border=  border=
İlk Üçler (2016-2017 Akademik Yılı)
2016-2017 EĞİTİMİ-ÖĞRETİM DÖNEMİ
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ'Nİ DERECEYLE BİTİREN MEZUNLARIMIZ
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BÜŞRA TÜRKO İŞLETME  (TÜRKÇE) BİRİNCİ
HİLAL GÖKMEN İŞLETME  (TÜRKÇE) İKİNCİ
RABİA GÖKMEN İŞLETME  (TÜRKÇE) ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
ROJDA AHMETOĞLU İŞLETME (KARMA) BİRİNCİ
TESFİRE ÖZTÜRK İŞLETME (KARMA) İKİNCİ
ZEYNEP GENÇEL İŞLETME (KARMA) ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
TUANA DEMİR ULUSLARARASI İLİŞKİLER BİRİNCİ
MURAT AKAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ
NAZLI GÜLCE BAŞAK ULUSLARARASI İLİŞKİLER ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
 GÜLŞEN ERYILMAZ İKTİSAT BİRİNCİ
MUHAMMET ENES ÇOLAK İKTİSAT İKİNCİ
ÖZGE CAN ŞAHİN İKTİSAT ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
TUĞBA ERDEM  ULUSLARARASI TİCARET BİRİNCİ
SEDA GÜNDÜZ ULUSLARARASI TİCARET İKİNCİ
CAN EKİNCİ ULUSLARARASI TİCARET ÜÇÜNCÜ
SİMON GEVEZ ULUSLARARASI TİCARET ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
EZGİ EROL İLETİŞİM SANATLARI BİRİNCİ
MUSTAFA ÖZKAN İLETİŞİM SANATLARI İKİNCİ
YUSUF ORTA İLETİŞİM SANATLARI ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
İREM KURT İLETİŞİM TASARIMI BİRİNCİ
KÜBRA ERDENİZ İLETİŞİM TASARIMI İKİNCİ
GÖKÇEN REYHAN MERİÇ İLETİŞİM TASARIMI ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
GÜLSÜM TURGUT SANAT YÖNETİMİ BİRİNCİ
ÖZGENUR GERİS SANAT YÖNETİMİ İKİNCİ
TERİ ALTARAS SANAT YÖNETİMİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
İREM BOZ HUKUK BİRİNCİ
KAAN GİRGİN HUKUK İKİNCİ
SÜHEYLA BEGÜM ACAR HUKUK ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
RANA YALAZ ADALET BİRİNCİ
BEYZANUR ATALAY ADALET İKİNCİ
YONCA YAMAR ADALET ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
ÖZGE BİLGİN MATEMATİK-BİLGİSAYAR BİRİNCİ
ASLIHAN CEYLAN MATEMATİK-BİLGİSAYAR İKİNCİ
İLİYANA GARGARİDİ MATEMATİK-BİLGİSAYAR ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
MURAT KABAK İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI BİRİNCİ
MARIAM INAM İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI İKİNCİ
TUĞÇE ÖZDİNÇ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
TUĞÇE ZEYNEP BÜYÜKBAY TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BİRİNCİ
HİLAL MAVİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI İKİNCİ
ÖZDEN DEMİR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
KEVSER ADEMHAN PSİKOLOJİ BİRİNCİ
BÜŞRA ÜSTÜN PSİKOLOJİ İKİNCİ
BÜŞRA TURAN PSİKOLOJİ ÜÇÜNCÜ
FATMA NUR AY PSİKOLOJİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
ELİZABET MERYEM BUDAK MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK BİRİNCİ
REMZİ OKAN MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK İKİNCİ
ASYANUR YILMAZ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
NURİYE SÜNDÜZ ERŞEN MİMARLIK BÖLÜMÜ BİRİNCİ
EMRE  OCAKOĞLU MİMARLIK BÖLÜMÜ İKİNCİ
İREM  ALTINTAŞ MİMARLIK BÖLÜMÜ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
EMRE GÜNDÜZ MİMARLIK BÖLÜMÜ (İNGİLİZCE) BİRİNCİ
ÖZGÜ AYDOĞDU MİMARLIK BÖLÜMÜ (İNGİLİZCE) İKİNCİ
ELİF ÇİLELİ MİMARLIK BÖLÜMÜ (İNGİLİZCE) ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BÜŞRA TETİK İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI  (TÜRKÇE) BİRİNCİ
IŞILGÜL ÇAKMAK İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI  (TÜRKÇE) İKİNCİ
AYŞE ARITÜRK İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI  (TÜRKÇE) ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
ELİF KADI BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI BİRİNCİ
ESRA YENİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI İKİNCİ
ABDULLAH KANZA BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI ÜÇÜNCÜ
MERT KARAÇAM BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
CEREN ALP ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ BİRİNCİ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BİNZAT GÜLBEN ÖZGÖR RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ BİRİNCİ
HAZAL ÖZÜYILMAZ RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ İKİNCİ
CEMREHAN SUBAŞI RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
AHMET SAFA TÜRKÜCÜ İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ BİRİNCİ
MEHMET EREN GÜLER İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ İKİNCİ
BEYTULLAH SALİH ÇİFTÇİ İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
KADER  BAŞİBÜYÜK ÇOCUK GELİŞİMİ BİRİNCİ
NAGEHAN ATAKAN ÇOCUK GELİŞİMİ İKİNCİ
SENA BOZBEŞPARMAK ÇOCUK GELİŞİMİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
ANIL AHMET HAN UÇAK TEKNOLOJİSİ BİRİNCİ
TOLGA KARA UÇAK TEKNOLOJİSİ İKİNCİ
TUNCAY TURGUT UÇAK TEKNOLOJİSİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BETÜL APAYDIN OPTİSYENLİK BİRİNCİ
TAHİR KORUR OPTİSYENLİK İKİNCİ
AYNUR GÜVEN OPTİSYENLİK ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
ÖZGE OSMAK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ (İNGİLİZCE) BİRİNCİ
GÖKTUĞ ŞEN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ (İNGİLİZCE) İKİNCİ
MEHMET BURAK AKGÜL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ (İNGİLİZCE) ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ GNO
SOYDAN ALKAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ (TÜRKÇE) 3,32
MUSA ALİ FETTAHOĞLU İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ (TÜRKÇE) 2,66
BURAK ÇONAY İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ (TÜRKÇE) 2,64
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
SEZER TOPRAK BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ BİRİNCİ
ABDUL RAHMAN AL ZAHED BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ İKİNCİ
MARİA MERVE KILIÇ BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
DİLEK AKBURAK ENDÜSTRİ  MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ BİRİNCİ
MERVE  YAHŞİ ENDÜSTRİ  MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ İKİNCİ
VEDAT COŞKUN ENDÜSTRİ  MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
KÜBRA KÖKLÜ İŞLETME YÖNETİMİ BİRİNCİ
SEDEF BAYRAKTAR İŞLETME YÖNETİMİ İKİNCİ
SEVCAN SAKA İŞLETME YÖNETİMİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
GÜL AYDIN TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ BİRİNCİ
MİNE PINAR TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ İKİNCİ
CANSU ATMACA TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
ZEHRİYE GEMİCİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BİRİNCİ
SEVİNÇ BİLGE BAĞDAT HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM İKİNCİ
RAZİYE GEMİCİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM ÜÇÜNCÜ
ÖZLEM KURT HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
ÇAĞLA YÜKSEL BANKACILIK VE SİGORTACILIK  BİRİNCİ
KÜBRA BALCI BANKACILIK VE SİGORTACILIK  İKİNCİ
BÜŞRA ŞEKER BANKACILIK VE SİGORTACILIK  ÜÇÜNCÜ
BUSE KARABAŞ BANKACILIK VE SİGORTACILIK  ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
ASLI ARSLAN BANKACILIK VE SİGORTACILIK İ.Ö BİRİNCİ
DUYGU AKTAŞ BANKACILIK VE SİGORTACILIK İ.Ö İKİNCİ
SULTAN YAĞMUR SEZGİN BANKACILIK VE SİGORTACILIK İ.Ö ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BİRKAN YILDIZ DIŞ TİCARET BİRİNCİ
GÖKALP KARA DIŞ TİCARET İKİNCİ
BERK AKSOY DIŞ TİCARET ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
CANER UĞURLU DIŞ TİCARET İ.Ö BİRİNCİ
ELİF ERMİŞ DIŞ TİCARET İ.Ö İKİNCİ
BEDİA ERBEK DIŞ TİCARET İ.Ö ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
EBRAR DEMİR GRAFİK TASARIM BİRİNCİ
NORİN TEODOROSYAN GRAFİK TASARIM İKİNCİ
ÖMÜR CEMRE BAL GRAFİK TASARIM ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
JANET ÖCAL LOJİSTİK BİRİNCİ
GİZEM AKSOY LOJİSTİK İKİNCİ
ÖZCAN GÖRÜCÜ LOJİSTİK ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BURCU DOĞAN LOJİSTİK İ.Ö BİRİNCİ
OKTAY BOZKURT LOJİSTİK İ.Ö İKİNCİ
HURİ TÜRK LOJİSTİK İ.Ö ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BEGÜM ÖZEN HAVA LOJİSTİĞİ BİRİNCİ
BERNA ASLAN HAVA LOJİSTİĞİ İKİNCİ
YASEMİN ARMUTLU HAVA LOJİSTİĞİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BİLUN KURTAY HAVACILIK YER HİZMETLERİ YÖNETİMİ BİRİNCİ
CÖMERT SEVKİ HAVACILIK YER HİZMETLERİ YÖNETİMİ İKİNCİ
KEREM KUBİLAY ÖMEROĞLU HAVACILIK YER HİZMETLERİ YÖNETİMİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
SEHER NUR ATMACA MODA TASARIMI BİRİNCİ
FATMANUR ŞAHİN MODA TASARIMI İKİNCİ
SELİN ANLAR MODA TASARIMI İKİNCİ
EDA UZUN MODA TASARIMI ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BÜŞRA GENİŞ MODA TASARIMI İ.Ö BİRİNCİ
EMRE YILDIZ MODA TASARIMI İ.Ö İKİNCİ
GÜLŞAH CENGİZ MODA TASARIMI İ.Ö İKİNCİ
DUYGU GÜNER MODA TASARIMI İ.Ö ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
DENİZ YILDIRIM SAĞLIK İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI BİRİNCİ
HÜDANUR DİKKAYA SAĞLIK İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI İKİNCİ
GAMZE YILDIRIM SAĞLIK İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
KÜBRA KÖKLÜ İŞLETME YÖNETİMİ BİRİNCİ
SEDEF BAYRAKTAR İŞLETME YÖNETİMİ İKİNCİ
SEVCAN SAKA İŞLETME YÖNETİMİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
GÜL AYDIN TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ BİRİNCİ
MİNE PINAR TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ İKİNCİ
CANSU ATMACA TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
ZEHRİYE GEMİCİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BİRİNCİ
SEVİNÇ BİLGE BAĞDAT HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM İKİNCİ
RAZİYE GEMİCİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM ÜÇÜNCÜ
ÖZLEM KURT HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
ÇAĞLA YÜKSEL BANKACILIK VE SİGORTACILIK  BİRİNCİ
KÜBRA BALCI BANKACILIK VE SİGORTACILIK  İKİNCİ
BÜŞRA ŞEKER BANKACILIK VE SİGORTACILIK  ÜÇÜNCÜ
BUSE KARABAŞ BANKACILIK VE SİGORTACILIK  ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
ASLI ARSLAN BANKACILIK VE SİGORTACILIK İ.Ö BİRİNCİ
DUYGU AKTAŞ BANKACILIK VE SİGORTACILIK İ.Ö İKİNCİ
SULTAN YAĞMUR SEZGİN BANKACILIK VE SİGORTACILIK İ.Ö ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BİRKAN YILDIZ DIŞ TİCARET BİRİNCİ
GÖKALP KARA DIŞ TİCARET İKİNCİ
BERK AKSOY DIŞ TİCARET ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
CANER UĞURLU DIŞ TİCARET İ.Ö BİRİNCİ
ELİF ERMİŞ DIŞ TİCARET İ.Ö İKİNCİ
BEDİA ERBEK DIŞ TİCARET İ.Ö ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
EBRAR DEMİR GRAFİK TASARIM BİRİNCİ
NORİN TEODOROSYAN GRAFİK TASARIM İKİNCİ
ÖMÜR CEMRE BAL GRAFİK TASARIM ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
JANET ÖCAL LOJİSTİK BİRİNCİ
GİZEM AKSOY LOJİSTİK İKİNCİ
ÖZCAN GÖRÜCÜ LOJİSTİK ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BURCU DOĞAN LOJİSTİK İ.Ö BİRİNCİ
OKTAY BOZKURT LOJİSTİK İ.Ö İKİNCİ
HURİ TÜRK LOJİSTİK İ.Ö ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BEGÜM ÖZEN HAVA LOJİSTİĞİ BİRİNCİ
BERNA ASLAN HAVA LOJİSTİĞİ İKİNCİ
YASEMİN ARMUTLU HAVA LOJİSTİĞİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BİLUN KURTAY HAVACILIK YER HİZMETLERİ YÖNETİMİ BİRİNCİ
CÖMERT SEVKİ HAVACILIK YER HİZMETLERİ YÖNETİMİ İKİNCİ
KEREM KUBİLAY ÖMEROĞLU HAVACILIK YER HİZMETLERİ YÖNETİMİ ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
SEHER NUR ATMACA MODA TASARIMI BİRİNCİ
FATMANUR ŞAHİN MODA TASARIMI İKİNCİ
SELİN ANLAR MODA TASARIMI İKİNCİ
EDA UZUN MODA TASARIMI ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
BÜŞRA GENİŞ MODA TASARIMI İ.Ö BİRİNCİ
EMRE YILDIZ MODA TASARIMI İ.Ö İKİNCİ
GÜLŞAH CENGİZ MODA TASARIMI İ.Ö İKİNCİ
DUYGU GÜNER MODA TASARIMI İ.Ö ÜÇÜNCÜ
 
ADI SOYADI  BÖLÜMÜ DERECE
DENİZ YILDIRIM SAĞLIK İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI BİRİNCİ
HÜDANUR DİKKAYA SAĞLIK İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI İKİNCİ
GAMZE YILDIRIM SAĞLIK İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI ÜÇÜNCÜ

Son Güncellenme Tarihi
2017-08-01 17:50:12