border=  border=
Müdür Mesajı

Sevgili Öğrencilerim,

Bir yüksek öğrenim kurumunun başarısının en önemli göstergesi öğrencilerinin ve mezunlarının kalitesi, mezunlarının yaşamda göstereceği başarı performansıdır. Öğretimde, araştırmada yeniliğe ve en yüksek etik standartlara, içinde yaşadığımız toplumu sorgulamaya, ona esin kaynağı olmaya, teorik ve pratik açıdan özenli eğitim programları geliştirmeye büyük önem veriyoruz. Bizim üniversitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyor ve sizleri tek tek kutluyorum.

İKU İşletmecilik Meslek Yüksekokulu'nda; öğrencilerin mesleki bilgilerle donatılmasının yanı sıra, uygulamalı iş becerilerinin geliştirilmesine de önem verilmektedir. Bu nedenle programlarımızda temel bilgilere ve meslek becerilerini artıracak uygulamalı derslere ağırlık verilmektedir. Eğitim programlarımız sektörün talep ve önerileri doğrultusunda sürekli olarak yenilenmektedir. Her bir program, alanında uzman öğretim üyeleri ve görevlileri liderliğinde ara kademe yönetici adaylarını iş dünyasına kazandırmaktadır.

Mezunlarımız önlisans diplomasını aldıktan sonra Dikey Geçiş Sınavı’na girerek yüksek öğretimlerine lisans düzeyinde devam etme olanağına sahiptirler. Ayrıca eğitimlerine yurt dışındaki lisans programlarında sürdürmek isteyen mezunlarımız ise lisans tamamlama programlarına da katılma hakkı elde etmektedirler.

Değerli öğrencilerimiz meslek yaşamınız süresince birlikte yürüyeceğimiz bu yolda, sizlere sonsuz başarılar diliyor ve her zaman benim ve ekibimin yanınızda olduğunu bilmenizi istiyorum. Sizleri sevgiyle kucaklıyorum.

Hoşgeldiniz.

Yrd. Doç. Dr. Tayfun Kaynaş
Müdür
 


Son Güncellenme Tarihi
2017-06-07 01:15:23