border=  border=
İnşaat Müh.

İKİLİ ANLAŞMA YAPILAN ÜNİVERSİTELER

Üniversite Bölüm Ülke - Şehir
Fachhochschule Oberösterreich Engineering Avusturya
Ostrava Teknik Üniversitesi Civil Engineering CEK Cumhuriyeti
Talinna Tehnikaülikool Engineering Estonya
Hochschule Neu-Ulm Engineering Almanya
Universitatea Tehnica Din Cluj-Napoca Civil Engineering Romanya
DHBW Mannheim Civil Engineering Almanya
Eötvös Jozsef Fötskola Civil Engineering Macaristan
Sofya Mimarlık Üniversitesi İnş.Müh. ve Jeodezi Bulgaristan
Malmö Üniversitesi Engineering İsveç
Fontys hogescholen Eindhoven Engineering Hollanda
Jönköping University Engineering İsveç
Universidad Alfonso X El Sabio Engineering İspanya
Universita degli Studi di Trieste Civil Engineering Italya
Teknoloji Lodz Üniversitesi Civil Engineering Polonya

 

ÖĞRENCİ DEĞİŞİMİ

Giden Öğrenci Kurum Yarıyıl
Muhammed DEMİRKALE Ostrava Teknik Üniversitesi 2014-2015 Bahar
Elif EZER Ostrava Teknik Üniversitesi 2014-2015 Bahar
Emre MUHARREMOĞLU Ostrava Teknik Üniversitesi 2014-2015 Güz
Özlem ALPER Ostrava Teknik Üniversitesi 2014-2015 Güz
Muhammed DEMİRKALE Ostrava Teknik Üniversitesi 2014-2015 Güz
Elif EZER Ostrava Teknik Üniversitesi 2014-2015 Güz
Aydos ÇELİK Ostrava Teknik Üniversitesi 2011-2012 Bahar
Aydos ÇELİK Ostrava Teknik Üniversitesi 2011-2012 Güz
Tunç Utkan ULUSOY Malmö Üniversitesi 2010-2011 Bahar
Esad Yahya KUTLUOĞLU Ostrava Teknik Üniversitesi 2010-2011 Bahar
Deniz TUZCUOĞLU Universidad Politecnica de Valencia 2010-2011 Bahar
Mert ÖZEL Ostrava Teknik Üniversitesi 2010-2011 Bahar
Aydos ÇELİK Ostrava Teknik Üniversitesi 2010-2011 Güz
Tunç Utkan ULUSOY Malmö Üniversitesi 2010-2011 Güz
Süleyman İNCİ Ostrava Teknik Üniversitesi 2010-2011 Güz
Emre DURGUN Ostrava Teknik Üniversitesi 2010-2011 Güz
Uğur ÖZCEYLAN Ostrava Teknik Üniversitesi 2010-2011 Güz
Atakan MANGIR Ostrava Teknik Üniversitesi 2010-2011 Güz
Begüm YILMAZ Technische Universiteit Eindhoven 2010-2011 Güz
Ersin DELİPINAR Ostrava Teknik Üniversitesi 2009-2010 Güz
Aktan AKKAYA Ostrava Teknik Üniversitesi 2009-2010 Güz
Caner ÖZŞAHİN Ostrava Teknik Üniversitesi 2009-2010 Güz
Cem YAPICI Ostrava Teknik Üniversitesi 2009-2010 Güz
Murat AYGÜLER Malmö Üniversitesi 2008-2009 Bahar
Murat AYGÜLER Malmö Üniversitesi 2008-2009 Güz
Gürkan Koray BURU Malmö Üniversitesi 2007-2008 Bahar
Gürkan Koray BURU Malmö Üniversitesi 2007-2008 Güz

 

Gelen Öğrenci Kurum Yarıyıl
Vladimir Vasik VSB-Technical University of Ostrava 2015-2016 Güz
Maria Teresa Vila Universidad Alfonso X El Sabio 2014-2015 Bahar
Eduardo Martinez Garcia Universidad Alfonso X El Sabio 2014-2015 Bahar
Voda Octavian University of Cluj-Napoca 2014-2015 Bahar
Maria Teresa Vila Universidad Alfonso X El Sabio 2014-2015 Güz
Eduardo Martinez Garcia Universidad Alfonso X El Sabio 2014-2015 Güz
Jose Pablo Roviralta Martin Alfonso X El Sabio 2013-2014
Maria Pilar Garrudo Zafra Alfonso X El Sabio 2013-2014
Oscar Vargas Garcia Alfonso X El Sabio 2012-2013
Carlos Sanz Camara Alfonso X El Sabio 2012-2013
Dasa Dupkalova Ostrava 2012-2013
Adam Voltr Ostrava 2012-2013
Svetoslav Stoimenev University of Geodesy and Civil Eng. 2010-2011
Anni Helm Tallinn University of Technology 2010-2011
Szabo Nandor Eötvös József College 2010-2011 Bahar
Atilla Repas Eötvös József College 2010-2011 Bahar
Atilla Magyarpolanyi Eötvös József College 2010-2011 Bahar
Lenka Chvalkova Ostrava Teknik Üniversitesi 2010-2011 Güz
Stojan Tatarlo Teknoloji Tallinn Üniversitesi 2010-2011 Güz
Areenika Taamisaar Teknoloji Tallinn Üniversitesi 2010-2011 Güz
Andras Szabo Eötvös József College 2009-2010 Bahar
Nada DABBOUR Malmö Üniversitesi 2009-2010 Güz

 


Son Güncellenme Tarihi
2017-06-01 17:50:42