border=  border=
İlk Üçler
2017 Mezunları Başarı Listesi
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü  1. Sezer TOPRAK
 2. Abdul Rahman Al Zahed
 3. Maria Merve KILIÇ
Elektronik Mühendisliği Bölümü  1. Göktuğ IŞIKLAR
 2. Abdullah Jama Mohamed
 3. Uğur BAŞ
Endüstri Mühendisliği Bölümü  1. Dilek AKBURAK
 2. Merve YAHŞİ
 3. Vedat COŞKUN
İnşaat Mühendisliği Bölümü  1. Özge OSMAK
 2. Göktuğ ŞEN
 3. Mehmet Burak AKGÜL
İnşaat Mühendisliği Bölümü (Türkçe)     1. Soydan ALKAN
 2. Musa Ali FETTAHOĞLU
 3. Burak ÇONAY

 

2016 Mezunları Başarı Listesi
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü  1. Aslı KAPICIOĞLU
 2. Samiye Rashid ABDULLAHI
 3. Utku DOĞANAY
Elektronik Mühendisliği Bölümü  1. Ahmet Can TANIK
 2. Güven AŞCI
 3. Eray Taylan ATASAGĞIN
Endüstri Mühendisliği Bölümü  1. Yaprak DOLGUN
 2. Aylin BAYKAN
 3. Fatma KUTLU
İnşaat Mühendisliği Bölümü  1. Ahmet Can MERT
 2. Elif EZER
 3. Hamdi AKTÜRK
İnşaat Mühendisliği Bölümü (Türkçe)               1. Zeynep Hande URAN
 2. Serhat Taylan ARSLAN
 3. Gönül AYDIN
 
2015 Mezunları Başarı Listesi
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü  1. Emre KARADENİZ
 2. Rohat ÇİĞ
 3. Daniel İbrahim ASHAYA
Elektronik Mühendisliği Bölümü  1. Şehriban ALPAYDIN
 2. Bolaji YUSUF
 3. Tugay BOZİK
Endüstri Mühendisliği Bölümü  1. Hatice Betül TOP
 2. Ece TUNCER
 3. Suzan GÜRELİ
İnşaat Mühendisliği Bölümü

 1. Mücahit Şehit ÇAMGÖREN
 2. Hasan AVCI
 2. Kağan ERTUĞRUL
 3. Nurullah BAŞTAN

 
2014 Mezunları Başarı Listesi
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü  1. Mahmut KARATAY
 2. Alican ERTÜRK
 3. Hasan ALPER
Elektronik Mühendisliği Bölümü  1. Nail GÜZEL
 2. Hatice Büşra ÖZLÜOĞLU
 3. Umutcan ÖNCÜL
Endüstri Mühendisliği Bölümü  1. Sıla Nur AKIN
 2. Doğan Aybars İLHAN
 3. Neslihan KESKİN
İnşaat Mühendisliği Bölümü  1. Burcu ÖZBAŞARAN
 2. Ahmet Emirhan YOLCU
 3. Ali Can TURNALAR
 
2013 Mezunları Başarı Listesi
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü  1. Sayat DEMİRCİOĞLU
 2. Sevinç ESKİOCAK
 3. Mahircan GÜL
Elektronik Mühendisliği Bölümü  1. Musa KABAKÇI
 2. Abdülkadir ELBAŞI
 3. Erdem EFE
Endüstri Mühendisliği Bölümü  1. Yunus Emre GÜRLER
 2. Alp Can AKAR
 3. Zeynel SIRMA
İnşaat Mühendisliği Bölümü  1. Mehmet ÖZGEN
 2. Gülnihan GÖKDAĞ
 3. Şevket Alican DURGUT
 
2012 Mezunları Başarı Listesi
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü  1. Ömer GÜNDEŞLİ
 2. Can EYÜPOĞLU
 3. Emir ÇELİK
Elektronik Mühendisliği Bölümü  1. Mustafa Cihan TAŞTAN
 2. Ümit KOÇ
 3. Melis EKŞİ
Endüstri Mühendisliği Bölümü  1. Burcu AKMANDOR
 2. Engin BAYTÜRK
 3. Tuğçe HANCI
İnşaat Mühendisliği Bölümü  1. Atakan TETİK
 2. Mehmet Fatih ERKOÇAK
 3. Aykut Alaattin ALTIOK
   
2011 Mezunları Başarı Listesi  
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 1. Semih ÇELİK
2. Cansel GÜRE
3. Görkem SARIGÜL
3. Nazmi ALTUN
Elektronik Mühendisliği Bölümü 1. Cemil Eren KAYATAŞ
2. Merve Sabriye YILMAZ
3. Osman KARAN
Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. Egemen Berki ÇİMEN
1. Kayahan KAYA
2. Özden TOZANLI
3. Dilara DİNÇER
İnşaat Mühendisliği Bölümü 1. Atakan MANGIR
2. Gökçe BAHÇELİBAŞ
3. Yiğit Fatih PALA
Mimarlık 1. Canan GANİÇ
2. Mehmet Tan AKINCI
3. Yağız EZER
   
2010 Mezunları Başarı Listesi  
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 1. Saniye TARAKCIO   
2. Ezgi DEMİRCAN 
3. Muhterem Meral BOZKURT
Elektronik Mühendisliği Bölümü 1. Yasin YELKOVAN
2. Turgut ORHAN
3. Erhan YARDIMCI 
Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. Zahide BAKAR
2. İlayda KARABULUT
3. Armağan DÖNMEZ
İnşaat Mühendisliği Bölümü 1. Eşref Safa ÇİLOĞLU
2. Gökhan BERÇİN
3. Görkem DENİZ
Mimarlık 1. Ayşegül AYKUT
2. Bahar KAYA
3. Melike Gizem KIROĞL
   
2009 Mezunları Başarı Listesi  
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 1. Fırat KARAKUŞOĞLU
2. Fatih UZAL
2. Öznur ŞENGEL
3. Ayşe Hümeyra BAYRAM
Elektronik Mühendisliği Bölümü 1. Oktay KARAKUŞ
2. Serdar BELLİ
3. Berker  HÜSAM
Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. Engin AYDIN
2. NİHAN KARACA
3. Ercan ALAKUŞ
İnşaat Mühendisliği Bölümü 1. Mehmet YALÇINKAYA
2. Uğur DÜNDAR
3. Bahar ŞENER
Mimarlık 1. Koray TOPÇU
2. Nihan MALKOÇ
3. Caner BİLGİN
   
2008 Mezunları Başarı Listesi  
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 1. Dicle CEVİZCİ
2. Mustafa Özgür CİNGİZ
3. Bahar GELMEZ
Elektronik Mühendisliği Bölümü 1. Recep UÇURUM
2. Gökhan Sümer GÜRAN
3. Ahmet Burak KORKMAZ
Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. Meral TÜKEN
2. Erdem GÜNDOĞDU
3. Sinem AYKANAT
İnşaat Mühendisliği Bölümü 1. Sadık YİĞİT
2. Fatih UZUNER
3. Yusuf TURGUT
Mimarlık 1. Esra KARAYAKA
2. Merve TARHAN
3. Gökçe ÜRK
   
2007 Mezunları Başarı Listesi  
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 1. Nihat KUZU
2. Tolgahan ÇAKALOĞLU
3. Emine Elif TÜLAY
Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. Tunca OKUT
2. Cüneyt ACAR
3. Murat KADIOĞLU
İnşaat Mühendisliği Bölümü 1. Alptekin ERDAĞ
2. Tolunay IŞIKER
3. M.Kadir ATLIOĞLU
Mimarlık 1. Burak K.YILMAZSOY
2. Şehri KAYGISIZ
3. F.Ceyda GÜLSERİN
   
2006 Mezunları Başarı Listesi  
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 1. Caner AKSOY
2. A. Kutlu ERSOY
3. Mücahit ÇABUK
Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. Emel GÖKCAN
2. Batin Latif AYLAK
3. Y.Barbaros ALTIOĞLU
İnşaat Mühendisliği Bölümü 1. Boran ALPASLAN
2. Onur KAYABAŞI
3. Sercan YILDIRIM
Mimarlık 1. Zeynep YAPAR
2. Şeyda ÖZ
3. Cem İŞÖZEN
   
2005 Mezunları Başarı Listesi  
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 1. Serhat ÇAKALOĞLU
2. M. Nuri DEMİREL
3. Emrah İDMAN
Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. M. Nuri DEMİREL
2. G. Bahar YILDIRIM
3. Onur GÜRGEN
İnşaat Mühendisliği Bölümü 1. M. Sani ERBİLGİN
2. M. Onur TANAYDIN
3. Özkan ÖZALP
Mimarlık 1. Kudret AKSU
2. Serkan ANDOĞLU
3. Dicle HÖKENEK
   
2004 Mezunları Başarı Listesi  
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 1. Hande ZIRTILOĞLU
2. Özlem İNCE (ÇAP)
3. Kerem DENGİZ
Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. İnanç ÖZTÜRK
2. Candan DUMLUPINAR
3. Cüneyt KÜKRER
İnşaat Mühendisliği Bölümü 1. Ali DURMUŞ
2. Abdülkadir ÇELİK
3. Özlem AKOL
Mimarlık 1. Cengiz KARTAL
2. Güney AKGÜL
3. Seda ÇAKMAK
   
2003 Mezunları Başarı Listesi  
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 1. Volkan BAŞ
2. Alpay ENGİN
3. Zafer TABAK
Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. Özlem İNCE
2. Cemil TANER
3. İpek EKER
İnşaat Mühendisliği Bölümü 1. Mustafa APTİ
2. Cumhur COŞGUN
3. Ebru SIRMACI
Mimarlık 1. D. Çiler ERKAN
2. Yıldız BAYER
3. Yiğit IŞIN
   
2002 Mezunları Başarı Listesi  
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 1. H. Mete AKALIN
2. S. Tufan ÖZALP
3. Neslihan TOPBAŞ
Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. Aysel DÖNMEZ
2. N. Mert ONUR
3. Umut GERGİN
İnşaat Mühendisliği Bölümü 1. Edip SEÇKİN
2. H. Orçun ŞENTÜRK
3. Gülçin YILMAZ
Mimarlık 1. Fırat GÜLMEZ
2. Sinem DİŞKAYA
3. Özgür SEÇKİN
   
2001 Mezunları Başarı Listesi  
İnşaat Mühendisliği Bölümü 1. Nurhan ECEMİŞ
2. A.Berna BÜYÜKŞİŞLİ
3. Ali Gökhan ÖZSANÇ

 

 


Son Güncellenme Tarihi
2017-07-04 16:33:34