border=  border=
Erasmus+ Avrupa

 

 

PARTNER ÜNİVERSİTELER

KOORDİNATÖR/ İLETİŞİM

BÖLÜMLER

 ANLAŞMA İÇERİĞİ

 

ALMANYA

 

                       

 

DHBW Mannheim  

Carsten Münch
muench@dhbw-mannheim.de

international@dhbw-mannheim.de

İşletme
Uluslar. Ticaret
Mühendislik

(ANLAŞMA)

DHBW Mosbach

Ann Katrin Müller

 

ann.mueller@ mosbach.dhbw.de

Ivonne Zilling

ivonne.zilling@ mosbach.dhbw.de

İşletme

 

 (ANLAŞMA)

 

DHBW Lörrach           

 

Britta Goertz
goertz@dhbw-loerrach.de

İşletme

(ANLAŞMA)

Dresden Technical University   

Ina Deutsch-Gorski

austauschstudium@tu-dresden.de

 

Uluslar. İlişkiler

 

 (ANLAŞMA)

 

Hochschule Ludwigshafen
 

İlse Page
ilse.page@hs-lu.de
alexandra.ege@hs-lu.de

İşletme
Uluslar. İlişkiler

(ANLAŞMA)

 

Hochschule Neu-Ulm
 

Lilia Briel

lilia.briel@hs-neu-ulm.de 

İşletme
İktisat

 

(ANLAŞMA)

Hochschule Bremen
 

Faculty Erasmus Coordinator

Claduia Kuhlmann

claduia.kuhlmann@hs-bremen.de

Institutional Erasmus Coordinator

Ilka Knippel

ilka.knippel@hs-bremen.de

İşletme
İktisat

(ANLAŞMA)

 

Technische Hochschule Deggendorf

 

Elise von Randow
evr@th-deg.de  antonia.gruber@th-deg.de

nicole.springer@th-deg.de

İşletme
Mühendislik

(ANLAŞMA)

 

Hochschule Karlsruhe
Technik und Wirtschaft

 

Angelika Günter-Warth

angelika.guenter-wart@hs-karlsruhe.de

İşletme
Mühendislik

(ANLAŞMA)

Justus-Liebig Universitaet Giessen
 

Julia Sophie Rothmann
erasmus@recht.uni-giessen.de 

Hukuk
İktisat

Rehberlik ve Psikolojik Dan.

(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2(ANLAŞMA-3)

 

 

Stuttgart University
 

 

Fabienne Schopf

schopf@ia.uni-stuttgart.de
incoming@ia.uni-stuttgart.de

Mimarlık
Mat-Bilgisayar

(ANLAŞMA)

Trier University

Carsten Kluger
kluger@uni-trier.de

info@iz-trierde
aaa@uni-trier.de

Hukuk
İngiliz Dili ve Edeb.
İşletme
İktisat
Uluslar. İlişkiler
Mol.Biyo-Genetik

(ANLAŞMA)

 

University of Bochum

 

Magdalena Rooch

Magdalena.Rooch@uv.rub.de

Jutta Schmidt

jutta.schmidt@uv.rub.de

Hukuk

(ANLAŞMA)

 

University of Ulm

 

Daniela Englisch

daniela.englisch@uni-ulm.de 

Brigitte Baur

brigitte.baur@uni-ulm.de

İşletme
İktisat

(ANLAŞMA)

 

University of Leipzig

 

Anne-Grit Teufel

grit.teufel@zv.uni-leipzig.de 

 

 

Psikoloji
Hukuk

(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

 

Saarland University

 

Fabienne Saunier-Replumaz
f.saunier@io.uni-saarland

international@io.uni-saarland.de.de

Hukuk

(ANLAŞMA)

Viadrina European University

Bernd Schünow
students-in@euv-frankfurt-o.de
erasmus@euv-frankfurt-o.de

Hukuk
İşletme
İktisat
Uluslar. İlişkiler

(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

 

WWU Münster

 

Viola Pettendrup
international.office@uni-muenster.de

Hukuk
Uluslar. İlişkiler

(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

Zeppelin University

Möller, Nina

nina.moeller@zu.de 

international-office@zu.de
 

Sanat Tasarım
İşletme
Uluslar. İlişkiler
İktisat

(ANLAŞMA)

 

Technische Hochschule Nürnberg

 

Şemsi Çolak

international.office@th-nuernberg.de

İşletme
Bilgisayar Müh.

(ANLAŞMA)

 

Karlshochschule University

 

Jutta Walz
jwalz@karlshochschule.de

İşletme
Sanat ve Tasarım

(ANLAŞMA)

 

Fachhochschule Kiel

 

Christine Boudin
chrsitine.boudin@fh-kiel.de

outgoing(at)fh-kiel.de

Kateřina Novotná (Frau/Mrs)

katerina.novotna(at)fh-kiel.de

İşletme
Sanat ve Tasarım

(ANLAŞMA)

 

Hochschule Ostwestfalen-Lippe

 

Kerstin Rosemann

 incoming@hs-owl.de 

Prof. Uta Pottgiesser

uta.pottgiesser@hs-owl.de 

 internationaloffice@hs-owl.de

Mimarlık
İç Mimarlık 
Sanat ve Tasarım

(ANLAŞMA)

 

Universitat Greifswald    

 

Ekaterina Nikitina

erasmus@uni-greifswald.de  

international.office@uni-greifswald.de

Hukuk

(ANLAŞMA)

 

Alice Salomon Hochschule

 

Irene Gropp

gropp@ash-berlin.eu

Ms. Franziska Fiebrich

incoming@ ash-berlin.eu

Ms. Julia Okschewskaja

studyabroad@ ash-berlin.eu

Psikoloji

(ANLAŞMA)

 

Albert Ludwigs University of Freiburg

 

Prof. Dr. Sonja Meier

international@jura.uni-freiburg.de

Silvia Kühnle

silvia.kuehnle(at)io.uni-freiburg.de

Hukuk (ANLAŞMA)

 

AVUSTURYA

 

 

Fachhochschule Oberösterreich

Vanessa Prüll

international@fh-wels.at

kamilla.trubicki@fh-wels.at

İşletme
Bilgisayar Müh.

(ANLAŞMA)

Fachhochschule Vorarlberg

Karin Wüstner-Dobler

karin.wuestner-dobler@fhv.at

sabine.stickel@fhv.at

Bilgisayar Müh.

(ANLAŞMA)

University of Salzburg   

Marcus Hanke

Marcus.Hanke@sbg.ac.at

claudia.woehle@sbg.ac.at 

Hukuk
İşletme

 

(ANLAŞMA  

 
       
Technische Universitat Wien

Mag. Andreas Zemann

andreas.zemann@tuwien.ac.at     

Endistüri Müh.
  (ANLAŞMA)      

 

BELÇİKA

 

 

 

Vrije University 

 

International Relations Office

international.relations@vub.ac.be

İngiliz Dili ve Edeb.

(ANLAŞMA)

Erasmushogeschool Brussel

Annelore Schittecatte

annelore.schittecatte@ehb.be
johan.de.sterke@ehb.be

Sanat ve Tasarım

(ANLAŞMA)

Universiteit Hasselt

Liesbeth Oeyen
liesbeth.oeyen@uhasselt.be
Els.hannes@uhasselt.be

Mimarlık
İç Mimarlık

(ANLAŞMA)

 

KU Leuven

 

An Huts 

Mimarlık
 

(ANLAŞMA)

 

BULGARİSTAN

 

 

National Academy for Theatre and Film Arts

Valeria Zhivkova

info_natfiz@mail.bg

natfiz.foreign.dep@gmail.com

Sanat ve Tasarım

(ANLAŞMA)

University of Architecture,
Civil Engineering, Geodesy

Boyan Georgiev

boyangeo_far@uacg.bg

irina_int@uacg.bg

Mimarlık 
İnşaat Müh.

(ANLAŞMA)

 

ÇEK CUMHURİYETİ

 

Brno University of Technology 

Thomas Lady

lady@ro.vutbr.cz 

İnşaat Müh.

(ANLAŞMA)

Ostrava Technical University

Jan Pavlik
jan.pavlik@vsb.cz

Mimarlık 
İnşaat Müh.
Elektronik Müh. Bilgisayar Müh.

(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)  (ANLAŞMA-3)

University of Pardubice

Vera Albrechtova

vera.albrechtova@upce.cz

andrea.pilarova@upce.cz

Bilgisayar Müh.
Elektronik Müh.

(ANLAŞMA)

Metropolitan University

Josef Vochozka
vochozka@mup.cz

janackova@mup.cz

Hukuk

İşletme

Uluslar. İlişkiler

Sanat ve Tasarım

(ANLAŞMA)

 

University of Hradec Králové 

 

Antonin Slaby         

 antonin.slaby@uhk.cz

Eğitim Fakültesi
İngiliz Dili Eğitimi

(ANLAŞMA)

 

Palacký University Olomouc

 

Mgr. Michal Ruzicka 

michal.ruzicka@upol.cz

Eğitim Fakültesi

(ANLAŞMA)

 

DANİMARKA

 

 

Copenhagen Business Academy

Michael Huss Svejstrup
misv@cphbusiness.dk

anb@cphbusiness.dk

 İşletme

(ANLAŞMA)

 

University College UCC

 

Annette Bruun
anb4@ucc.dk

Psikoloji

(ANLAŞMA)

 

Aarhus School of Architecture 

 

Jorgen Helstrup    

 Jorgen.helstrup@aarch.dk

Mimarlık

(ANLAŞMA
   Aarhus University, Danish School of   Education    

 Eva Lise Eriksen 

  eli@au.dk 

PDR   (ANLAŞMA)
   

 

ESTONYA

 

 

Tallinn University of Technology

Maret Hein

maret.hein@ttu.ee

İşletme
Uluslar. İlişkiler
Mühendislik 


(ANLAŞMA)

 

FİNLANDİYA

 

 

 

Jyvaskyla University

 

Tuija Koponen
tuija.koponen@jyu.fi

Uluslar. İlişkiler

(ANLAŞMA)

 

University of Oulu

 

International Office
international.office@oulu.fi

Mimarlık

Bilgisayar Müh.

(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

 

FRANSA

 

 

Ecole De Commerce Europeenne, Bordeaux

Aleksandra Dedieu
adedieu@inseec.com

İşletme


(ANLAŞMA)

Ecole De Commerce Europeenne, Lyon

Laetitia bartoli
lbartoli@inseec.com

İşletme

(ANLAŞMA)

Universite De Paris-
Sorbonne (Paris IV)

Anna Feher

anna.feher@paris-sorbonne.fr

İngiliz Dili ve Edeb.
Türk Dili ve Edeb.

(ANLAŞMA)

Lycee Tezenas du Montcel

Maryline Chambat
interoffice@tezenas.org

İşletmecilik MYO

(ANLAŞMA)

ENSA Marseille

Caroline Petre
caroline.petre@marseille-archi.fr

Mimarlık

(ANLAŞMA)

Sciences Po Lille
 

Patrick Mardellat
patrick.mardellat@sciencespo-lille.eu

Uluslar. İlişkiler

(ANLAŞMA)

Universite de Lorrainne

Mariama Traore
mariama.traore@univ-lorraine.fr

Hukuk

(ANLAŞMA)

Universite Catholique de Lille

Ms. Audrey Vanpeperstraete

erasmus@univ-catholille.fr

Personel

(Psikoloji)

(ANLAŞMA)

 

HIRVATİSTAN

 

 

University of Zagreb   

Tajana Nikolic
erasmus.coordinator@unizg.hr

Sanat ve Tasarım

 

(ANLAŞMA)

 

HOLLANDA

 

 

Fontys Hogescholen

Ellen B. de Croon
e.decroon@fontys.nl

internationalstudents@fontys.nl

İşletme
Mühendislik


(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

Technische Universiteit Eindhoven 

Dijkhuis, ARLA

a.r.l.a.dijkhuis@tue.nl

Mimarlık

(Personel)


(ANLAŞMA)

Delft University of Technology

Gerdien de Graaf

g.degraaf@tudelft.nl

Mimarlık

(Personel)

(ANLAŞMA)

Amsterdam Academy of Architecture

Mrs. Elsbeth Falk

t.peters@ahk.nl

Mimarlık

(ANLAŞMA)

 

İNGİLTERE

Ulster University

Institutional Coordinator

Clare Armour

erasmus@ulster.ac.uk

Departmental Coordinator

Dr. Markus Ketola 

m.ketola@ulster.ac.uk

Uluslararası İlişkiler (ANLAŞMA)

 

İSPANYA

 

 

Autonomous University of Barcelona

Marta Vilalta,
marta.vilalta@uab.es , erasmus@uab.cat

monica.leiva@uab.es

Uluslar. İlişkiler

(ANLAŞMA)

Polytechnical University of Valencia

International Office,
opii@upvnet.upv.es

Personel (Mimarlık)

Sanat ve Tasarım

(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

Universidad Alfonso
X El Sabio

Victoria Ramos
inter@uax.es

Uluslar. İlişkiler
İnşaat Müh.
Endüstri Müh.

(ANLAŞMA)

Universidad Del Pais Vasco 

Marta Barandiaran
directora.internacional@ehu.es

İşletme

(ANLAŞMA)

Ramon Llull University

Tallulah Forrest
tforrest@salleurl.edu 

Mimarlık

(ANLAŞMA)

University of Alcala

Antonio Guerrero Baquero
antonio.guerrero@uah.es

Bilgisayar Müh.

(ANLAŞMA)

University of Sevilla       

Enrique Lopez Lara
relint2@us.es

Mimarlık

 (ANLAŞMA)

Escola d'Art i Superior de Disseny  

Merce Tiana
mtiana@hotmail.com

Sanat ve Tasarım


(ANLAŞMA) (ANLAŞMA 2)

The Universitat Politècnica de Catalunya

Pilar Serrano

int.relations.etseiat@upc.edu

Teknik Bilimler MYO


(ANLAŞMA)

 

İSVEÇ

 

 

Högskolan Dalarna

Susanne Corrigox
sco@du.se

İşletme
Uluslar. İlişkiler
Bilgisayar Müh.

(ANLAŞMA)

Jönköping University

Anna Rönnecke

anna.ronnecke@jth.hj.se

andrea.wagner@hs.hj.se

Mühendislik

(ANLAŞMA)

Malmö University

Viktoria Willenfelt

viktoria.willenfelt@mah.se 

kajsa.khanye@mah.se 

Mühendislik
Mimarlık
Uluslar. İlişkiler
İşletme
İktisat
Sanat ve Tasarım


(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2) (ANLAŞMA-3)

 

İTALYA

 

 

Academia di Belle Arti di
Frosine

Beatrice Peria
beatrice.peria@libero.it

Sanat ve Tasarım

(ANLAŞMA)

Bologna University

Giovanna Filippini
erasmus@unibo.it

mauro.carboni@unibo.it

İşletme

İktisat

(ANLAŞMA)

Politecnico di Bari

Maria Fanelli
m.fanelli@poliba.it

abmenghini@tiscali.it

Mimarlık

(ANLAŞMA)

University of Brescia

Graciela Beatrice De La Vega
g.delavega@amm.unibs.it
erasmus.incoming@amm.unibs.it

İşletme

İktisat

(ANLAŞMA)

University of Napoli

Fernanda Nicotera
international@unina.it

teresa.colletta@unina.it

Mimarlık

(ANLAŞMA)

University of Roma

Mrs. Sabina Imbimbo
sabina.imbimbo@uniroma1.it

Moleküler Biyoloji ve Genetik

(ANLAŞMA)

University of Roma Tre 

Alessandra Mitolo
mitolo@uniroma3.it

lucia.nucci@uniroma3.it

Mimarlık, İngiliz dili Edebiyatı

(ANLAŞMA) (ANLAŞMA2)

Politecnico Di Milano

Giancarlo Spinelli
erasmus@polimi.it
Prof. Dr. Adalberto Del Bo
adalbertodelbo@polimi.it

Mimarlık

(ANLAŞMA)

University of Trieste

International Office

cefalo@dicar.units.it

studenti.incoming@amm.units.it

İnşaat Müh.


(ANLAŞMA)

Università degli Studi di Torino

International Office

relint@unito.it

Ulusl. İlişkiler

(ANLAŞMA)

University of Milan

International Office

international.programmes@unimi.it

Bilgisayar Müh.


(ANLAŞMA)

 

LETONYA

 

 

Vidzeme University of Applied Sciences

Iveta Putnina

iveta.putnina@va.lv

international@va.lv

İşletme

Bilgisayar Müh.

(ANLAŞMA-1(ANLAŞMA-2)

 

LİTVANYA

 

 
Kazimieras Simonavicius University

Kristina Šlekienė

international@ksu.lt

Personel 

(Sanat ve Tasarım)


(ANLAŞMA)

 

MACARİSTAN

 

 

International Business School Budapest

Etelka Dombora
edombora@ibs-b.hu

İşletme
Sanat ve Tasarım

(ANLAŞMA)

University of Miskolc

Istvan Kerekes
mechker@uni-miskolc.hu

Hukuk

(ANLAŞMA)

University of Pecs

Judit Nemeth
nemeth.judit@pte.hu

Mimarlık

(ANLAŞMA)

Dennis Gabor College   

Zsofia Geszti
geszti@gdf.hu

Bilgisayar Müh.

(ANLAŞMA)

Eötvös József College

International Office

pajrok.andor@ejf.hu

İşletme

İnşaat Müh.

(ANLAŞMA)

 

MALTA

 

 

University of Malta

 

International Office

erasmus@um.mt

Ms. Stefania Fabri

stefana.fabri@um.edu.mt 

Personel

(Psikoloji)

 (ANLAŞMA)

 

NORVEÇ

 

 

Queen Maud University College 

Ann Sine Van Marion
asvm@dmmh.no

Eğitim Fakültesi

(ANLAŞMA)

Volda University College 

Arne Humberset
international@hivolda.no

İngiliz Dili Eğitimi
Sanat ve Tasarım

(ANLAŞMA)

 

POLONYA

 

 

Cracow University of Technology

Daria Majka Sitko 

erasmus@pk.edu.pl

İnşaat Müh.

(ANLAŞMA)

Lodz University of Technology 

Magdalena Drabek
magdalena.drabek@p.lodz.pl

Mühendislik

(ANLAŞMA)

University of Finance-Management 

Anna Iwacewicz
anna.orjowska@wsfiz.edu.pl

İşletme

(ANLAŞMA)

University of Ecology-Management 

Ela Bronakowska

 erasmus@wseiz.pl

İşletme
Mimarlık

İç Mimarlık

(ANLAŞMA1) (ANLAŞMA2)

University of Lower Silesia   

Jadwiga Dobrowolska-Dyrcz

jaga.dobrowolska@dsw.edu.pl

Sanat ve Tasarım

(ANLAŞMA)

Kielce University of Technology 

Agnieszka Jaśkiewicz
a.jaskiewicz@tu.kielce.pl

Elektronik Müh.
Bilgisayar Müh.

 (ANLAŞMA)

University of Lodz                

International Office            

  bwz@uni.lodz.pl

Uluslar. İlişkiler

 (ANLAŞMA)

College of Social and Media Culture 

International Office 

erasmus.wsksim@wp.pl

Uluslar. İlişkiler
Bilgisayar Müh.

(ANLAŞMA)

Nysa University of Applied Sciences  

Anna Opalka        anna.opalka@pwsz.nysa.pl

Mimarlık
Endüstri Müh.
Bilgisayar Müh.
İşletme
İngiliz Dili Eğitimi

(ANLAŞMA)

Konin University of Applied Sicences 

Patrycja Herman Wróbel 

patrycja.herman@konin.edu.pl

İşletme

İngiliz Dili Eğitimi

 

(ANLAŞMA)

Nicolaus Copernicus University 

International Office

Dariusz.Gora-Szopinski@umk.pl

Uluslar. İlişkiler

Sanat ve Tasarım

(ANLAŞMA)

Wroclaw University of Technology 

Agnieszka Krajna

agnieszka.krajna@pwr.wroc.pl 

İnşaat Müh.

(ANLAŞMA)

 

PORTEKİZ

 

 

Universidade de Coimbra

Maria Teresa Silva
mteresa@uc.pt

Fizik
Mol.Biyo-Genetik

(ANLAŞMA)

ISAG

Marta Maia                   

marta.maia@isag.pt

Turizm

(ANLAŞMA)

The Polytechnic Institute of Bragança

Sylwia Solczak

sylwia@ipb.pt

Uluslar. İliş.

Bilg. Müh.

İnşaat Müh.

Elek. Müh.

Mol.Biyo-Genetik

(ANLAŞMA)

The University of Algarve

Sofia Nunes

international@ualg.pt

Personel

 

(ANLAŞMA)

 

ROMANYA

 

 

University of Cluj-Napoca

Andreea Popa
andreea.popa@staff.utcluj.ro

İnşaat Müh.
Mimarlık
Fizik

(ANLAŞMA-1)   (ANLAŞMA-2)

University of Theatre and Film 

Raluca Dragan 

ri@unatc.ro; dragan.raluku@gmail.com

Sanat ve Tasarım

(ANLAŞMA)

 

SLOVAKYA

 

 

Comenius University in
Bratislava

Viera Bennarova
Viera.Bennarova@fm.uniba.sk

İşletme
İktisat
Uluslar. İlişkiler

(ANLAŞMA)

The Technical University of Košice

Ing. Erna Beres

erna.beres@tuke.sk 

İnşaat Mühendisliği (ANLAŞMA)         
Slovak University of Technology in Bratislava 

Petra Krajnakova

petta.krajnakova@stuba.sk 

İnşaat Müh.            (ANLAŞMA)   

YUNANİSTAN

     

Aristotle University of Thessaloniki

I.Georgiadou
eurep-dept@auth.gr

Hukuk
İngiliz Dili ve Edeb.(Personel Hareketliliği)

(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

National and Kapodistrian University

Theodore Liakakos
erasmus@interel.uoa.gr

İngiliz Dili ve Edeb.

(ANLAŞMA)

University of Patras

Pantelis Kyprianos
vrector_aca@upatras.gr

İnşaat Müh.

İlköğretim Bölümü

(ANLAŞMA-1) (ANLAŞMA-2)

Technological and Educational Institute (TEI) of Thessaly

Georgia Garani
garani@teilar.gr
oep@teilar.gr

İşletme
Mat.-Bilgisayar
Bilgisayar Müh.

(ANLAŞMA)

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology 

Nikos Kiortis 

pr@teiemt.gr

İşletme (ANLAŞMA)

 

 

Son Güncellenme Tarihi
2018-01-12 12:24:20