncellenme Tarihi
2017-05-15 14:18:38