border=  border=
Erasmus

İnşaat Mühendisliği Bölümü, Erasmus Koordinatörü Yrd.Doç.Dr.Gökhan YAZICI 'dır. Erasmus degişim Programına ilişkin Detaylı bilgiye  İstanbul Kültür Üniversitesi, Avrupa Uluslararası İlişkiler Merkezi  sayfasınından ulaşabilirsiniz.

 

İKİLİ ANLAŞMA YAPILAN ÜNİVERSİTELER

Üniversite

Ülke

Fachhochschule Oberösterreich

Avusturya

Ostrava Teknik Üniversitesi

CEK Cumhuriyeti

Talinna Tehnikaülikool

Estonya

Hochschule Neu-Ulm

Almanya

Universitatea Tehnica Din Cluj-Napoca

Romanya

DHBW Mannheim

Almanya

Eötvös Jozsef Fötskola

Macaristan'ın

Sofya Mimarlık Üniversitesi, İnş.Müh. ve Jeodezi

Bulgaristan

Malmö Üniversitesi

İsveç

Fontys hogescholen Eindhoven

Hollanda

Jönköping University

İsveç

Universidad Alfonso X El Sabio

İspanya

Universita degli Studi di Trieste

Italya

Teknoloji Lodz Üniversitesi

Polonya

 

ÖĞRENCİ DEĞİŞİMİ

Giden Öğrenciler

Kurum

Yarıyıl

Emre MUHARREMOĞLU  Ostrava Teknik Üniversitesi 2014-2015 Güz
Özlem ALPER  Ostrava Teknik Üniversitesi 2014-2015 Güz
Muhammed DEMİRKALE Ostrava Teknik Üniversitesi 2014-2015 Güz/Bahar

Elif EZER 

Ostrava Teknik Üniversitesi 2014-2015 Güz/Bahar

Aydos ÇELİK

Ostrava Teknik Üniversitesi

2011-2012

Tunç Utkan Ulusoy

Malmö Üniversitesi

2010-2011

Esad Yahya Kutluoğlu

Ostrava Teknik Üniversitesi

2010-2011

Deniz Tuzcuoğlu

Universidad Politecnica de Valencia

2010-2011

Mert ÖZEL

Ostrava Teknik Üniversitesi

2010-2011

Aydos Çelik

Ostrava Teknik Üniversitesi

2010-2011

Tunç Utkan Ulusoy

Malmö Üniversitesi

2010-2011

Süleyman İnci

Ostrava Teknik Üniversitesi

2010-2011

Emre Durgun

Ostrava Teknik Üniversitesi

2010-2011

Uğur Özceylan

Ostrava Teknik Üniversitesi

2010-2011

Atakan mangır

Ostrava Teknik Üniversitesi

2010-2011

Begüm Yılmaz

Technische Universiteit Eindhoven

2010-2011

Ersin Delipınar

Ostrava Teknik Üniversitesi

2009-2010

Aktan AKKAYA

Ostrava Teknik Üniversitesi

2009-2010

Caner ÖZŞAHİN

Ostrava Teknik Üniversitesi

2009-2010

Cem YAPICI

Ostrava Teknik Üniversitesi

2009-2010

Murat AYGÜLER

Malmö Üniversitesi

2008-2009

Murat AYGÜLER

Malmö Üniversitesi

2008-2009

Gürkan Koray BURU

Malmö Üniversitesi

2007-2008

Gürkan Koray BURU

Malmö Üniversitesi

2007-2008

 
 

Gelen Öğrenciler

Kurum

Yarıyıl

Vladimir Vasik VSB-Technical University of Ostrava 2015-2016 Güz
Maria Teresa Vila         Universidad Alfonso X El Sabio 2014-2015 Güz/Bahar
Eduardo Martinez Garcia  Universidad Alfonso X El Sabio 2014-2015 Güz/Bahar
Voda Octavian University of Cluj-Napoca 2014-2015 Bahar

Szabo Nandor

Eötvös József College

2010-2011

Atilla Repas

Eötvös József College

2010-2011

Atilla Magyarpolanyi

Eötvös József College

2010-2011

Lenka Chvalkova

Ostrava Teknik Üniversitesi

2010-2011

Stojan Tatarlo

Teknoloji Tallinn Üniversitesi

2010-2011

Areenika Taamisaar

Teknoloji Tallinn Üniversitesi

2010-2011

Andras Szabo

Eötvös József College

2009-2010

Nada DABBOUR

Malmö Üniversitesi

2009-2010

Anni Helm

Tallinn University of Technology

2010-2011

Svetoslav Stoimenev

University of Geodesy and Civil Eng.

2010-2011

Adam Voltr

Ostrava

2012-2013

Dasa Dupkalova

Ostrava

2012-2013

Carlos Sanz Camara

Alfonso X El Sabio

2012-2013

Oscar Vargas Garcia

Alfonso X El Sabio

2012-2013

Jose Pablo Roviralta Martin

Alfonso X El Sabio

2013-2014

Maria Pilar Garrudo Zafra

Alfonso X El Sabio

2013-2014

 

ÖĞRETİM ELEMANI DEĞİŞİMİ

Giden Öğretim Üyeleri

Kurum

Yarıyıl

Y.Doç.Dr. Edip SEÇKİN

Eötvös József College 2010-2011

Y.Doç.Dr. Erdal Coşkun

Mimarlık Üniversitesi, İnş.Müh. ve Jeodezi

2009-2010

Y.Doç.Dr.Aybike Öngel

Patras Üniversitesi

2008-2009

 

   
 
 

Gelen Öğretim Üyeleri

Kurum

Yarıyıl

Dr.Nasik Najar  Jönköping University  2014-2015 Bahar

Dr Arpad Fekete

Eötvös József College

2009-2010

Dr Gabor Dombay

Eötvös József College

2009-2010

Dr Borislav Belev

Mimarlık Üniversitesi, İnş.Müh. ve Jeodezi

2008-2009

Dr Tamas Eniko Anna

Eötvös József College

2007-2008


Son Güncellenme Tarihi
2017-05-24 13:05:56