border=  border=
Ödüller

İstanbul Kültür Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencileri lisans öğretimlerini başarı ile sürdürürken, akademik danışmanları ile birlikte yarışmalara hazırlanarak üstün başarılar elde etmektedir. Öğrencilerimizin yarışmalarda aldığı ödüller şöyle sıralanıyor:

 

2016
  • TÜBİTAK 2241/A Sanayi Odaklı Lisans Bitirme Tezi Destekleme Programı
    • ​Aylin YAĞMAN, Edanur ÇANKAYA, Kübra DELİGÖZ
      “Unilever Gıda Ürünlerinde Stok Yönetimi Optimizasyonu İçin Bir Karar Destek Sistemi’’
      Şubat 2016 – Haziran 2016
      Danışman: Prof. Dr. Tülin AKTİN
    • Yaprak DOLGUN, Aylin BAYKAN, Gözde M. DERİCİ
      “UPS Türkiye’de Optimizasyon Tabanlı Network Tasarımı’’
      Şubat 2016 – Haziran 2016
      Danışman: Doç. Dr. Fadime ÜNEY-YÜKSEKEPE
    • Ahmet KARAKUŞ, Can AKBAŞ
      “Ford-Otosan Yeniköy Fabrikası Motor Montaj Proseslerinde Değer Akış Şeması Çalışması’’
      Eylül 2016 – Ocak 2017
      Danışman: Yrd. Doç. Dr. Zeynep GERGİN 
2015
  • DASK DEPREME DAYANIKLI BİNA TASARIMI YARIŞMASI BEŞİNCİLİK “Alpha Wolfs”
    1- Zafer KAZANCI, İnşaat Mühendisliği Bölümü
    2- Rüzgar IŞILDAR, İnşaat Mühendisliği Bölümü
    3- Yusuf ÇAKIL, İnşaat Mühendisliği Bölümü
  • TÜBİTAK 2241/A Sanayi Odaklı Lisans Bitirme Tezi Destekleme Programı
    • Tuba Erdem, Beyza KEYDAL
      “İçecek Üretim Sistemi için Sıra Bağımlı Hazırlık Süreleri Altında Üretim Hattı Planlama ve Çizelgeleme Benzetim Modeli’’
      Şubat 2015 – Haziran 2015
      Danışman: Doç. Dr. Rifat Gürcan ÖZDEMİR
    • Suzan GÜRELİ, Şimal AYSEVER
      “Denetçi Rotalama Problemine Bir Matematiksel Modelleme Yaklasşımı’’
      Şubat 2015 – Haziran 2015
      Danışman: Doç. Dr. Fadime ÜNEY-YÜKSEKTEPE   
2014
  • ULUSLARARASI DESIGN & CONSTRUCT 2014 ÇELİK KÖPRÜ YARIŞMASI BEŞİNCİLİK “Call of Bridge”
    1- Zülküf Mahmut KÖSELİÖREN, İnşaat Mühendisliği Bölümü
    2- Hasan AYDIN, İnşaat Mühendisliği Bölümü
    3- Batuhan TARANCI, İnşaat Mühendisliği Bölümü
    4- Berat Alican TUĞAN, İnşaat Mühendisliği Bölümü 
  • DASK DEPREME DAYANIKLI BİNA TASARIMI YARIŞMASI ALTINCILIK “Buckingham Palace”, YİRMİBİRİNCİLİK “Balbasar”,
    1- Fahri ÖZDEMİR, İnşaat Mühendisliği Bölümü
    2- İlknur EREN, İnşaat Mühendisliği Bölümü
    3- Sevinç GÖZEGÜ, İnşaat Mühendisliği Bölümü
    4- Hamdi AKTÜRK, İnşaat Mühendisliği Bölümü
    5- Elif EZER,  İnşaat Mühendisliği Bölümü
    6- Enes AYDIN, İnşaat Mühendisliği Bölümü
    7- Emre MUHARREMOĞLU, İnşaat Mühendisliği Bölümü
    8- Anıl ALİOĞLU, İnşaat Mühendisliği Bölümü
2013
  • ULUSLARARASI DESIGN & CONSTRUCT 2013 ÇELİK KÖPRÜ YARIŞMASI BİRİNCİLİK “SPANtech”
    1- Ahmet Cenk SAKA, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 4
    2- Kenan Can EREL, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3
    3- Bünyamin TOPÇU, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3
    4- Hasan Ali TUNÇOK, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3 
2012
  • TET Ar-Ge Yarışmasında BİRİNCİLİK DERECESİ
    PUPIL adlı robot ile.
    1- Umut Can KÖSEALİ, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 3
    2- Alperen ÇELİKKOL, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 3
  • TET Ar-Ge Yarışması BİRİNCİLİK DERECESİ
    MİDAS adlı robot ile.
    1- Semih ÇELİK, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 2011 Mezunu
    2- Görkem SARIGÜL, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 4
    3- Erdem TATLI, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 2012 Mezunu
  • Uludağ Robot Günleri 2012 BİRİNCİLİK DERECESİ
    MİDAS adlı robot ile.
    1- Semih ÇELİK, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 2011 Mezunu
    2- Görkem SARIGÜL, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 4
    3- Erdem TATLI, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 2012 Mezunu
  • ROBOGAMES ‘Open Best of Show (Serbest Kategori)’ Grubunda İKİNCİLİK DERECESİ
    MİDAS adlı robot ile.
    1- Semih ÇELİK, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 2011 Mezunu
    2- Görkem SARIGÜL, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 4
    3- Erdem TATLI, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 2012 Mezunu
  • ULUSLARARASI DESIGN & CONSTRUCT 2012 ÇELİK KÖPRÜ YARIŞMASI DÖRDÜNCÜLÜK "WriSTeel"
    1- Cihan ŞAHİN, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3
    2- D.Yiğit ÇAM, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3
    3- Erol BEYAZAĞAÇ, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3
    4- Melih KANAT, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3
    5- Mustafa KOCAMAN, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3
  • İTÜRO 2012-İTÜ Robot Olimpiyatları BİRİNCİLİK DERECESİ
    MİDAS adlı robot ile.
    1- Semih ÇELİK, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 2011 Mezunu
    2- Görkem SARIGÜL, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 4
    3- Erdem TATLI, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 2012 Mezunu
  • 9. Uluslararası ODTÜ Robot Günleri 2012 Proje Yarışması İKİNCİLİK DERECESİ
    MİDAS adlı robot ile.
    1- Semih ÇELİK, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 2011 Mezunu
    2- Görkem SARIGÜL, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 4
    3- Erdem TATLI, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 2012 Mezunu
  • Windows Phone Camp BİRİNCİLİK DERECESİ
    Windows Phone adlı uygulaması ile.
    Umut Can KÖSEALİ, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 3
2011
  • Microsoft Student Partner 2011
    Can EYÜPOĞLU Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
    Microsoft tarafında dünya çapında yürütülen Microsoft Student Partner programına MSP olarak seçildi. 
  • URG’11-Uludağ Robot Günleri 2011 BİRİNCİLİK DERECESİ
    (S.W.A.R.M  Superior War and Reconnaissance Machine) adlı robot ile.
    1- Semih ÇELİK, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 4
    2- Görkem SARIGÜL, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 4
    3- Erdem TATLI, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 3
  • SAÜRO2011- Sakarya Üniversitesi  Robot Robot Topluluğu 2011 İKİNCİLİK DERECESİ
    (S.W.A.R.M  Superior War and Reconnaissance Machine) adlı robot ile.
    1- Semih ÇELİK, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 4
    2- Görkem SARIGÜL, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 4
    3- Erdem TATLI, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 3
  • ULUSLARARASI DESIGN & CONSTRUCT 2011 ÇELİK KÖPRÜ YARIŞMASI BİRİNCİLİK “Steel Fighters”
    1- Emrah İZGİ,  İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3
    2- M.Hakan GÜZELBULUT, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3
    3- Metin İPEK, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3
    4- Mustafa AYDOĞDU, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3
    5- Okan ZEYREK, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3
    6- Sinan DEMİRAL, İnşaat Mühendisliği Bölümü, 3
  • İTÜRO2011-İTÜ Robot Olimpiyatları İKİNCİLİK DERECESİ  ve "8. ULUSLARARASI ODTÜ ROBOT GÜNLERİ 2011"(S.W.A.R.M  Superior War and Reconnaissance Machine) adlı robot ile.
    1- Semih ÇELİK, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 4
    2- Görkem SARIGÜL, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 4
    3- Erdem TATLI, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 3
     
  • KADIKÖY İSKELESİ ve YAKIN ÇEVRESİ ULUSAL ÖĞRENCİ MİMARİ FİKİR YARIŞMASI SATIN ALMA ÖDÜL
    1- Ecem KOCAARSLAN, Mimarlık Bölümü, 3
    2- Ali Derya MUTLU, Mimarlık Bölümü, 3
    3- Önder DİNLER, Mimarlık Bölümü, 3
  • MIMED 2010 MİMARLIK EĞITIMI DERNEĞİ ÖĞRENCI ÖDÜLLERI YARIŞMASI JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ ve BAŞARI ÖDÜLÜ
    1- Aybüke ÜLKÜSEVEN, Mimarlık Bölümü, 3
    2- Arda DÖNMEZ, Mimarlık Bölümü, 3
    3- Özlem GÜLER, Mimarlık Bölümü, 4
    4- Özlem ÖZTÜRK, Mimarlık Bölümü, 4
    5- Ayşegül AYKUT, Mimarlık Bölümü, Mezun
2011 Spor Başarılarımız
  •  FUTBOL 1.Lig   İstanbul 5.liği
    1-Okan ZEYREK,  İnşaat Mühendisliği, 3
    2- Yusuf KURT, İnşaat Mühendisliği, 3
    3- Mert BULGAN, Endüstri  Mühendisliği, 3
    4- Engin BAYTÜRK, Endüstri  Mühendisliği, 3
    5- Hüseyin Mert CAN,  Endüstri  Mühendisliği, 3
    6- Muhammed EVİRGEN,  Bilgisayar Mühendisliği, 3
    7- Berat Yaşar ÖZDAĞ, Elektronik Mühendisliği, 2
    8- İlker CİHAN, Elektronik Mühendisliği, 3
    9- Recep Soner CİHAN, Elektronik Mühendisliği, 3
    10- Mustafa GÜLER,  Elektronik Mühendisliği, 2
    11- Emir Can SARI,  Mimarlık Bölümü, 3
    12- Mehmet AYTEMİŞ,  Mimarlık Bölümü, 4 
  •  VALEYBOL ERKEKLER 2. Lig  İstanbul   6.lığı
    1- Emre TAVLI, İnşaat Mühendisliği, 3
    2- Sinan DEMİRAL,  İnşaat Mühendisliği, 3
    3- Halit ÜNLÜKAHRAMAN, İnşaat Mühendisliği, 4
    4- Bekir Çağrı ÇELİKSOY,  Elektronik Mühendisliği, 2
    5- Alper BACIOĞLU,  Elektronik Mühendisliği, 2
    6- Doğan Aybars İLHAN,  Endüstri Mühendisliği, 1
  •  VALEYBOL BAYANLAR 1.Lig  İstanbul  4.lüğü
    1- Banu TINMAZ, İnşaat Mühendisliği, 3
    2- Ecem TUMLUER, Endüstri  Mühendisliği, 2
    3- Merve ÖZENÇ, Elektronik Mühendisliği, 1
    4- Çiçek KARATAŞ, Mimarlık Bölümü, 1
    5- Fahriye Gözde ÇUHADAR, Mimarlık Bölümü, 2
  • BOWLİNG BAYANLAR Türkiye   Takım 2.si
    1- Hande Şimal BAYDUR, Endüstri Mühendisliği, 2
  • BOWLİNG ERKEKLER Türkiye   Takım  2. si
    1- Emre YILMAZ, Mimarlık Bölümü, 3
    2- İsmail ÖZEY, Mimarlık Bölümü, 3
    3- Mehmet Gürkan ELMAS, Mimarlık Bölümü, 3
    4- Mevlüt Semih KÜREÇ,  Mimarlık Bölümü, 3
  • BASKETBOL ERKEKLER 1. Lig İstanbul  5.liği
    1- Göktuğ Tuluğhan ÖZTÜRK, Endüstri Mühendisliği, 4
    2- Yiğit Öncü KILIÇ,  Endüstri Mühendisliği, Hazırlık
    3- Erdem YETGİN, Bilgisayar Mühendisliği, 4
    4- Can DEMİREL, Elektronik Mühendisliği, 2
    5- Burak ZURNACI,  Elektronik Mühendisliği, Hazırlık
    6- Ongun UZUNGÜNGÖR,  İnşaat Mühendisliği, Hazırlık
    7- Hamdi Salih KALYONCU, Mimarlık Bölümü, 2
    8- Sinan MUNİS, Mimarlık Bölümü, 2
  • BASKETBOL BAYANLAR 1. Lig İstanbul  4.lüğü
    1- Buket OCAĞIŞEN, Endüstri Mühendisliği, 3
    2- Serenay KARAKUŞ, Endüstri Mühendisliği, 1
    3- Ceren YAŞAR,  Endüstri Mühendisliği, Hazırlık
    4- Esra TÜRKOĞLU,  Bilgisayar Mühendisliği, Hazırlık
  • TENİS BAYANLAR Türkiye 1. Ligine katıldı
    1- Elif Naz ACAR, Endüstri Mühendisliği, 4.
  • TENİS ERKEKLER Türkiye 1. Lig Şampiyonu (Süper Lige çıkmaya hak kazandılar).
    1- Bulut YILMAZ, Bilgisayar Mühendisliği, 1
    2- Hüseyin Tahir OYANIK,  Mimarlık Bölümü, 2
    3- Şeref Cem İŞLER,  İnşaat Mühendisliği, 3
  • SATRANÇ ERKEKLER Türkiye Takım 14.lüğü
    1- Onur MEMİŞOĞLU, Endüstri Mühendisliği, 1
    2- Şant ZİNCİR,  İnşaat Mühendisliği, 2
  • SATRANÇ BAYANLAR Türkiye Takım 4.lüğü
    1- Saynur Elçin ŞAHİNGÖZ, Mimarlık Bölümü- 3
2012-2013 Öğrenci Bildirileri
  • Ezgi Nilay UZUN ve Nihan TOPUK ( Endüstri Müh.) 26th European Conference on Operational Research (EURO 2013), Roma, 01-04 Temmuz 2013
    Bildiri: “A Multi Period Order Picking Approach to a Multi Stage Logistic System”
  • Onur ÖZÇELİK, Uğur CİNAR ve Eren KALEM ( Endüstri Müh.) 26th European Conference on Operational Research (EURO 2013), Roma, 01-04 Temmuz 2013
    Bildiri: “Mathematical Modeling Approach to Sub-Assembly Detection and Assembly Line Balancing Problems”
  • Gözde Betül ŞENÇİMEN, Merve ERDİNÇ ve Bilge TORBALI ( Endüstri Müh.) International IIE Conference & Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği 33.Ulusal Kongresi (YAEM), 26-28 Haziran 2013
    Bildiri: “Minimization of Order Lead Time for a Key Strategic Customer of an Apparel Manufacturer”
  • Z.Serra HATMAN, Sema BÜYÜKBAYRAK ve Gizem TAŞKIN ( Endüstri Müh.) International IIE Conference & Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği 33.Ulusal Kongresi (YAEM), 26-28 Haziran 2013
    Bildiri: “Analyzing the Effect of Different Marketing Strategies on the Production Planning System of EVYAP”
  • Meltem MUTLU ve Nimet GÖKER ( Endüstri Müh.) International IIE Conference & Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği 33.Ulusal Kongresi (YAEM), 26-28 Haziran 2013
    Bildiri: “Value Stream Mapping in an Apparel Supplier for Waste Reduction” (Prof.Dr.Tülin AKTİN ve Öğr.Gör. Zeynep GERGİN ile birlikte)
2011-2012 Öğrenci Bildirileri
  • Sümeyye ÖZKANLI ve Burçe UYANIK ( Endüstri Müh. ) 3rd Annual Conference of the European Decision Sciences Institute (EDSI 2012), İstanbul Kemerburgaz Üni. İstanbul, 25-27 Haziran 2012
    Bildiri: "A Mathematical Modeling Approach to Kidney Transplantation Process"
  • Sencer ÖZEL ve Özge AVCI ( Endüstri Müh. ) 3rd Annual Conference of the European Decision Sciences Institute (EDSI 2012), İstanbul Kemerburgaz Üni. İstanbul, 25-27 Haziran 2012
    Bildiri: "A Seasonal Inventory Review Model for a Multi-product System under Demand Uncertainty"
  • Nida ÇOŞKUN ve Yaprak ÇAM ( Endüstri Müh. ) 3rd Annual Conference of the European Decision Sciences Institute (EDSI 2012), İstanbul Kemerburgaz Üni. İstanbul, 25-27 Haziran 2012
    Bildiri: "A Mathematical Modelling Approach for Integrating Sustainability Strategy into Procurement Decisions"
  • Saadet Ekin KARAHAN ve Pınar BÜLBÜL  ( Endüstri Müh. ) 3rd Annual Conference of the European Decision Sciences Institute (EDSI 2012), İstanbul Kemerburgaz Üni. İstanbul, 25-27 Haziran 2012
    Bildiri: "Analyzing the Impact of Lean Practices on Process Performance in Aerospace Industry"
  • Yelda Cansu ADALI ( Endüstri Müh. ) 25th EURO Conference on Operational Research (EURO 2012), Litvanya, 08-11 Temmuz 2012
    Bildiri: "Layout Planning and Shelf Space Allocation in Retail Store: A Case Study for Chain Markets in Turkey"
  • Sümeyye ÖZKANLI ve Burçe UYANIK ( Endüstri Müh. ) Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği 32. Ulusal Kongresi (YAEM), Doğuş Üni. İstanbul, 20-22 Haziran 2012
    Bildiri: "Organ Nakli Atama Problemlerinin Matematiksel Modelleme Yaklaşımı ile Çözümü"
  • Emine Deniz ÇELTİKÇİ ve Ayşe KOYUNCU ( Endüstri Müh. ) Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği 32. Ulusal Kongresi (YAEM), Doğuş Üni. İstanbul, 20-22 Haziran 2012
    Bildiri: "Logistic Planning and Optimization in a Pharmaceutical Warehouse"
  • Hatice ERSOY ve Erengül BULUT ( Endüstri Müh. ) 3rd International Conference in Industrial Engineering and Operations Management (IEOM 2012), İstanbul Teknik Üni. İstanbul, 03-06 Temmuz 2012
    Bildiri: "A Mathematical Model for Sustainable Supplier Selection in the Apparel Industry"
2010-2011 Öğrenci Bildirileri
  • Tuğçe KÖPRÜLÜ ve Zeynep YILMAZER ( Endüstri Müh.) 31. Ulusal Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği Kongresi, Sakarya Üni. Sakarya 05-07 Temmuz 2011
    Bildiri: “Mobilya Yardımcı Malzemeleri Üreten Bir Firma İçin Depo Planlama Modeli”
  • Yavuz KARALI ve Uğur ÖZEN ( Endüstri Müh.) 31. Ulusal Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği Kongresi, Sakarya Üni.Sakarya, 05-07 Temmuz 2011
    Bildiri: “Bir Otomotiv Tedarikçisi İçin Kaliteyle Bütünleşik Tedarik Zinciri Modeli”
  • Dilara DİNÇER ve Kayahan KAYA ( Endüstri Müh.) 31. Ulusal Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği Kongresi, Sakarya Üni. Sakarya, 05-07 Temmuz 2011
    Bildiri: “Mathematical Modelling Approach to Assembly Line Balancing in Automotive Industry”
  • Ferhat İLTER ve Ahmet KARTAL ( Endüstri Müh.) 31. Ulusal Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği Kongresi, Sakarya Üni. Sakarya, 05-07 Temmuz 2011
    Bildiri: “Kaynak Kısıtlı Karma Modelli Montaj Hattı Dengeleme Problemine Çok Amaçlı Matematiksel Programlama Yaklaşımı”
  • Fatih AKIN ve Cem AKIN ( Endüstri Müh.) 31. Ulusal Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği Kongresi, Sakarya Üni. Sakarya, 05-07 Temmuz 2011
    Bildiri: “Karma Modelli Montaj Hatlarında İş Sıralama Probleminin Çözümü İçin Tabu Arama Algoritması”
2009-2010 Öğrenci Bildirileri
  • İlayda KARABULUT ve Suzan YAVUZTÜRK (Endüstri Müh.)
    24th European Conference on Operational Research (EURO 2010), Lisbon, Portekiz, 11-14 Temmuz 2010
    Bildiri: “An Analytical Approach to Medical Waste Management in İstanbul”
  • Gökay KIRATLI ve Saniye TARAKCIO ( Bilgisayar Müh.)
    Uluslararası AYSU 2010 Akıllı Sistemlerde Yenilikler ve Uygulamaları Konferansı, Kayseri
  • Zahide BAKAR ve Armağan DÖNMEZ ( Endüstri Müh)
    Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği 30. Ulusal Kongresi ,Istanbul
  • Soner AKDAĞ ve Kadir BATUMOĞLU ( Endüstri Müh)
    Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği 30. Ulusal Kongresi ,Istanbul
  • Güler AKDAĞ ve Ramazan SARITEPECİ ( Endüstri Müh)
    10. Ulusal Üretim Araştırmaları Sempozyumu ,Girne
  • Sezai KIZILTAŞ ve Mustafa KANMAZ ( Endüstri Müh)
    10. Ulusal Üretim Araştırmaları Sempozyumu ,Girne
  • Eray GÜN ve Fatih ÇETİNTAŞ ( Endüstri Müh)
    10. Ulusal Üretim Araştırmaları Sempozyumu ,Girne
  • Safa UYSAL ve Buğrahan KARASU ( Endüstri Müh)
    10. Ulusal Üretim Araştırmaları Sempozyumu ,Girne
  • Alphan AKBULUT ve Pınar UÇKUN ( Endüstri Müh)
    10. Ulusal Üretim Araştırmaları Sempozyumu ,Girne
2008-2009 Öğrenci Bildirileri
  • Dicle CEVİZCİ ve H. Türkan KARAASLAN (Endüstri Müh.)
    23rd European Conference on Operational Research, Bonn
  • Nihan KARACA (Endüstri Müh.)
    23rd European Conference on Operational Research, Bonn
  • Gülpınar ARMAĞAN ve Pınar PEKACAR (Endüstri Müh.)
    VII. International Logistics and Supply Chain Congress, İstanbul
  • Burçin ÇİÇEK ve Derya ÖZENÇ (Endüstri Müh.)
     1st International Fuzzy Systems Symposium, Ankara
  • Dilan YILDIRIM ve Ayça YURDAKUL (Endüstri Müh.)
    Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği 29. Ulusal Kongresi, Ankara
  • Tamara ALCAL ve Begüm ERCAN (Endüstri Müh.)
    Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği 29. Ulusal Kongresi, Ankara
  • Aysel GÜLTEPE ve Semra YILMAZ (Endüstri Müh.)
    Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği 29. Ulusal Kongresi, Ankara
  • Nihan KARACA (Endüstri Müh.)
    9. Ulusal Üretim Araştırmaları Sempozyumu, Eskişehir
  • Yaprak YAĞIZER (Endüstri Müh.)
    9. Ulusal Üretim Araştırmaları Sempozyumu, Eskişehir
  • Orhan SÖZER (Endüstri Müh.)
    9. Ulusal Üretim Araştırmaları Sempozyumu, Eskişehir
  • Alican EKİN ve Merve SEÇKİN (Endüstri Müh.)
    9. Ulusal Üretim Araştırmaları Sempozyumu, Eskişehir
 
2010
  • MİMED 2010, 2. Yıl mimarlık öğrencileri kategorisi
     Aybüke Ülküseven- Başarı Ödülü (yürütücüsü: Yrd.Doç.Dr. Evren Burak Enginöz)
     Arda Dönmez- Jüri Özel Ödülü (yürütücüsü: Yrd.Doç.Dr. Hakkı Yırtıcı)
  • MİMED 2010, 3. Yıl mimarlık öğrencileri kategorisi
    Özlem Güler- Jüri Özel Ödülü (yürütücüsü: Y.Mimar Emin Balkış)
    Özlem Öztürk- Jüri Özel Ödülü (yürütücüsü: Prof.Dr.Uğur Erkman)
  • MİMED 2010, 4. Yıl mimarlık öğrencileri kategorisi
    Ayşegül Aykut- Jüri Özel Ödülü (yürütücüsü: Prof.Dr.Hülya Turgut)
2009
  • Mehmet Tan AKINCI, Doruk Can ÖZÇİFTÇİ ve Büşra SİRKECİ (Mimarlık Bölümü),
    TMMOB Mimarlar Odası Karaköy İskelesi ve Yakın Çevresi Ulusal Öğrenci Mimari Fikir Yarışması İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
  • Serdar YUMUK, Murat KARA, Denizcan GÜNHAN, Burak SEVİŞ, Rıfat SAATCİ ve Engin MEMİŞ (İnşaat Müh. Bölümü),
    Üniversitelerarası Design & Construct 2009 Öğrenci Çelik Köprü Yarışması İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
  • Caner BİLGİN (Mimarlık Bölümü) ,
    MİMED 2009 Mimarlık Öğrencileri Proje Ödülleri Yarışması ÜÇÜNCÜ SINIFLAR JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
  • Canan GANİÇ (Mimarlık Bölümü) ,
    MİMED 2009 Mimarlık Öğrencileri Proje Ödülleri Yarışması BİRİNCİ SINIFLAR TEŞVİK ÖDÜLÜ
  • Caner BİLGİN, Ünal Ali ÖZGER ve Ayşe Büşra SAYINER (Mimarlık Bölümü) ,
    Denizli Belediyesi Hizmet Binası Ulusal Mimari Proje Yarışması’nda SATINALMA ÖDÜLÜ
2008
  • Üniversitelerarası Design & Construct Öğrenci Çelik Köprü Yarışması DÖRDÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ & BEŞİNCİLİK ÖDÜLÜ 
  • Emre ÇİÇEK (Mimarlık Bölümü),
    Philips Gençlerin Işığı İstanbulu Aydınlatıyor Yarışması İKİNCİLİK ÖDÜLÜ 
2007
  • Üniversitelerarası Design & Construct Öğrenci Çelik Köprü Yarışması BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
  • American Concrete Institute (ACI) Turkey Student ch. Beton Silindir Yarışması ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
  • Kale Seramik Klinker Ulusal Tasarım Yarışması Dış Mekan ve Klinker Kategorisi ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
2005
  • Prosteel Çelik Yapı Projesi Öğrenci Yarışması BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
  • Archiprix Türkiye Mimarlık Öğrencileri Bitirme Ödevleri Ulusal Yarışması BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
  • Archiprix Türkiye Mimarlık Öğrencileri Bitirme Ödevleri Ulusal Yarışması TEŞVİK ÖDÜLÜ
2004
  • Archiprix Türkiye Mimarlık Öğrencileri Bitirme Ödevleri Ulusal Yarışması İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
  • Proçel Üniversiteler Arası Çelik Proje Yarışması İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
2003
  • Archineering Uluslararası Öğrenci Proje Yarışması MANSİYON ÖDÜLÜ
  • AMOP Akdeniz Ülkeleri Mimarlık Öğrencileri Proje Yarışması BAŞARI ÖDÜLÜ
  • AMOP Akdeniz Ülkeleri Mimarlık Öğrencileri Proje Yarışması ÖVGÜ ÖDÜLÜ
2002
  • Archiprix Türkiye Mimarlık Öğrencileri Bitirme Ödevleri Ulusal Yarışması BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
  • İTÜ Mimarlık Öğrenci Yarışması TEŞVİK ÖDÜLÜ
  • Archiprix Türkiye Mimarlık Öğrencileri Bitirme Ödevleri Ulusal Yarışması ANA KIZ GEBİZLİ ANISINA ÖZEL ÖDÜL

 


Son Güncellenme Tarihi
2017-07-13 16:12:48