border=  border=
Bize Ulaşın

Uluslararası İlişkiler Birimi Ekibi

Adres

Uluslararası İlişkiler Birimi Ekibi

İstanbul Kültür Üniversitesi
5. Kat, Oda 5B-12/14/16/18
Ataköy Kampüsü
Bakırköy 34156 - İstanbul
Türkiye

Erasmus Ekibi Telefon

+90 212 498 44 86 / 41 68 / 45 71 / 44 91 / 40 35 / 48 88

Tam Zamanlı Uluslararası Öğrenci  Ekibi Telefon

+90 212 498 44 66/4612/4861

Faks

+90 212 498 41 88

Erasmus E-mail

erasmus@iku.edu.tr

Tam Zamanlı Uluslararası Öğrenci Ekibi E-mail

yob@iku.edu.tr

Eş Başkanlar

Okutman Ayşe Bülbül (a.bulbul@iku.edu.tr) (+90 212 498 4491)

Seçkin Taygun Altıntaş(s.altintas@iku.edu.tr) (+90 212 498 4466)

 

 

Tam Zamanlı Uluslararası Öğrenci Ekibi

Ahmet Şimşek (ahmet.simsek@iku.edu.tr) (+90 212 498 4861)

Seda Parıltı Sandıkçı (s.parilti@iku.edu.tr) (+90 212 498 4612)

 

Erasmus Ekibi

 

Burcu Atalay, M.A. (b.atalay@iku.edu.tr) (+90 212 498 4486)

Erhan Akarlar (e.akarlar@iku.edu.tr)  (+90 212 4984571)

Hazal Altunkulp (h.altunkulp@iku.edu.tr) (+90 212 4984888)

Tuğba Güven (t.guven@iku.edu.tr) (+90 212 4984571)

Aylin Atlı (a.atli@iku.edu.tr) (+90 212 4984421)

Giden Öğrenciler: eic-sts-out@iku.edu.tr

Gelen Öğrenciler: eic-sts-in@iku.edu.tr

Anlaşmalar: agreements-eic@iku.edu.tr

Personel Hareketliliği: staffmobil-eic@iku.edu.tr

 

Erasmus Kurum Koordinatörü

Burcu ATALAY EMRE

(b.atalay@iku.edu.tr)
(+90 212 498 44 86)

 

ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

 

1. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Fakülte Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Ertuğrul Saatçi e.saatci@iku.edu.tr
İnşaat Mühendisliği Yrd. Doç. Dr. Gökhan Yazıcı gokhanyazici@iku.edu.tr
Bilgisayar Mühendisliği Arş. Gör. Bahar İlgen b.ilgen@iku.edu.tr
Endüstri Mühendisliği Arş. Gör. İlayda Ülkü Karabulut i.karabulut@iku.edu.tr
Elektronik Mühendisliği Yrd. Doç. Dr. Ertuğrul Saatçi e.saatci@iku.edu.tr

 

2. MİMARLIK FAKÜLTESİ 

Fakülte Temsilcisi         Yrd. Doç. Dr.  Elif Mıhçıoğlu Bilgi 

e.mbilgi@iku.edu.tr

 

Mimarlık (Türkçe)   Y. Mimar Şeyda Şen   seyda.sen@iku.edu.tr 
Mimarlık (İngilizce) Arş. Gör. Erdem Üngür e.ungur@iku.edu.tr

 

 

 

3. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Fakülte Temsilcisi Prof. Dr. Müge İşeri m.iseri@iku.edu.tr
İşletme Dr. Murat Taha Bilişik

m.bilisik@iku.edu.tr

İktisat Arş.Gör. Zehra Atik z.atik@iku.edu.tr
Uluslararası İlişkiler Ali Murat Aydın ali.aydin@iku.edu.tr
Uluslararası Ticaret Yrd. Doç. Dr. Nazan Çağlar

ncaglar@iku.edu.tr 

 

 

 

4. SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ

Fakülte Temsilcisi

Yard. Doç. Dr. Zeynep Koçer

z.kocer@iku.edu.tr 
İletişim Sanatları                        Yard. Doç. Dr. Volkan Ekin v.ekin@iku.edu.tr
İletişim Tasarımı Araştırma Görevlisi Şirin Erensoy

s.erensoy@iku.edu.tr

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

Prof. Dr. Banu Manav b.manav@iku.edu.tr
Sanat Yönetimi Doç. Dr. Mehmet Üstünipek m.ustunipek@iku.edu.tr

 

5. HUKUK FAKÜLTESİ

Fakülte Temsilcisi  Yrd. Doç. Sakine Nilüfer Bilgin n.bilgin@iku.edu.tr

Fakülte Temsilcisi               

Yrd. Doç.  Fatih Gündoğdu f.gundogdu@iku.edu.tr
Fakülte Temsilcisi Yrd. Doç.  Çiğdem Yazıcı c.yazici@iku.edu.tr

 

6. FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Fakülte Temsilcisi Yard. Doç. Dr. Esin Akalın e.akalin@iku.edu.tr
Matematik Bilgisayar Doç. Dr. Mert Çağlar m.caglar@iku.edu.tr
İngiliz Dili ve Edebiyatı       Yrd. Doç. Dr. Esin Akalın e.akalin@iku.edu.tr
Türk Dili ve Edebiyatı Araştırma Görevlisi Kayhan Şahan

k.sahan@iku.edu.tr

Fizik Doç. Dr. Mehmet Hakan Erkut m.erkut@iku.edu.tr
Psikoloji Yrd. Doç. Dr. Özge Soysal o.soysal@iku.edu.tr
Moleküler Biyoloji ve Genetik Yrd. Doç. Dr. Elif Damla Arısan d.arisan@iku.edu.tr

 

7. EĞİTİM FAKÜLTESİ

Fakülte Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Özlem Gülgün Ceylan ozlem.ceylan@iku.edu.tr

 

8. FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

Matematik -  Bilgisayar Doç. Dr. Mert Çağlar  m.caglar@iku.edu.tr
Moleküler Biyoloji ve Genetik Doç. Dr. Elif Damla Arısan d.arisan@iku.edu.tr
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Prof.Dr. Banu Manav b.manav@iku.edu.tr
Fizik Doç. Dr. Mehmet Hakan Erkut m.erkut@iku.edu.tr
İnşaat Mühendisliği  Arş. Gör. Sadık Yiğit s.yigit@iku.edu.tr
Bilgisayar Mühendisliği Yard. Doç. Dr. Sıla Ekmekçi Flierl s.ekmekci@iku.edu.tr 
Mimarlık Yard. Doç. Dr. Elif Mıhçıoğlu Bilgi e.mbilgi@iku.edu.tr

9. SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

Türk Dili ve Edebiyatı Arş. Gör. Alper Dinçel a.dincel@iku.edu.tr
İngiliz Dili ve Edebiyatı Yard. Doç. Dr. Esin Akalın e.akalin@iku.edu.tr
İktisat Yard. Doç. Dr. Mesut Eren m.eren@iku.edu.tr
İletişim Sanatları Yard. Doç. Dr. Öykü Ezgi Yıldız e.yildiz@iku.edu.tr
Endüstri ve Örgüt Psikolojisi Arş. Gör. Ece Naz Ermiş e.ermis@iku.edu.tr
Uluslararası İlişkiler Ahmet Ertürk a.erturk@iku.edu.tr
Özel Hukuk Yard. Doç. Dr. Fatih Gündoğdu f.gundogdu@iku.edu.tr
İletişim Tasarımı  Arş. Gör. Şirin Fulya Erensoy s.erensoy@iku.edu.tr
İşletme  Yard. Doç. Dr. Meltem Ulusan Polat m.ulusan@iku.edu.tr
Sanat Yönetimi Arş. Gör. Nazlı M. Ümit n.umit@iku.edu.tr
Kamu Hukuku Yard. Doç. Dr. Sakine Nilüfer Bilgin n.bilgin@iku.edu.tr
Uluslararası Ticaret Yard. Doç. Dr. H. Nazan Çağlar ncaglar@iku.edu.tr
Eğitim Yönetimi ve Planlaması Yard. Doç. Dr. Şebnem Türktan s.turktan@iku.edu.tr

10. İŞLETMECİLİK MESLEK YÜKSEKOKULU

Meslek Yüksekokulu Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Burcu Beste Erdoğru     b.erdogru@iku.edu.tr 

 

11. TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

Meslek Yüksekokulu Temsilcisi    Yrd. Doç. Dr.  Sevsen Başpınar s.baspinar@iku.edu.tr

 

12. ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU

Meslek Yüksekokulu Temsilcisi Hukukçu Derya Altınok Villemin d.villemin@iku.edu.tr
 

Son Güncellenme Tarihi
2017-01-16 17:55:46