border=  border=
Hareketlilik Sonrasında

HAREKETLİLİK SONRASINDA YAPMANIZ GEREKENLER

1. Öğrenim Anlaşması - After Mobility:  staj dönemi sonunda staj yapılan kurum tarafından imzalanır. Staj Yapılan tarihler belirtilmeli ve bölümler detaylı bir şekilde doldurulmalıdır.

2. Katılım Belgesi (Confirmation of Participation): Öğrencilerin kurumda staj yaptığı süreyi teyit eden bir belgedir. Staj danışmanı tarafından imzalanmalı ve mühürlenmelidir.

3.Katılımcı Anketi: Döndüğünüz zaman, tüm evraklarınızı teslim ettikten sonra sizlere online bir anket doldurmanız için bir link gönderilecektir. Bu anketi online olarak doldurmanız gerekmektedir.

4. OLS Sınavı:Hareketlilik öncesi girilen sınavın dönüş ayağı olan sınav, daha önce alınan kullanıcı adı ve şifreyle sisteme girilerek çözülmelidir.

*Bütün belgelerin duyurulacak tarihe kadar Avrupa ve Uluslararası İlişkiler Merkezi’ne teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde öğrencilere %20 hibe ödemelerinin
gerçekleştirilmesi mümkün olmayacaktır. Eksik evrak teslim eden öğrencilerin hibesinden kesinti yapılabilecektir.

*2 ayın altında kalan Erasmus+ Staj Hareketliliği kesinlikle hibelendirilmeyecektir. !!! (Ulusal Ajans’ın belirttiği istisnai durumlar hariç)