border=  border=

    2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM GÜZ YARIYILI KESİN KAYIT YAPTIRMAYA HAK KAZANANLAR

    Türk Dili ve Edebiyatı

     

                 Tezli                                         

           1. Özden DEMİR

                  2. Oğuzhan YANGINER

                  3. Erdem ALAK

                  4. Tansu DEMİR

                  5. Çağatay BARUT

                  6. Sait KARAKUŞ

                  7. Hatice KURT

                  8. Çiğdem ÖZER

                  9. Peyruze DÜNDAR                          

     

     

                    Doktora

                1. Emine Serap BOZKURT

                 2. Çağla BARİKAN

     

    Eğitim Yönetimi ve Planlaması

                                                  

     

                 Tezli                                                                                    

           1. Fatih GÜLER

                  2. İbrahim ÖNER                                                                 

                  3. Ahmet İYİSAN              

                  4. Emre KELEŞ                                

                  5. Ayşe ER

                  6. Hasan ERGÜVEN

                  7.Gürkan AYGÜN           

                  8.Zehra SİNAN

                  9.Emsal TASKAN

                10.Halil BENLİ

                11.Nilgün ERGÜVEN

                12.Şeyma COŞKUN                                    

                13.Mehmet OSAL

                14.Muhammet Erkin KAYA

                15.Ebru ERSOY

                16.Deniz SİNAL  

                17.Döne KOZAN

                18.Umut KAYGISIZ

                19.Hatice KIZILKAYA

     

                20.Fatma Dilek KUTLU  

     (Bilimsel Hazırlık Sınıfından

     OKL3003 Öğretim İlke ve Yöntemleri,

     İDE7005 Rehberlik,

     OKL1005 Eğitim Bilimine Giriş 

     derslerini almak koşulu ile)  

     

                 21.Makbule USTAOĞLU

    (Bilimsel Hazırlık Sınıfından

    OKL3003 Öğretim İlke ve Yöntemleri,

     İDE7005 Rehberlik,

     OKL1005 Eğitim Bilimine Giriş

    derslerini almak koşulu ile)   

                

                

                22.Ümit GENÇER

    (Bilimsel Hazırlık Sınıfından

     OKL3003 Öğretim İlke ve Yöntemleri,

     İDE7005 Rehberlik,

     OKL1005 Eğitim Bilimine Giriş 

     derslerini almak koşulu ile)   

     

                 23.Dilek DEMİR 

    (Bilimsel Hazırlık Sınıfından

    OKL3003 Öğretim İlke ve Yöntemleri,

    İDE7005 Rehberlik

    OKL1005 Eğitim Bilimine Giriş

    derslerini almak koşulu ile)

               

                 24.Alican BALAKIN

    (Bilimsel Hazırlık Sınıfından

     OKL3003 Öğretim İlke ve Yöntemleri,

    İDE7005 Rehberlik,

    OKL1005 Eğitim Bilimine Giriş 

    derslerini almak koşulu ile)

      

                 25.Ahmet SUBAŞI

    (Bilimsel Hazırlık Sınıfından

    OKL3003 Öğretim İlke ve Yöntemleri,

     İDE7005 Rehberlik,

    OKL1005 Eğitim Bilimine Giriş 

    derslerini almak koşulu ile)   

                  

     

     

    İletişim Sanatları

                 Tezli

           1. Onur ŞİŞMAN

           2. Onur TİRENG

           3. Cumhur GELİBOLU

           4. Sezer AĞGEZ

           5. Nagihan Umay BİLEK

           6. Sedat AYDIN

           7. Serap KILIÇ

           8. Şeyma COŞKUN

           9. Çiğdem DÜNDAR

          10. Burak FETTAHOĞLU

     

          Yedek

                1. Mesut ÇİL

                 2. Mehmet Ali ÖZER

     

    Uluslararası İlişkiler                                

     

                 Tezli                                                                                      

           1. Murat DOĞAN                                                    

     

     

     

     

     

     

     

     

    İktisat-Yönetim Ekonomisi  

     

                 Tezli

           1. Ayşe KONT

           2. Emine Nur DOĞAN

           3. Görkem DÖNMEZ

           4. Yusuf GÜLER

           5. Serkan BULU

     

     

               Tezsiz 

           1. Atalay ÇOLAK

           2. Pelin KÜSKÜ

           3. Aysel AYDEMİR

           4. Sezai TÜRKOĞLU

           5. Burak YÜKSELEN

           6.Asutay Can ŞİMŞEK

     

     

     

    Para ve Sermaye Piyasaları

     

                 Tezli

           1. Mehmet Can ŞİMŞEK

           2. Aras Görkem AKYUNAK

           3. Ayşe KONT

           4. Emine Nur DOĞAN

                  5.Aslan Çağdaş KURTULUŞ

     

               Tezsiz 

           1. Deniz GÜNGÖR

           2. Can Ata SÖĞÜT

           3. Semih ÖZKETEN

           4. Harun Reşit KANDEMİR

     

     

     

    İşletme-Uzaktan Eğitim

     

     

                 Tezli

           1. Ali DURSUN

           2. Ali Semih AYDEMİR

           3. Altay Osman YAZICILAR

           4. Asaf KORKMAZ

           5. Baran ALTUN

           6. Barış BELET

           7. Bedirhan KÖMÜR

           8. Burak MUTLU

           9. Burak ÖZBAY

         10.Cemrecan Burak ALTINEL

         11. Çağlar ENGİN

         12. Deniz DANİŞMENT

         13. Derya DEMİRKIRAN

         14. Doğukan TAYLI

         15 .Emre ÇAVDAR

                16. Emre GÜNCAN

         17. Ercan BİRCAN

         18. Erdem SEBER

         19. Erdi ŞİMŞEK

         20.Eren ELTUTAR

                21.Erkan AKARÇAY

                22.Gökay Canberk ABANOZ

     

         23.Gökhan KARAAĞAÇ

         24. Hacı Ali ERASLAN

         25. Hüseyin Emre DEMİRBAŞ

         26. İbrahim KOZA

         27. İbrahim VURAL

         28.İlke UÇAN

                29.İsmail Ammar YAĞMUR

         30. Kamil Kaan İŞLEK

         31. Kerem CİGA

         32. Melih YILMAZ

         33. Yunus ERDEM

                34.Mişel AYRANCIOĞLU

                35.Musa KOCAMAN

         36. Mustafa ÇAKAL

         37. Onur TİRENG

         38. Osman Ozan ALKANAT

         39. Ozan BASMACI

         40.Sani KOCABAŞ

                41.Serhan AKIN

         42. Sinan BAŞKAN

         43. Soner EŞİTMEZ

         44. Ümit GENCER

         45.Yağız SÖNMEZ

                46.Yasin ÖZDEMİR

                47.Yavuz ÇAKAR

         48.Yiğit AYDIN

                49.Yiğit ZİGALOĞLU

               

     

     

     

                 Tezsiz

           1. Alaaddin Murat ERAYMAN

           2. Anıl Can KAHVECİ

           3. Canberk ÜZER

           4. Çiğdem KAYMAZ

           5. Ercan BİRCAN

           6. Erkan KAZAN

           7. Göksel BABA

           8. Gülhan TEKELİ

           9. Güven GÜVERCİN

         10. Haluk İLTAŞ

         11. Mehmet ÜZER

         12. Nazlı GÜGERCİN

         13. Nejat ÖZDER

         14.Oğuzhan AKKOYUNLU

                15.Orhan BİLİCİ

         16. Orhan KAYA

         17. Ozan YILDIRIM

         18. Ömer Faruk ORHA

         19.Uğur BİÇER

                20.Umut BÜLBÜL

                21. Mehmet Ali MORALI

     

     

     

     

     

     İşletme               

     

                 Tezli                                                                     

           1. Nur Banu ANLI

                  2. Miraç SİNCAR                                                             

                  3. Buse ALİOĞLU                                                                         

                  4. Gaye RESSANEH                                         

                  5. Begüm GÜN                                                         

                  6. Gizem ÇETİN                                              

                  7. Merve ÇEVİKER

                  8. Sefa ZAMUR                             

                  9. Gizem UYGUN                                                             

                 10. İlke UÇAN                                                                 

                 11. Ercan BARAK                              

                 12. Anıl Can BUĞDAY                                                         

     

                 Tezsiz                                                                     

           1. Sinem MUĞ

                  2. Ethem Çağrı İNAN                                                       

                  3. Muhammet Ali AYDOĞAN                                                                    

                  4. Hilal ÖZKAYNAK                        

                  5. Furkan İŞCAN                                                 

                  6. Mustafa DALGIN

                  7. Oğuzhan TOPRAKÇI

                  8. Caner CANLI                              

                  9. Yusuf Burak TATLICAN                                                           

                 10. Dinçer BAYRAM                                                     

                 11. Halil İbrahim DUMAN                               

                 12. Semih SELÇUK                                                         

                 13. Seda AKARSU                             

                 14. Cengizhan ÖZAY                                                

                 15. Ceren TAŞÇI                                             

                 16. Ozan YILDIRIM          

                 17. Sidal ESEN                                                         

                 18. Süheyla GÜVEN                          

                 19. Esra KARAOĞLU

                 20. Resun Can ÜNAÇAN                               

                 21. Mustafa PAŞAHAN     

                 22. Haluk İLTAŞ                                                          

                 23. Behlül YILMAZ                           

                

     

                Doktora

                1. Rıdvan AYDIN

                  2. Ümit ÖZÜREN

                  3. Onur Baran ÇAĞLAR                                                                              

                  4. Elif DEMİR UĞUR                      

                  5. Gözde MORGÜL                                                 

                  6. Ali SAVAŞAN

                  7. Hasan Ali KENDİR

                  8. Melda SOFUOĞLU                             

                9. Cem BIÇAKÇI                              

               

     

     

     

     

       

    İş Sağlığı ve Güvenliği

     

                 Tezsiz                                                                                         

           1. Elis ASLAN GÖREN

                  2. Kartal Kaan DEMİRKOL                                                               

                  3. Muammer TEPECİK                                                   

                  4. Faruk ŞENEL                                                                   

                  5. Halil İbrahim SIRMA                                                         

                  6. Ahmet Salih TUNA                                              

                  7. Derya YEŞİLYURT

                  8. Serhan ENİCE

                  9. Sefa ZAMUR

                10. Yaşar ALTUNSAÇAN

                11. Betül Can KÜSMÜŞ

     

    Lojistik  Uzaktan Eğitim   

           Tezsiz

    1. Lidya TAVİT

    2. Mert Barış DEMİR

    Özel Hukuk

                Tezli                                                                               

    1. Ebru Ceren CAVİT                       

    2. Özge Bensu ÇİÇEKÇİ                                   

    3. Halil YİĞİT                         

          4. Cemre TANIŞ                                                                                                          

                  5. Mehmet Akif SARAÇ                       

          6. Raife İmren ÖNER TOPALOĞLU                                                  

          7. Volkan KAYA                                      

          8. Orkan AKGÜL                

          9. Metin AKÇILGIN                                                      

        10. Rıfat Şahin GÜNDEM

        11. Mehmet Ziya TANRIVERDİ

        12. Tarık Gökhan TOSUN

     

                 Tezli (Yedek)                                

                 1. Seda TAŞKIN MERİÇ                 

                 2. Duygu APAYDIN                           

                 3. Onur ORMAN              

                 4. Hatice Nur SARI

                 5. Başak ZEYDAN

     

                Tezsiz                                                                 

    1. Kaan ORHAN                       

    2. Mehmet Akif DURU                                    

    3. Yusuf Ziya SAĞLAM                  

          4. Ahmet Fırat YILDIZ                     

                 

                 Doktora

                1. Enes ESER

                 2. Faruk ÇELİKYURT

                 3.Halil İbrahim ŞAHİN

     

     

     

    Kamu Hukuku                                                      

                Tezli                                                                               

    1. Ali ERDOĞAN                       

    2. Merve EROĞLU                                   

    3. Aslı Şeyma CERAN                

          4. Zafer KIYÇAK                                                  

                  5. Ayşe BAŞAK                                      

          6. Mertcan EPÖZDEMİR                       

          7. Atahan SARI                        

          8. Onur Fırat KAYNUN     

          9. Özkan TEK                                                 

        10. Emre YÜCEL

        11. Hilal AKSOY

        12. Ümit GENÇER

        13. Ceren Müge ARSAN

        14. Ozan KAYA

        15. Dursun UZUNÖZ

        16. Mesut LAÇİN

        17. Mehtap AKAN

     

                Tezsiz                                                                 

    1. Mehmet Ali ÖZÇAMLI                       

    2. Bekir YAMAN                                    

     

                 Doktora

                1. Mehmet Can TOK

     

     

     

       


    << TÜM HABERLER

    Son Güncellenme Tarihi
    2017-09-18 14:51:06