border= border=

  Avrupa Staj Konsorsiyumu Erasmus+ Personel Hareketliliği Başvuru Çağrısı

  Avrupa Staj Konsorsiyumu kapsamında 2016-2017 Akademik yılı Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği başvuruları açılmıştır.

  2016-2017 Akademik Yılında Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği’ne başvurular, karşı kurumdan alınacak kabul yazısı ve tüm taraflar tarafından imzalanan İş Planı ile Konsorsiyum Yetkilisi’ne yapılacaktır. (Konsorsiyum Yetkilileri için lütfen tıklayınız.)

  Hareketlilik süresi en geç 31 Mayıs, 2017 tarihinde bitecek şekilde belirlenmelidir. Konsorsiyum öncelikleri çerçevesinde Mart 2017’e kadar gerçekleştirilmesi planlanan başvurulara öncelik verilecektir. (Konsorsiyum Hedef/Öncelikleri için tıklayınız.)

  Başvuru Çağrısı bu proje dönemi için elimizde kalan hibe bitimine kadar açık kalacaktır. Bütün başvurular Konsorsiyum Yönetim Kurulu tarafından, Konsorsiyum öncelikleri çerçevesinde değerlendirilecektir. Konsorsiyum önceliklerine göre öğrencilere staj yeri bulunmasına uygun olmayan çalışmalar içermeyen başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Program/Başvuru detaylarına, İş Planı’na ve Konsorsiyum önceliklerine aşağıda linki bulunan Avrupa Staj Konsorsiyumu’nun web sitesinden ulaşabilirsiniz;

  http://www.euro-intern.org/personel/

  İlk Değerlendirme, 6 Ocak, 2017 tarihinde,

  İkinci Değerlendirme, 20 Ocak 2017 tarihinde yapılacaktır.


  << TÜM HABERLER

  Son Güncellenme Tarihi
  2017-01-02 13:59:52