border=  border=
Ekibimiz

 

İsim Görev Mail Dahili
Şennur Alpkaya Daire Başkanı s.alpkaya@iku.edu.tr 4752
Şerife Ulaç

Daire Başkan Yardımcısı

Hukuk Fakültesi - Adalet MYO

s.ulac@iku.edu.tr

4746 - 4748

Gökçe Altan

Daire Başkan Yardımcısı

İşletmecilik MYO - Teknik Bilimler MYO

g.colmek@iku.edu.tr 4748
Sevgi İlgün

Fen Edebiyat Fakültesi Uzmanı

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uzmanı

s.ilgun@iku.edu.tr 4589
Hatice Karamısır Fen Edebiyat Fakültesi Uzman Yardımcısı h.bal@iku.edu.tr 4151
Eda Tezcan

Mühendislik Fakültesi Uzmanı

Mimarlık Fakültesi Uzmanı

e.tezcan@iku.edu.tr 4797
Sultan Türkoğlu Mimarlık Fakültesi Uzman Yardımcısı sultan.turkoglu@iku.edu.tr 4150
Duygu Saral

Sanat ve Tasarım Fakültesi Uzmanı

Eğitim Fakültesi Uzmanı

d.durgun@iku.edu.tr 4549
Sevilay Alpkaya

İşletmecilik MYO Uzman Yardımcısı

Teknik Bilimler MYO Uzman Yardımcısı

sevilay.alpkaya@iku.edu.tr 4006
Hatice Dönmez Diploma/Sertifika Sorumlusu h.vatansever@iku.edu.tr 4113
Sibel Şahin Kayıt-Kabul Personeli (Ataköy Kampüsü) s.sahin@iku.edu.tr 4584
Burcu Ceylan Kayıt-Kabul Personeli (Ataköy Kampüsü) b.ceylan@iku.edu.tr 4156
İlknur Sevim Kayıt-Kabul Personeli (Ataköy Kampüsü) i.sevim@iku.edu.tr 4438
Ece Bahça Kayıt-Kabul Personeli (Ataköy Kampüsü) e.bahca@iku.edu.tr 4584
Ayşe Şimşek Kayıt-Kabul Personeli (Ataköy Kampüsü) ayse.simsek@iku.edu.tr 4750
Sevgi Evcimen Kayıt-Kabul Personeli (Ataköy Kampüsü) s.evcimen@iku.edu.tr 4605
Merve Şensoy Kayıt-Kabul Personeli (Ataköy Kampüsü) m.sensoy@iku.edu.tr 4750
Funda Öztürk Kayıt-Kabul Personeli (İncirli Kampüsü) f.ozturk@iku.edu.tr 4954
Kübra Çetinkaya Kayıt-Kabul Personeli (Şirinevler Kampüsü) k.cetinkaya@iku.edu.tr 4837
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Fax 0212 465 83 12    

Son Güncellenme Tarihi
2017-09-06 15:48:30