border=  border=
“İLETİŞİM SOSYOLOJİSİ” SERTİFİKA

Programın Amacı
Bu programın amacı, katılımcıların insan topluluklarıyla ilgili temel bir anlayışa sahip olmalarıdır. Programın alt yapısı, insan topluluklarının biçimlenmesi ve evrimini kapsamaktadır. Toplumsal organizasyonlar ve kurumlar, aile, dini kurumlar, eğitimin, bilimin ve teknolojinin gelişmesi gibi konular ele alınmaktadır.
Programa Kimler Katılmalı: 
Program her türlü ulusal ve uluslar arası kamu kuruluşlarında, özel sektör işletmelerinde ve sivil toplum örgütlerinde, iletişim ile ilgli sorumluluklar üstlenmekte olan ve/veya üstlenmeye aday herkese açıktır.
Eğitim Günü ve Saati:
Program Pzt-Salı-Çarşamba-Cuma 09.00-16.00 saatleri arasında seçilecek bir günde ve 3 saatlik bir zaman diliminde gerçekleşecektir. 
Program toplam 42 saattir.
Program İçeriği: 
Teorik bilgilendirme ve yoğun pratik uygulama deneyimleri program kapsamında katılımcılara aktarılacaktır.Bu aktarımlar Sosyolojiye Giriş; Sosyolojide Araştırma Yöntemleri; Sosyoloji Dalları;Toplumsal Organizsayonlar ve Kuramlar; Eğitimin Gelişimi; Bilimin Gelişimi; Bilim ve Teknoloji; İletişim Sosyolojisi alt başlıkları kapsamında gerçekleştirilecektir.


Son Güncellenme Tarihi
2015-11-04 10:51:04