border=  border=
Ödüller

İstanbul Kültür Üniversitesi
Sanat Tasarım Fakültesi
2013 Akademik Yılı İçerisinde Başarı Kazananların Listesi

 
 
İletişim Sanatları
 

2006 - 2007

2007 YILI MAYIS AYINDA DÜZENLENEN  “KÜRESEL ISINMA” KONULU II. DERSARASI YARIŞMASINDA CAN BAYKAL ve ERCAN AYDINLI ile İKİNCİLİK ÖDÜLÜ.

2007 YILI ARALIK AYINDA DÜZENLENEN  “KORSAN FOTOKOPİ” KONULU III. DERSARASI YARIŞMASINDA SİBEL ERGEÇ, YİĞİT CAN AYVAZOĞLU ve ERDİNÇ BAŞ ile İKİNCİLİK ÖDÜLÜ.

2007- 2008

2008 YILI MAYIS AYINDA DÜZENLENEN “ENGEL SİZSİNİZ” KONULU V. DERSARASI YARIŞMASINDA, HİLAL ZENGİN ve MURAT KIROĞLU ile BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ.

2008 YILI MAYIS AYINDA DÜZENLENEN “ENGEL SİZSİNİZ” KONULU V. DERSARASI YARIŞMASINDA, GÜL SÜPÇELER, ÖZGE SAPAZ ve SERHAT TAYFUN KETEN ile ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ.

KADINLARARASI ADLI WEB SAYFASININ 2008 YILINDA DÜZENLEDİĞİ ‘TÜRKİYEM’ KONULU FOTOĞRAF YARIŞMASINDA ÖĞRENCİLERİMİZDEN SEZİN ARSLAN İKİNCİLİK ÖDÜLÜ.

KADINLARARASI ADLI WEB SAYFASININ 2008 YILINDA DÜZENLEDİĞİ ‘TÜRKİYEM’ KONULU FOTOĞRAF YARIŞMASINDA ÖĞRENCİLERİMİZDEN, ESRA SUR İSE ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ.

2008 YILIN ARALIK AYINDA DÜZENLENEN “O DA SİZİN ÇOCUĞUNUZ” KONULU VI. DERSARASI YARIŞMASINDA GÜL SÜPÇELER ve SİBEL ERGEÇ ile BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ.

İLETİŞİM SANATLARI ÖĞRENCİSİ BİLAL BAĞATIR, 2008 YILINDA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ PROJE ve ARAŞTIRMA KULUBÜ’NÜN DÜZENLEDİĞİ İNTERDİSİPLİNER PROJE GELİŞTİRME YARIŞMASI’NDA MANSİYON ÖDÜLÜ KAZANMIŞTIR.

2008- 2009

2009 YILININ MAYIS AYINDA DÜZENLENEN  “KORU(N)MADAN OLMAZ” KONULU VII. DERSARASI YARIŞMASINDA GÜL SÜPÇELER, VOLKAN ZOR, ERDEM TOPÇU ile ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ.

2009 YILI ARALIK AYINDA, ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’NDE DÜZENLENEN DERSARSI REKLAM YARIŞMASIN’NDA, SİBEL ERGEÇ, YİĞİT CAN AYVAZOĞLU ve ERDİNÇ BAŞ ile İKİNCİLİK ÖDÜLÜ.

FAYDA REKLAM AJANSI’NIN MARKETİNGİST FUARI SÜRESİNCE DÜZENLEDİĞİ, GERÇEK ZAMANLI ve GERÇEK MÜŞTERİLİ REKLAMCILIK YARIŞMASINDA FİKR-İ FUKARA EKİBİ (ERDİNÇ BAŞ, SİBEL ERGEÇ, YİĞİT CAN AYVAZOĞLU, ERDİNÇ KELAV), 3 GÜN SÜREN BU ZORLU YARIŞTA MANSİYON ÖDÜLÜ’NE LAYIK GÖRÜLDÜ.

RATEM’İN (RADYO TELEVİZYON YAYINCILARI DERNEĞİ MESLEK BİRLİĞİ) 2009 YILINDA DÜZENLEDİĞİ KORSANLA MÜCADELE KONULU REKLAM YARIŞMASINDA, İLETİŞİM SANATLARI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNDEN SİBEL ERGEÇ, YİĞİT CAN AYVAZOĞLU, ERDİNÇ BAŞ ve MURAT KIROĞLU ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ’NÜ KAZANMIŞLARDIR.

RATEM’İN (RADYO TELEVİZYON YAYINCILARI DERNEĞİ MESLEK BİRLİĞİ) 2009 YILINDA DÜZENLEDİĞİ KORSANLA MÜCADELE KONULU REKLAM YARIŞMASINDA, İLETİŞİM SANATLARI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNDEN HİLAL ZENGİN ve MEHMET CAN ÖRÜCÜ JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ’NE LAYIK GÖRÜLMÜŞLERDİR.

İLETİŞİM SANATLARI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNDEN AYBERK AKGÜN, MEHMET TURGAY BAYKAN, DAMLA MEYDAN ve SEZİN ARSLAN 2009 YILINDA MİMARLAR ODASI’NIN DÜZENLEDİĞİ ve DOĞAL AFETLERDEN DEPREMİ ELE ALAN ‘+10/SÖZÜN TÜKENDİĞİ YER’ ADLI ‘ULUSAL ÖĞRENCİ AFİŞ YARIMASI’NDA’ MANSİYON ÖDÜLÜ’NÜ KAZANMIŞLARDIR.

2009- 2010

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NİN VERİMİLİLİK KULÜBÜNÜN 2010 YILINDA DÜZENLEMİŞ OLDUĞU ‘ÇÖZÜM SENDE’ KANSERLE MÜCADELE KONULU YARIŞMADA ÖĞRENCİLERİMİZDEN BİLAL BAĞATIR, ESRA SUR ve MERYEM İLKE ÇAKIL (GRUP KAKTÜS), BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ’NÜ ALMIŞLARIDIR.

ÖĞRENCİLERİMİZDEN SİBEL ERGEÇ, YİĞİT CAN AYVAZOĞLU, ERDİNÇ BAŞ ve MEHMET ÖZKAN (AJANS  PRE BIG IDEA) 2010 AVRUPA KÜLTÜR BAŞKENTİ ORGANİZASYONUNA ÖĞRENCİLERİN KATILIMINI SAĞLAMAK AMACIYLA  IAA (ULUSLARARASI REKLAMCILIK DERNEĞİ)  TARAFINDAN DÜZENLENEN YARIŞMAYA “ÜNİVERSDELİ” ADLI ÇALIŞMALARIYLA KATILARAK  BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ’NÜ ALMIŞLARDIR.

2010-2011

2011 YILINDA DÜZENLENEN AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI GENÇ İLETİŞİMCİLER YARIŞMASI’NDA İLETİŞİM SANATLARI ÖĞRENCİLERİNDEN AHMET ÇELİK, SLOGAN KATEGORİSİNDE; ‘TÜRKİYE YERİNİ ALMAYA HAZIR AVRUPA’YI SEN TAMAMLA’ SLOGANIYLA İKİNCİLİK ÖDÜLÜ’NÜ ALMAYA HAK KAZANMIŞTIR.

2011 YILINDA DÜZENLENEN AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI GENÇ İLETİŞİMCİLER YARIŞMASI RADYO KATEGORİSİNDE; İLETİŞİM SANATLARI ÖĞRENCİLERİNDEN AYBERK AKGÜN ve BAYRAM TURAN  ‘NEDEN OLMASIN?’ ADLI ÇALIŞMALARIYLA ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ’NÜ ALMAYA HAK KAZANMIŞLARDIR.

2011- 2012

RATEM’İN (RADYO TELEVİZYON YAYINCILARI DERNEĞİ MESLEK BİRLİĞİ) 2012 YILINDA DÜZENLEDİĞİ KORSANLA MÜCADELE KONULU REKLAM YARIŞMASINDA, İLETİŞİM SANATLARI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNDEN “KORSANLA MÜCADELE” KONULU YARIŞMADA YASİR KALIN ve EMRE KARA İKİNCİLİK ÖDÜLÜ.

2012- 2013

2012 YILINDA AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI GENÇ İLETİŞİMCİLER YARIŞMASI’NDA RADYO KATEGORİSİNDE BÖLÜMÜMÜZ ÖĞRENCİLERİNDEN VİLDAN TUFAN ve EMRAH EYVEL İKİNCİLİK ÖDÜLÜ’NÜ KAZANDILAR.

2013- 2014

2013 YILINDA DÜZENLENEN AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI GENÇ İLETİŞİMCİLER YARIŞMASI’NDA  RADYO KATEGORİSİNDE ÖZGE ÖZKÖK ve BEYZA BOZKURT BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ’NÜ KAZANDILAR.

2013 YILINDA DÜZENLENEN AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI GENÇ İLETİŞİMCİLER YARIŞMASI’NDA  HABER DOSYASI KATEGORİSİNDE AYÇA TEZEKEN ve ÖMER FARUK ORHA İKİNCİLİK ÖDÜLÜ’NÜ KAZANDILAR.

REKLAMCILIK VAKFI TARAFINDAN DÜZENLENEN, "GENÇ KIRMIZI - 2014" REKLAM YARIŞMASINDA,  İLETİŞİM SANATLARI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİMİZDEN YASİR KALIN, MERVE ALTUN ve TUNAY KOMUT  “SOSYAL MEDYADA YALNIZLIK” TEMASININ İŞLENDİĞİ ÇALIŞMALARI İLE 130’U AŞKIN ESER ARASINDA ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ’NÜ KAZANDILAR.

2014-2015

RATEM TARAFINDAN KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI DESTEĞİYLE DÜZENLENEN, "AKLIMA BİR FİKİR GELDİ" ÜNİVERSİTELİLER ARASI KORSANLA MÜCADELE KONULU İLETİŞİM FİKİRLERİ YARIŞMASINA KATILAN ÇEŞİTLİ DEVLET VE VAKIF ÜNİVERSİTELERİNDEN 1000 ÖĞRENCİ VE 552 İŞ ARASINDAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ, SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ, İLETİŞİM SANATLARI VE İLETİŞİM TASARIMI ÖĞRENCİLERİNDEN OLUŞAN EKİBİMİZ (BEŞİR İZGÖRDÜ, İBRAHİM ESMER, SEZER AĞGEZ VE YASİR KALIN) GAZETE/DERGİ KATEGORİSİNDE “EMEK ÇALMA, KORSAN OLMA” İSİMLİ ESERLERİ İLE BİRİNCİLİK, TELEVİZYON KATEGORİSİNDE İSE “KORSANA DUR DE, SANATI ÖLDÜRME” İSİMLİ ESERLERİ İLE İKİNCİLİK ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞLERDİR.

2015-2016

RATEM TARAFINDAN KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI DESTEĞİYLE DÜZENLENEN, "AKLIMA BİR FİKİR GELDİ" ÜNİVERSİTELİLER ARASI KORSANLA MÜCADELE KONULU İLETİŞİM FİKİRLERİ YARIŞMASINDA TOPLAM 100 DEVLET VE VAKIF ÜNİVERSİTESİ TARAFINDAN YARIŞMAYA KATILAN 600 ÇALIŞMA ARASINDAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ, SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ, İLETİŞİM SANATLARI VE İLETİŞİM TASARIMI ÖĞRENCİLERİNDEN OLUŞAN EKİBİMİZ (BEŞİR İZGÖRDÜ, İBRAHİM ESMER, SEZER AĞGEZ), TELEVİZYON KATEGORİSİNDE “SEN DURUSAN ONLAR DA DURUR” İSİMLİ ESERLERİ İLE ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞLERDİR.

2016-2017

RADYO TELEVİZYON YAYINCILARI MESLEK BİRLİĞİ (RATEM) TARAFINDAN DÜZENLENEN, "AKLIMA BİR FİKİR GELDİ" ÜNİVERSİTELİLER ARASI KORSANLA MÜCADELE KONULU İLETİŞİM FİKİRLERİ YARIŞMASINDA TOPLAM 586 ÇALIŞMA ARASINDAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ, SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ, İLETİŞİM SANATLARI VE İLETİŞİM TASARIMI ÖĞRENCİSİ OLAN (RABİA ELİF YAZICI), GAZETE-DERGİ KATEGORİSİNDE MANSİYON ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR.

 
 
İletişim Tasarımı

 

2013:

Bülent Bahri Küçükerdoğan - European Film Academy, Avrupa Film Akademisi (Berlin) Akademi Üyesi.

Natürmorg – Yön: Bilgi Diren Güneş/Veysel Cihan Hızar – I. Ulusal Yeşil Kamera Üniversitelerarası Kısa Film Yarışması, Birincilik Ödülü ve Çevre Oscarı (En Büyük Ödül)

Adem’in Kuyusu - Yön: Veysel Cihan Hızar – 5. LISFE/LEIDEN İnternational Short Film Festival - Hollanda, En İyi Film Ödülü.

Atasay - Yön: Veysel Cihan Hızar – Atasay Türkiye Üniversitelerarası Reklam Film Yarışması – Birincilik Ödülü.

Atasay – Yön: Veysel Cihan Hızar - Kar Film Festivali – En İyi Reklam Filmi.

Son Anahtar – Yön: Veysel Cihan Hızar – Ataşehir Çevre Film Festivali – Üçüncülük Ödülü.

Eyvah Babam Emekli Oldu – Yön: Bilgi Diren Güneş – Selçuk Üniversitesi Kısaca Film Festivali – Jüri Özel Ödülü. 

Büyükaşıklar – Yön: Nagihan Çakar – HAK-İş Emeğe Saygı Kültür Festivali – En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü Ahmet Bikiç.

Son Eller – Yön: Ahmet Bikiç - ESDER Özel  Mansiyon Ödülü.

Hiç – Yön: Neslihan Kaçar - 9. Early Bird Öğrenci Film Festivali -En İyi Cinematography Ödülü.

 

2014:

 

  1. Son Eller - Yön: Ahmet Bikiç – Hak-İş Emeğe Saygı Film Festivali En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü.
  2. Tezgah – Yön: Şirin ErensoyEarly Bird Öğrenci Film Festivali En İyi Belgesel Ödülü.
  3. Bölümümüzün öğretim elemanlarından Arş. Gör. Duygu Nazlı Akova’nın 2014 yılında Galeri Zilberman tarafından düzenlenen “Genç Yeni Farklı V” yarışması sonucunda seçkiye dahil edilerek  sergilenen “Kozmosta Kaos” isimli deneysel video art çalışması, İspanya Modern Sanat Müzesi Museo de Almeria’da gerçekleşecek olan International Experimental Video Art Festivali kapsamında “Pixels of Identity”  sergisinde de yer almaya hak kazanmıştır.
  4. Arş. Gör. Duygu Nazlı Akova’nın “Kovan” isimli diğer video art çalışması ise Siemens Sanat’ın her yıl gerçekleştirdiği “Sınırlar Yörüngeler” Yarışmasını 2014 yılında kazanan eserlerden biri olarak, “Sınırlar Yörüngeler 15-16” sergisinde yer alacaktır.
  5. Sosyal Bilimlere Enstitüsü - İletişim Tasarımı Yüksek Lisans Öğrencisi Bilgi Diren Güneş'in Yönetmenliğini yapmış olduğu "Natürmorg" isimli deneysel film  4. Athens International Digital Film Festival'inde Deneysel Kategori’de Birincilik Ödülü Kazanmıştır

 

    2015:

  1. İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın düzenlediği 22. İzmir Avrupa Caz Festivali – 13. Caz Afişi Yarışması’nın Prof. Dr. Hakan Ertep, Cihangir Elmaskaya, Maksude Kılıç, Kutsal Lenger, Hüseyin Ekinciler, Okan Özgen ve Ayşe Tatari’den oluşan seçici kurulu, yarışmaya katılan 439 afiş arasından, Boğaçhan Ünver, Osman Fuat Yayalar adlı öğrencilerimizin afişlerini sergilemeye değer bulmuştur.
  2. Hazar Kısa Film Yarışması’nda Kurmaca Dalı’nda İletişim Tasarımı Bölümü 1. sınıf öğrencisi Furkan Yazgeç yönetmenliğini yapmış olduğu "Sınırsız" isimli kurmaca filmi ile; Umutcan Küçükbalaban ise yönetmenliğini yapmış olduğu "Sıradaki" isimli kurmaca filmi ile  ilk on film arasına girmişler ve 1000 TL’lik Mansiyon ödülü kazanmışlardır.
  3. Athens International Digital Film Festivali'nde Sosyal Bilimler Enstitüsü - İletişim Tasarımı Yüksek Lisans öğrencisi Bilgi Diren Güneş,  yönetmenliğini yapmış olduğu "Natürmorg" isimli deneysel filmi ile Deneysel kategoride birincilik ödülü kazanmıştır.
  4. .“Critical Edge Film Festivali”nde Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Tasarımı Programı Yüksek Lisans öğrencimiz Bilgi Diren Güneş’in yönetmenliğini yapmış olduğu “Natürmorg” isimli deneysel filmi, Amerika’da haftalık seçim yapan haftanın birincisi olarak seçilmiştir.
  5. Rotary- Rofife 07 Uluslararası Kısa Film Festival'in de Sosyal Bilimler Enstitüsü - İletişim Tasarımı Programı Yüksek Lisans Öğrencisi Bilgi Diren Güneş'in Yönetmenliğini yapmış olduğu "Natürmorg" isimli film deneysel kategoride Birincilik Ödülü almıştır
  6. Rotary- Rofife 07 Uluslararası Kısa Film Festival'in de Sosyal Bilimler Enstitüsü - İletişim Tasarımı Programı Yüksek Lisans Öğrencisi Cem Uçar isimli öğrencimiz "Sekiz" isimli filmi ile Mansiyon ödülüne layık görülmüştür.
  7. Bölümümüz öğrencileri Furkan Yazgeç ve Umutcan Küçükbalaban, NEXT isimli filmleriyle, 6. Uluslararası LIONS Kısa Film Festivali kapsamında “En İyi Yönetmen Ödülü”nü almaya hak kazanmışlardır.
  8. Bölümümüz öğrencisi Batıkan Karabacak, Bread (Ekmek) isimli filmiyle, New York’ta düzenlenen The Economist Video Contest yarışmasında Üçüncülük Ödülü”nü almaya hak kazanmışlardır.
  9. Ahmet Bikiç'in yönetmenliğini yaptığı "Koro" isimli belgeseli Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Düzenlediği "Kardeşlik Belgesel Film Yarışması Festivali"nde ikincilik ödülü almıştır.
  10. Ta'rîz; Gri Şehrin Renkli Çocukları”, Sezer Ağgez, 1. SEECS Film Festivali, 2015, Jüri Özel Ödülü.

  11. Korsana Dur De, Sanatı Öldürme”, Sezer Ağgez, 7. RATEM İletişim Fikirleri Yarışması, 2015, Üçüncülük Ödülü.
  12. ​​”Koro”, Ahmet Bikiç, Afyon Üniversitesi-Kardeşlik Temalı Belgesel Film Yarışması, 2015 , İkincilik Ödülü.
  13. ”Koro”, Ahmet Bikiç, 2.Datça Uluslararası Kısa Film Yarışması, 2015 , Jüri Özel Ödülü.
  14. ”Koro”, Ahmet Bikiç, Doğaka 1 Kısa Film Yarışması, 2015 , İkincilik Ödülü.
  15. ”Koro”, Ahmet Bikiç, Hasan Kalyoncu Üniversitesi- 1.Altın Baklava Kısa Film Yarışması, 2015 , Birincilik Ödülü

 

    2016:

  1. Sezer Ağgez, İletişim Tasarımı Bölümü, 8. TRT Belgesel Ödülleri, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülü: "Ta'riz; Gri Şehrin Renkli Çocukları"​
  2. Arif Akdenizli, İletişim Tasarımı Bölümü, Mamut Art Project 2016, "Ghosts in the Pool, Behind the Scenes", Video Sergi Seçkisi.​
  3. Gyes”, Duygu Nazlı Akova, “8th ARES Film & Media Festival”, Italya, 2016, Award for Analysis of Contemporary Age
  4. “Cronos”, Duygu Nazlı Akova, “TC Kültür ve Turizm Bakanlığı, 2. Genç Güncel Sanat Proje Yarışması”, Türkiye, 2016, Başarı Ödülü
  5. “Kovan”, Duygu Nazlı Akova, “The 25th Annual Berkeley Video and Film Festival”, Amerika, 2016, Grand Festival Award - Best Foreign Experimental Short
  6. “Ta'rîz; Gri Şehrin Renkli Çocukları”, Sezer Ağgez, 2. Uluslararası Viva Film Festivali, 2016, Gençlik Kategorisi Bronz Kamera Ödülü (Bosna-Hersek).
  7. “Ta'rîz; Gri Şehrin Renkli Çocukları”, Sezer Ağgez, 17. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali, 2016, Amatör Kategorisi Jüri Özel Ödülü.
  8. Ta'rîz; Gri Şehrin Renkli Çocukları”, Sezer Ağgez, 16. Uluslararası Kısa-ca Film Festivali, 2016, Belgesel Kategorisi Mansiyon Ödülü.
  9. Bir Zamanlar Beypazarı'nda”, Sezer Ağgez, Beypazarı Kısa Film Yarışması, 2016, Birincilik Ödülü
  10. ”Koro”, Ahmet Bikiç, 36.İfsak Kısa Film Yarışması, 2016 , Mansiyon Ödülü.
  11. “Misafir”, Ahmet Bikiç, 12. Uluslararası Kar Film Festivali, 2016, Üçüncülük Ödülü.
  12. “Misafir”, Ahmet Bikiç, 1.Genç Öncüler Kısa Film Yarışması, 2016, Jüri Özel Ödülü
  13. “Misafir”, Ahmet Bikiç, 1.Türk Dünyası Belgesel Yarışması, 2016, Jüri Özel Ödülü
  14. “Beypazarı’nda”, Ahmet Bikiç, Beypazarı Kısa Film Yarışması, 2016, İkincilik Ödülü.
  15. “Beypazarı’nda”, Ahmet Bikiç, IV Hakiş  Kısa Film Yarışması, 2016, En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü.
  16. “Dövme”, Ahmet Bikiç, 14. Ulusal Kısa Film Festivali, 2016 , En İyi Belgesel Ödülü.
  17. “Dövme”, Ahmet Bikiç, 11. Göbekli Tepe Kısa Film Yarışması, 2016 , Birincilik Ödülü. 
  18. Dövme”, Ahmet Bikiç, 1.Genç Öncüler Kısa Film Yarışması, 2016, Jüri Özel Ödülü

 

İçmimarlık ve Çevre Tasarımı
2013
 
1. Zafer Ertürk, Japon Ödülü Vakfı, Japon Ödülü Resmi Aday Belirleme Kurulu Üyesi seçilmiştir.
 
2Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kampüsleri Mimari Proje Yarışması  
Ayhan Usta / Gülay Usta - Milli Eğitim Bakanlığı Adana- Seyhan Eğitim Kampüsleri Mimari Proje Yarışması, Mayıs 2013 1.lik ödülü
 
3Aydın Merkez Eğitim Kampüsü Proje Yarışması, Mayıs 2013,1.lik ödülü
Kadir Uyanık, Orkan Zeynel Güzelci, Ali Kemal Terlemez.
 
4. Meb Denizli Şirince Eğitim Kampüsü Ulusal Mimari Yarışması  2. Ödül (K. Uyanık, N. Eyce, A. Özbek , A.K. Terlemez) 
 

2014

 

Gökçeada Lise Kampüsü Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması Mansiyon (E. Garip, B. Garip) 

 

2015

 

Çanakkale Savaşı Araştırma Merkezi Ulusal Mimari Proje Yarışması, Mansiyon ( Kadir Uyanık, Emel Birer, Yardımcı: Mustafa Okatan) 2015

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası ve Çevresi Ulusal Mimari Proje Yarışması, 1.Mansiyon (Prof. Dr. Gülay Usta, ekibi; Prof. Dr. Ayhan Usta, Mimar Ali Kemal Şeremet ile) 2015

 

Anamur Atatepe Sosyal Merkezi ve Çevresi Ulusal Mimari Proje Yarışması Mansiyon  (E. Garip , B. Garip) 2015

 

Çigi Film ve Animasyon Bölümü

2017
1. 24. İzmir Caz Festivali Afiş Tasarım Yarışmasında öğrencimiz Kübra Nur Özdemir  sergileme kazanmıştır. Ocak 2017.


Son Güncellenme Tarihi
2017-11-16 17:29:58