border=  border=
Programlar

Bankacılık ve Sigortacılık Program Başkanı
Öğr. Gör. Dr. Yeliz Sevimli Saitoğlu

Tel :(0212) 498 49 29
Fax :(0212) 543 69 70
E-Mail : y.sevimli@iku.edu.tr

Hava Lojistiği Program Başkanı
Yrd.Doç.Dr.Begüm Erdil Şahin

Tel:(0212)498 49 28
Fax: (212) 543 69 70
E-Mail: b.sahin@iku.edu.tr
 

Grafik Tasarım Program Başkanı
Öğr. Gör. Mehmet Saka

Tel :(0212) 498 49 35
Fax :(0212) 543 69 70
E-Mail : m.saka@iku.edu.tr



Halkla İlişkiler ve Tanıtım Program Başkanı
Öğr.Gör.Fulya Aydın Berbeoğlu

Telefon : (0212) 498 49 15
Fax      : (0212) 543 69 70
E-Mail  : f.aydin@iku.edu.tr

 

İşletme Yönetimi Program Başkan Vekili
Öğr. Gör. N.Gözde Bircan

Tel :(0212) 498 49 19
Fax :(0212) 543 69 70
E-Mail : g.bircan@iku.edu.tr



Lojistik Program Başkanı

Öğr. Gör. Ayşegül Kılıç

Tel :(0212) 498 49 22
Fax :(0212) 543 69 70
E-Mail : aysegul.kilic@iku.edu.tr


Turizm ve Otel İşletmeciliği Program Başkan Vekili
Öğr. Gör. Pelin Fatma Tuna

Tel : (0212) 498 49 37
Fax : (0212) 543 69 70
E-Mail : p.tuna@iku.edu.tr

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Program Başkanı
Yrd. Doç. Dr. H.Neyir Yazıcı

Tel :(0212) 498 49 25
Fax :(0212) 543 69 70
E-Mail : n.yazici@iku.edu.tr


Sağlık Kurumları İşletmeciliği Program Başkanı
Öğr.Gör. Tuğba Çedikçi Fener

Tel      :(0212) 498 49 26
Fax     :(0212) 543 69 70
E-Mail : t.cedikci@iku.edu.tr


Moda Tasarım Program Başkanı
Öğr. Gör. Özge Turunç

Tel:(0212)498 49 17
Fax: (212) 543 69 70
E-Mail: o.turunc@iku.edu.tr

 

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Program Başkanı
Öğr.Gör. Tuvana Eroltu

Tel      :(0212) 498 4916
Fax     :(0212) 543 69 70
E-Mail : t.eroltu@iku.edu.tr


Dış Ticaret Program Başkanı
Yrd. Doc. Dr. Evrim İldem Develi

Tel :(0212) 498 49 21
Fax :(0212) 543 69 70
E.Mail: i.develi@iku.edu.tr

 


Son Güncellenme Tarihi
2017-10-13 10:31:01