border=  border=
“360 derece İLETİŞİM” SERTİFİKA

Programın Amacı: 
Bu programın amacı, katılımcıların psikoloji ve iletişimin günlük hayat ve çalışma alanlarıyla olan bağlantı noktalarının temel ilkeleri hakkında bilgi seviyelerini yükseltmektir. Bu sertifika programında katılımcılar insan davranış, düşünce ve duyguları hakkındaki teori ve uygulamaları öğrenirler. Bu bilgi çalışan insanlar hakkındaki anlayış ve iş yönetimini geliştirmekte kullanılır. Katılımcıların kavrayışını geliştirmek için program süresince pratik uygulamalar, oyunlar ve örnekler kullanılır. 
Programa Kimler Katılmalı: 
Program, iletişim uzman ve yönetici, , kurumsal iletişim ve halkla ilişkiler uzman ve yönetici, insan kaynakları konumunda çalışmakta ve/veya çalışmaya aday herkese açık olduğu gibi işgücü planlaması, kadrolama, performans değerlendirme alanlarına ilgi duyan adaylara da fayda sağlayacağı öngörülmektedir.
Eğitim Günü ve Saati: 
Program Pzt-Salı-Çarşamba-Cuma 09.00-16.00 saatleri arasında seçilecek bir günde ve 3 saatlik bir zaman diliminde gerçekleşecektir. 
Program toplam 42 saattir.
Program Koordinatörü: Rakel Meşulam – Elektromak Kurumsal İletişim Koordinatörü
E-mail:rmesulam@gmail.com
Program İçeriği:
Teorik bilgilendirme ve yoğun pratik uygulama deneyimleri program kapsamında katılımcılara aktarılacaktır.Bu aktarımlar, Algı ve Algıda Seçicilik; Psikolojiye Giriş; Bireysel Kariyer Yönetimi; Liderlik; Takım Çalışmaları ve Takım İçinde Karar Alma Teknikleri; Azınlık Gruplar; Motivasyon; İletişim Psikolojisi ana başlıkları altında gerçekleştirilecektir.
Programa Destek Veren Katılımcılar
•    Meral Akyel, Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi, geçmiş dönem Leo Burnet CEO;
•    Vural Çakır, Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi, İpsos KMG Pazarlama Araştırmaları CEO;
•    Sevda Çavaş, Kalita Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri, kurucu ortak;
•    Oğuzhan Akay, Movida Plus Reklam Ajansı, kurucu ortak-yaratım yönetmeni;
•    İrem Yelkenci, Towers Watson, İnsan Kaynakları; 
•    Payam Yüce Işık, Tribe Danışmanlık Hizmetleri Kurucu Ortak


Son Güncellenme Tarihi
2015-09-10 14:08:36