border= border=

  Liderlik ve Yöneticilik Akademisi

  İKÜ LİDERLİK VE YÖNETİCİLİK AKADEMİSİ BAŞLIYOR!

  İstanbul Kültür Üniversitesi, öğrenci ve mezunlarının kariyer süreçlerini desteklemek ve iş hayatına adaptasyona ilişkin konularda farkındalıklarını artırmak amacıyla “Liderlik ve Yöneticilik Akademisi” düzenliyor.

  İKÜ Kültür Noktası’nın organizasyonuyla gerçekleşecek Akademi’de her ay Türkiye’nin önde gelen sektör profesyonelleri konuk edilecek. “Liderlik ve Yöneticilik Akademisi” kapsamında her ay seminer programları ve atölyelerin dâhil olduğu programların tamamına katılım sağlayan öğrencilerimize Akademi sonunda sertifika verilecek. 200 kişilik kontenjanı olan “Liderlik ve Yöneticilik Akademisi” kapsamında gerçekleşecek seminer programlarıyla öğrencilerimizin kariyer yolunda kendi potansiyellerini keşfetmelerine katkı sağlanacak.

   

  Liderlik vasıflarından vasıflarından insan kaynaklarına, şirket yönetiminden girişimciliğe, mesleklerinden geleceğinden iş imkânlarına, günümüz ve yapay zekâ teknolojilerinden sosyal sorumluluk hareketlerine kadar pek çok konunun detaylarıyla konuşulacağı “Liderlik ve Yöneticilik Akademisi”ne kayıt yaptırmak istersen aşağıdaki linke tıklayabilirsin:

   

  https://docs.google.com/forms/d/1XK_srho_h8H05BqIXrknArjS1o_ioQdkkK2OLhcZAnE/edit

   


  << TÜM HABERLER

  Son Güncellenme Tarihi
  2017-09-19 15:24:55